Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.834
Cevap
71
Favori
208.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    90 hz olayını tatmadığım için bir şey söyleyemem ama tek diyebileceğim s730g ve ağırlık kalınlık olayı kafa karıştırır. 7t mesela bu yönden artıda diyebilirim.
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Normal modda bile resim çekerken çektikten sonra görmek istediğin de resim işleniyor diyip bir iki saniye bekletiyor, her zaman yapmıyor ama genelde yapıyor bunu, 108le cekince sürekli bekletiyor, ses kalitesi iyi değil onuda pek begenmedım. Mi9 la kıyaslayınca arasında bayaaa fark var, işlemci tabiki orta seviye cokta fazla birşey beklememek lazım, normal kullanımdaki gecişler vs biraz agır gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdo205 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Sizin bir güncelleme gelsin büyük ihtimal o zaman düzelir. Baktığında snapdragon 625 bile gayet iyi bence. 730un bayağı fark etmesi lazım.

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Öncelikle hayırlı olsun. Elinizde mi 9 lite da olduğu için size sormak istedim. Bende şuan kullanıyorum lite ı.
    Mi 9 lite a göre artıları eksileri nedir sizce. Görüşme ses kalitesi ahize hoparlör nasıl. Titreşim hissi kalitesi nasıl merak ediyorum. Premium bir his varmı sizce?
    Tekrar bir lite mı alsam mi 9t mi derken bide note 10 takipteyim değer mi farka karar veremiyorum. Kamera kalitesi önemli amaçokta olmazsa olmazım değil.
    Bir telefonu telefon yapan en çok kullandığım ekranı görüşme kalitesi bildirim zil sesleri hoparlörden görüşme kalitesi önemli benim için. Sizde ikiside olunca lite ile mukayese ederseniz çok memnun olurum. Teşekkürler.

• ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    Görüşme ses kalitesi olarak mi9 lite dan artisi veya eksisini görmedim açıkçası ikisinde de oldukça rahat duyuyorum, hoparlör olarak mi9 lite dan bir tık daha iyi. Ekran parlaklik olarakda küçükde olsa daha iyi.

Cihazın kamerasinda yazılımsal sorunlar var , mi9 lite gcam ile note 10 dan daha iyi sonuçlar alıyordum , note 10 için adam akıllı gcam yok , yani kamera olarak şimdilik sınıf atlamayacaksiniz bunu bilin, aynı şekilde batarya süreleri de 9 lite ile çok yakın.

Elde tutuş hissiyat olarak 9 lite dan çok daha premium hissiyatı veriyor. Bu arada eşimde de mi9T pro var

Biraz daha takipte kalın bence hem fiyatı da düşer zamanla.

• Bugün almaya niyetlendim bi kaç yere gittim. Bazı telefoncular jelatinli kapalı kutulu satıyor, bazıları açık kutulu. Kutular farklı yalnız. Jelatinli yazılar içe doğru oyuntulu, açık kutuda ise düz yazı. Jelatinlide global yazmıyor, açık kutuluda yazıyor.

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Aslında ilk lite alırken de bi tarafım mi 9t al diyordu son anda lite aldım kızılötesi de etkili oldu bunda.
    Peki sizce lite mı mi 9t Pro mu? Desem ne dersiniz?
    Oda varmış sizde bi kıyas da öyle yaparsanız size zahmet. Yine aynı kriterleri görüşme kalitesi hoparlör titreşim Vs artı eksi. Bende lite olduğu için elindeki ile farkı nasıldır anlayabilirim belki biraz.
    Hemen değilde 15 tatile doğru oğluma almayı düşünüyorum hem ameliyat oldu ufak bi operasyon moral olsun hem karne hediyesi gibi bakalım.

• Mi note 10 un Beyaz rengi çok güzel duruyor orta çıtası metal mi yoksa metal görünümlü plastik mi? Almayı düşünüyorum ama plastik ise zamanla parlak çerçeveler rengini atar düşünüyorum....

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan1024

Bugün almaya niyetlendim bi kaç yere gittim. Bazı telefoncular jelatinli kapalı kutulu satıyor, bazıları açık kutulu. Kutular farklı yalnız. Jelatinli yazılar içe doğru oyuntulu, açık kutuda ise düz yazı. Jelatinlide global yazmıyor, açık kutuluda yazıyor.

Redmi note 10 mu?

Fason kutu yapıp satiyorlarmis hocam. Bu da böyle enteresan bir sektör. Ondan dolayı olabilir bu farklar.

• kaan1024 K kullanıcısına yanıt
    Kutusuz kaçak getirmek daha kolaymiş. kutuyu burada rahatça yaptıriyorlar ayrıca jelatinli korumada aleti var yapılıyor.

• Takipteyim
  • Bu piyasadan korkulur abi varsa bir tanıdığın ona getirteceksiin yada ondan alacaksın gerisi yalan.
  • dark_guest kullanıcısına yanıt
    üstad one plus kullandınızmı daha önce? bende 7t ile bunun arasında kaldımda önceliğim fotoğraf ve video ( şu an one plus5 kullanıyorum video ses kalitesi çok iyi ) fikirlerinizi merak etim
  • Yazmayı unutmuşum açık kutu olanlarda orijinalinden farklı şarj cihazı olarak mdy10ef ve mdy09 ler vardı. Bi tanesine bu değil bunun şarjı dedim karışmıştır o da var onla veririz dedi. Dikkatli olmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan1024 -- 23 Aralık 2019; 13:8:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1978conqueror

üstad one plus kullandınızmı daha önce? bende 7t ile bunun arasında kaldımda önceliğim fotoğraf ve video ( şu an one plus5 kullanıyorum video ses kalitesi çok iyi ) fikirlerinizi merak etim
    OP 5 ve 5T kullandım hocam ikisi de güzel cihazlardı f/p ürünü 7t kullanmadım ama alacakken vazgeçip cc9 pro premium edition aldım memnunum daha tam kamera performansını değerlendiremedim global sürümü yeni yükledim 2-3 gün içinde değerlendiririm
  • Mi storda ve teknoloji mağazalarda ne zaman satışa çıkacak.

• Malibu21 M kullanıcısına yanıt
    Böyle bi haberi ve Türkçe reklamı çıktı ama mağaza konusunu yazmıyor.

https://www.log.com.tr/xiaomi-mi-note-10-resmi-kanalda-500-tl-ucuza-cikti/

• quote:

Orijinalden alıntı: ademdemiryas

Böyle bi haberi ve Türkçe reklamı çıktı ama mağaza konusunu yazmıyor.

https://www.log.com.tr/xiaomi-mi-note-10-resmi-kanalda-500-tl-ucuza-cikti/
    Teşekkür ederim. Internette garantisiz yaklasik3250 TL satılıyor ama IMEI atılıyor .

• Malibu21 M kullanıcısına yanıt
    Aceleniz yoksa ocak sonu garantisiz 2500 civarına bulmak mümkün olabilir gibi. Dolar aşırı yükselmez ise tabi.
    Getiren çok çünkü ve garantili fiyatı da hızla düşecek gibi.

• Kamerasi ovdukleri kadar varmi

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.