Şimdi Ara

★★ Xiaomi Mi Mix ★★ [Ana Konu] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
20
Favori
52.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun kullanıcı sayısı az, kronik sorun da olmayınca konu ağır ilerliyor.

Çok aktif bir konu, 100 lerce sayfalık konular daha çok lg sayfasında oluyor, malum sorunlardan dolayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orayada giriyorum :) su sensör olayı güncellemeyle çözülebilecek biseyse dediğiniz gibi çok sorunsuz ve güzel cihaz hayran kalmamak elde değil ;)

• Bende çok şükür öyle bir sorun olmadı hiç aynı sürümü kullanıyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sensör de sıkıntı var.. konuşma bittikten sonra tlf bakıyorsunuz kapatma tuşu görünmüyor çünki ekran açılmıyor illa ki tuşa basmak gerekebiliyor

• aynen benimkide öyle ekran bazen geliyor bazen gelmiyor herşey superde o durum biraz can skcı gibi inşallah güncellemeyle çözülebilecek bisidir

• Mix tasarım olarak harika bir telefon, telefona baktıkça insanın yüzüne gülüyor çok seviyorum, ancak ne zaman bir fotoğraf çeksem lanet olsun senin gibi kameraya diyorum ve telefondan bir anda soğuyorum. 4 sene evvel kullandığım note2 den bile daha kötü fotoğraf çekiyor. Bu telefona bu kamera olurmu be.

• quote:

Orijinalden alıntı: kia sephıa

Mix tasarım olarak harika bir telefon, telefona baktıkça insanın yüzüne gülüyor çok seviyorum, ancak ne zaman bir fotoğraf çeksem lanet olsun senin gibi kameraya diyorum ve telefondan bir anda soğuyorum. 4 sene evvel kullandığım note2 den bile daha kötü fotoğraf çekiyor. Bu telefona bu kamera olurmu be.

Gerçekten öyle, düşünsenize note 8 deki kamera olacak bunda.... Ben normalde kameraya çok önem vermezdim ama, an oluyor insan arıyor gerçekten kaliteli bir kamera. Bii ara avm de note 8 in kamerasını deneyimleme ?ansı bulmu?tum da hayran olmu?tum.

• Arkadaşlar bu xiaomi cihazlardan

Mi 6 mı daha iyi

yoksa mi mix 2 mi

Yada xiaominin en iyi cihazı hangisi

• quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Arkadaşlar bu xiaomi cihazlardan

Mi 6 mı daha iyi

yoksa mi mix 2 mi

Yada xiaominin en iyi cihazı hangisi

Mi 6 da mi mix 2 de en üst düzey cihazları, fakat kamera önceliğiniz ise farklı markalara yönelin.

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Kamera vs önceliğim yok.Oyunda oynamam

Youtube video yada film izlemede kullanırım. Zaten ekran ppi değerleride çok yüksek güzel telefonlar.

Mi 7 yada Mi mix 3 de bahsettiğiniz sorunlar dahada iyileştirilmiş olarak gelecektir.

şuan elimde iphone 6s var şu appleın yazılımla cihazları yavaşlattığını kabul ettiğinden dolayı ilerde apple almayacağım şimdide başka markaları araştırmaya başladım

• xiaomi candır bende sık sık TLF degistirirdim hem arayüzleri hemde tlfnin kendisi skcı gelirdi ama xiaomi yi bikere denedikten sonra başka marka yada cihazlar gözümde soğudu tlfden hiç sıkılmıyorsunuz hem extra programlara rootlara xposed falan gerek kalmadan özelleştirmesi bol hemde kaliteli cihazlar özellikle mi mix den aşırı memnunum her bakışta hayran kalıyorum👍

• Miui 9 geldikten sonra telefonda şu özelliklerin yerini bulamıyorum;

Saat 5'te wifi'yi kapat
    Saat 6'da 4G'yi kapat
    Saat 9'da telefonu sessize al
    vs.vs.

Bunlar miui9 da kalktı mı yoksa yeri mi değişti acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakanizm

Miui 9 geldikten sonra telefonda şu özelliklerin yerini bulamıyorum;

Saat 5'te wifi'yi kapat
    Saat 6'da 4G'yi kapat
    Saat 9'da telefonu sessize al
    vs.vs.

Bunlar miui9 da kalktı mı yoksa yeri mi değişti acaba?

saati kurda senin yerine işe de gitsin bari üstad
  • Yazdığım ve benzeri bir çok özelliği barındıran programlar var. Battery Saver ve Battery Doctor gibi...
    Xiaomi'nin bunu kendi içinde hallediyor olması çok güzeldi. Ama yok olmuş sanki bulamıyorum Miui 9'da :)
  • resimde gördüğünüz gibi ben de Android 7 miui 9 güncellemesi görünmüyor hala. Öncelikle resimde görünen güncellemeyi yaptıktan sonra mı Android 7 güncellemesini alabilirim.telefonu Rootlu kullandığım için güncelleme yapmayı da çok sevmiyorum bozuluyor Root durumu.

• Merhaba arkadaşlar elimde mi mix 6gb ram 256 gb hafıza olan modeli var. Ekranda cam koruma varken çatladı tek sorunu bu ama kullanıma mani değil sadece görsel sorunu var. Çok uyguna bırakırım, almak isteyen pm den ulaşabilir. Referanslarıma bakınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Merhaba arkadaşlar elimde mi mix 6gb ram 256 gb hafıza olan modeli var. Ekranda cam koruma varken çatladı tek sorunu bu ama kullanıma mani değil sadece görsel sorunu var. Çok uyguna bırakırım, almak isteyen pm den ulaşabilir. Referanslarıma bakınız.

Bir görüntü atarsan fikir sahibi olur arkadaşlar...

• Bu telefonu kullanan arkadaşlara bir sorum var : WhatsApp da bildirim ışığı rengi benim casper via da değişmiyor sadece yeşil ışık. Huawei de değişiyordu. Menüden değiştiriyorum ama aynı. Siz de deneyip sonucu yazar mısınız?

• Watsap ışığı rengini bildirim ayarlarından ayarlayabiliyosun hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi için teşekkürler. Bir de konuşma esnasında ekrana kulağınızı dayamak zorunda mıyız onu soracaktım. Bütün konuyu okudum ama tam olarak anlayamadım. Kulağım biraz ağır işitir de benim.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.