Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.834
Cevap
71
Favori
208.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JackWondo

7T nin şarjı beni pek tatmin etmedi.
    7T alacaktım vazgeçtim bekledim ve cc9 premium aldım çin romu var üzerinde bootloader açılırsa globali yüklüycem, şimdilik bir pişmanlığım olmadı
  • osman sifil O kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba kayıt dedikleri tabii ki pasaport kaydı değil, bu telefonlara imei repair yapılıyor o şekilde eski model telefonların ime numaralarını yazıyorlar. Kayıt işlemi yani öyle yapılıyor, bu cihazlardan ben de getiriyorum istanbul'da yardımcı olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdo205 -- 19 Ocak 2020; 11:30:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    1 günü rahat çıkarıyorum ben 7T de.

Bakalım biraz da mı note 10 test edelim

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

Genelde kullananlar bir günü çok rahat çıkardıklarını söylüyorlar. Kullanıma göre değişiyor ama mi note 10 da batarya durumu daha iyi olabilir ama her türlü performans anlamında bana göre 7t değiştirmenizi tavsiye etmem açıkcası.

Birde ağır bir cihaz Note 10 hemde kalın.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran kalitesi, hoparlör, premium hissi ve kulaklık çıkışını kıyaslarsanız sevinirim.
    Sürekli mobil veri kullanıyorum wi fi yok 7t ortalama 5 saat ekran süresi veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Hız olarak oyun pek oynayan birisi değilim hocam farketmem, galiba ama 90 Hz olayını arar mıyım bilmiyorum.

1 2 gün test edeyim detaylı olarak karşılaştırma yapacağım hocam

• osman sifil O kullanıcısına yanıt
    Adana Mısır çarşısından 2 gün önce 3100 aldim note 10.
    Eksileri -on numara telefon ama çok kaygan ,biraz ağır, hoparlör çıkışı oyunda elime denk geliyor ses full kesiliyor
    Batarya on numara sabah onda cektim aksam 22 de taktım %47 vardı yogun kullanmama ragmen , kamerayı anlatmaya gerek yok, adaptörü galiba 18w söylendiği gibi 30w degil ama yinede cok hızlı sarj ediyor .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adana Mısır çarşısından 2 gün önce 3100 aldim note 10.
    Eksileri -on numara telefon ama çok kaygan ,biraz ağır, hoparlör çıkışı oyunda elime denk geliyor ses full kesiliyor
    Batarya on numara sabah onda cektim aksam 22 de taktım %47 vardı yogun kullanmama ragmen , kamerayı anlatmaya gerek yok, adaptörü galiba 18w söylendiği gibi 30w degil ama yinede cok hızlı sarj ediyor .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam cihaz nasıl bu sefer Xiaomi yapmış mı ?

almayı düşündüğüm iki cihaz ve çok arada kaldım. ikisinide kullanan biri olarak yorumlarınızı merak ediyorum
  • Arkadaşlar ben bunu almak istiyorum fakat orjinal Türkiye garantili satışlar ne zaman başlar ve fiyatı ne olur. Garanti olmasada olur ama kendi imei kayitlisini tercih ediyorum.

• takip..

• quote:

Orijinalden alıntı: 1978conqueror

almayı düşündüğüm iki cihaz ve çok arada kaldım. ikisinide kullanan biri olarak yorumlarınızı merak ediyorum
    2 günlük yorumlarim ,

Cihaz diğer Xiaomi cihazlara göre oldukça premium hissiyatı veriyor, mi9 bile çok basitti ama note 10 gayet iyi.

Edge ekran ve tasarım oldukça güzel , biraz ağır ama ben rog phone 2 de kullandım bu yüzden ağırlık benim için sorun olmadı.

Batarya da optimizasyon sıkıntısı var yani güzel değerler veriyor ama kesinlikle 5260 mah in ederini veremiyor , benim şirket hattım mi9 lite onda 4000 mah var ekran süresi neredeyse aynı. Gerçi mi9 lite da oldukça iyi 8 saate yakın ekran süresi veriyor.

Parmak izi 7T ye göre oldukça yavaş ama yüz tanıma olduğu için çok da gereksinim duyulmuyor.

Gelelim can alıcı noktaya yani kamera. 1/1.33 luk mobil sektörde ki en büyük sensör bu cihazda , detaylıca anlatmayacağım ama hiçbir koşulda 7T ye yaklasamiyor. kamera şu anlık benim için hayal kırıklığı oldu , resimlerde ki detaylar çok iyi ama kontrast değeri , renkler falan kötü, çok soluk resimler çekiyor, adam akıllı gcam portu henüz Yok olanlar da pek güzel değil denedim hepsini.

5X zoom u çok beğendim ama 5X den fazlasından birşey beklemeyin misal 10X de 7T ile aynı sonuçları veriyor.

Cihaz çok yeni , belki ileride update ler ile hem kamera da gelişmeler olur hemde batarya optimizasyonu hallolur.

Ama kesinlikle 7T nin muadili değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 20 Aralık 2019; 19:24:13 >

• Mi note 10

• Oneplus 7T

• erdo205 kullanıcısına yanıt
    Frenki diye bir elemanın karşılaştırma videosuna baktım. Hangisi daha iyi deseler ayırt edemem inan hocam. Hiçbir fark göremedim. Dolayısıyla premium için zorlamayı düşünmüyorum. Az ucuzlayinca normal modeli alıp geçeceğim. Günden güne biraz biraz düşüyor. Bakalım ne zaman 2700 2500 gibi olacak

• Hangisi detaylıysa o iyidir nettir efekti her türlü program veriyor zaten sıcak renk soğuk renk falan boyama işi.

• Bu arada birkaç sorum var. Yanitlarsaniz sevinirim

Resim çektikten sonra kaydetme esnasında takıldığı söyleniyordu. Doğru mudur?

Tutup da 108le çekecek halimiz yok resimleri. Biz yaptık oldu desinler diye reklamının yapıldığını düşünüyorum. Normal resimleri kaç mp ile çekiyor acaba?

İşlemci sizce yeterli mi?

Kart takilamiyor malum. 128lik hafıza yeterli mi?

Şimdilik başka sorum yok

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.