Şimdi Ara

★★ Xiaomi Mi Mix ★★ [Ana Konu] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
975
Cevap
20
Favori
52.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • global romla miui pro rom arasında ne farklar var miui pro rom kullanan varmı bu son sürümünde full screen gestures diye hareketlerle sayfa kontrolleride varmış miui proyu deniyen varmı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala LG G3 kullanıyorum. Diğer telefonun taksiti bitince hala almayı düşünüyorum bunu. İşlemci bakımında da geri olduğunu düşünmüyorum beni idare eder. Mix 2 yede aklım kayıyor biraz. Zira 2,5 yaşındaki oğlum dürüstlükte üstüne yoktur. Yanıma gelip baba teefonu buraya attım diyebiliyor vicdansız mix 2 1e göre daha dayanıklıdır düşüncesiyle ona doğru kaydım dur bakalım hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: laborant35

hala LG G3 kullanıyorum. Diğer telefonun taksiti bitince hala almayı düşünüyorum bunu. İşlemci bakımında da geri olduğunu düşünmüyorum beni idare eder. Mix 2 yede aklım kayıyor biraz. Zira 2,5 yaşındaki oğlum dürüstlükte üstüne yoktur. Yanıma gelip baba teefonu buraya attım diyebiliyor vicdansız mix 2 1e göre daha dayanıklıdır düşüncesiyle ona doğru kaydım dur bakalım hayırlısı

Aman hocam, evde küçük çocuk varsa mix 1 den de, mix 2 den de uzak dur. Telefon düşünce seni ne kılıf ne ekran koruyucu kurtarır.

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Bugün arkadaş uyku sersemi cebinde anahtar ararken eline gelen nesneyi yere birakip anahtari aramay devam etmis. Taki telefon yerde calana kadar :) gitti iphone 6s köşeden pörtlemis :) yani oyle yada böyle gidecek bir şekilde. Cokta şey yapmamak lazim ya :)

• artık bütün tlf ekranları büyük.. hal böyle olunca elimizden düştüğü gibi son da kaçınılmaz oluyor.. dikkat ettiyseniz yeni nesil tlf lar komple büyük ekran olmaya başladı talep de bu yönde..lafın kısası artık dikkatli olmamız gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ishan -- 11 Ocak 2018; 22:50:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ishan

artık bunu tlf ekranları büyük.. hak böyle olunca elimizden düştüğü gibi son da kaçınılmaz oluyor.. dikkat ettiyseniz yeni nesil tlf lar komple büyük ekran olmaya başladı talep de bu yönde..kadın kısası artık dikkatli olmamız gerekiyor

Hocam yanlış anlamazsan, biraz özenli yazarsanız çok iyi olur, yazdıklarınızı anlamak için birkaç kez okumak gerekiyor.
  • quote:

artık bunu tlf ekranları büyük.. hak böyle olunca elimizden düştüğü gibi son da kaçınılmaz oluyor.. dikkat ettiyseniz yeni nesil tlf lar komple büyük ekran olmaya başladı talep de bu yönde..kadın kısası artık dikkatli olmamız gerekiyor

kadın kısası derken kısasa kısas gibi mi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Hocam yanlış anlamazsan, biraz özenli yazarsanız çok iyi olur, yazdıklarınızı anlamak için birkaç kez okumak gerekiyor.

şimdi okudum da ben bile anlamadım :) ..klavye hatası sonra da kontrol etmediğim için benim hatam.. hemen düzeltmeye çalışıyorum :) ..teşekkürler

• Mix için severek kullandığınız bir tema varmı ..dünya tema indirdim denedim hiç biri yakışmıyor bu tele

• benim tercihim karışıklık olmaması adına her zaman siyah seçtim.. dediğiniz gibi yakışan da yok :) güzel dediklerim de karışık renkli olanlar o da göz yoruyor

• Aynen öyle..siyah daha bir yakışıyor sanki

• çok mu sessiz kaldık acaba :) ..sorunu yok kabul ama biraz hareket de lazım

• Mi mix den u11 e geçiş yaptım iyiki de yapmışım diyorum, herşeyiyle süper bir telefon tasarım bi mi mix etmesede diğer özellikleriyle eksiğini kapatıyor diyebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nerocu

Mi mix den u11 e geçiş yaptım iyiki de yapmışım diyorum, herşeyiyle süper bir telefon tasarım bi mi mix etmesede diğer özellikleriyle eksiğini kapatıyor diyebilirim.

Mi mix ten sonra nasıl klasik ekranlı telefona geçiş yaptın hocam ya?.. Benim bir sonraki telefonum, alt çerçevesi de kaldırılmış tel olur, tabi öyle bir model üretilirse..

Hatta bazen diyorum ki, keşke şu yön tuşlarını kasanın üzerine yapsalarmis.. Ekranda boşuna yer kaplıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: nerocu

Mi mix den u11 e geçiş yaptım iyiki de yapmışım diyorum, herşeyiyle süper bir telefon tasarım bi mi mix etmesede diğer özellikleriyle eksiğini kapatıyor diyebilirim.

Bende eski bir htc kullanıcısıyım, moralinizi bozmak gibi olmasın ama, hangi telefon olursa olsun, iyiki almışım, çok memnunum, hiçbir sorunu yok demek için en az 6 veya 8 ay kullanmak lazım.

Ben 4 sene htc one x+, sonrasında htc A9 kullandım, yiğenim HTC 10 aldı, büyük konuşmayayım ama bir daha htc mi tövbe...

İnşallah sizin aldığınız model iyi çıkar, sizde mutlu mesut kullanırsınız.
  • nedense bende oldum olası htc lere 1 ısınamadım.. galiba arayüz,ünden dolayı

• quote:

nedense bende oldum olası htc lere 1 ısınamadım.. galiba arayüz,ünden dolayı

Aslında HTC çok güzeldi, özellikle arayüzü çok güzeldi, düşün zamanında tüm android telefonların tuş kilit açılma şekli aynıydı, htc onex+ ın bir halkası vardı kilit açmak için, kendine has uygulamaları vardı şahane, şimdi ise berbat bir arayüz ( bana göre ), kendi uygulamaları olmayan, tamamen google uygulamalarını kullanan, her an güncelleme ile berbat hale gelip sonra unutulacak telefon olarak bakıyorum ben.

Yanlış anlaşılmasın bunlar şahsi görüşümdür, şuan kullandığım mi mix in bile birsürü eksiğini, negatif yanlarını sayabilirim.

LG nin arayüzü çok hoşuma gidiyor ama onda da sorunsuz bir telefon yok, her markada bir sıkıntı oluyor işte, önceliklere göre karar vermek lazım.

• arkadaslar selam. bende mi max 2 var 6.4 inc 5300 mah bataryali olan cihaz. acikcasi cihazimdan cok memnunum. ama mi mix hosuma gitti. yurtici kayitli full kutu garantili cihaza 1800 cok mu sizce? benim cihazimdan buna gecmeye deger mi? ekrani rami ve hafizasi cezbediyor. ne dersiniz cihazimi satip 800 ekleyip bunu almaya deger mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

arkadaslar selam. bende mi max 2 var 6.4 inc 5300 mah bataryali olan cihaz. acikcasi cihazimdan cok memnunum. ama mi mix hosuma gitti. yurtici kayitli full kutu garantili cihaza 1800 cok mu sizce? benim cihazimdan buna gecmeye deger mi? ekrani rami ve hafizasi cezbediyor. ne dersiniz cihazimi satip 800 ekleyip bunu almaya deger mi?

800 tl çok büyük bir rakam değil aslında, tasarım mix de şahane, 256 gb dahili hafıza ve 6 gb ram ile uzun süre kullanılacak bir cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

nedense bende oldum olası htc lere 1 ısınamadım.. galiba arayüz,ünden dolayı

Aslında HTC çok güzeldi, özellikle arayüzü çok güzeldi, düşün zamanında tüm android telefonların tuş kilit açılma şekli aynıydı, htc onex+ ın bir halkası vardı kilit açmak için, kendine has uygulamaları vardı şahane, şimdi ise berbat bir arayüz ( bana göre ), kendi uygulamaları olmayan, tamamen google uygulamalarını kullanan, her an güncelleme ile berbat hale gelip sonra unutulacak telefon olarak bakıyorum ben.

Yanlış anlaşılmasın bunlar şahsi görüşümdür, şuan kullandığım mi mix in bile birsürü eksiğini, negatif yanlarını sayabilirim.

LG nin arayüzü çok hoşuma gidiyor ama onda da sorunsuz bir telefon yok, her markada bir sıkıntı oluyor işte, önceliklere göre karar vermek lazım.

hele bir sayda bilelim Bu arada 2 yi görme şansım oldu ahize koymuş eyvallah ama görünmüyor bile o derece ince ama aklım 1 de

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.