Şimdi Ara

★★ Xiaomi Mi Mix ★★ [Ana Konu] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
20
Favori
52.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar, telefon 6.4 inc, hiç 6 üstü kullanmadım, kullanımı, kontrolü nasıl ? Bir de problematik bir durumu var mı?
  • ve olan oldu :( mi mix tlf köşesinden kırıldı.. ekran ı yurt dışından mı getirmek lazım burada yapacak yer varmı.. başına gelen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ishan

ve olan oldu :( mi mix tlf köşesinden kırıldı.. ekran ı yurt dışından mı getirmek lazım burada yapacak yer varmı.. başına gelen var mı?

Geçmiş olsun hocam, sadece ekran kırıldıysa sıkıntı olmaz, aliexpress den sipariş verirsin gelir. Elin bu işlere yatkınsa sen bile değiştirebilirsin. Eşin dostun ekran değişimlerini hep ben yaparım, youtube saolsun.
  • ishan kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun..başıma gelmişti bilirim o duyguyu..

Tez zamanda çözülür inşallah sorun

• arkadaşlar merhaba,

bugün inş. Xperia telefonumu satacağım. İnternetten bir arkadaştan köşesi hafif kırık bir şekilde uygun fiyata buldum telefonu. lakin ben 6-256 istiyordum. 4-128 lik alacağım. arada aşırı derecede bir fark var mıdır? telefondan memnun olmayan yada alacaksan ilk olarak şunları yap diyeniniz var mıdır?
  • altunkeser kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim arkadaşlar.. ali den ekran siparişi vereceğim.. bu arada rom atmayı düşünüyorum tavsiye alalım :)

• quote:

teşekkür ederim arkadaşlar.. ali den ekran siparişi vereceğim.. bu arada rom atmayı düşünüyorum tavsiye alalım :)

Epicrom diyorlar, bakalım bende deneyeceğim kısmetse.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Epicrom diyorlar, bakalım bende deneyeceğim kısmetse.

Bu Rom yükleyince, normal kendi yazılımından ne farkı oluyor?.. Bilmediğimden soruyorum..

• Birkaç yazılımsal değişiklik oluyor, birkaç da yeni özellik.

http://epicrom.pro/#lithium

• quote:

Ne yaptınız hocam, ekran siparişi verebildiniz mi ?

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Nasıl memnunmusun mixden..

• quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

Hocam sattım mix'i, ama çok çok memnundum, bir tek kamerası kötüydü, şimdi biraz daha düzgün bir kameraya sahip telefon alacağım şimdi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

Hocam sattım mix'i, ama çok çok memnundum, bir tek kamerası kötüydü, şimdi biraz daha düzgün bir kameraya sahip telefon alacağım şimdi.

Hayırlısı o zaman...

• quote:

quote:

ali de 50/70$ fiyat bazında mevcut... burada ise baktığım yerler 600₺ istiyor.. bu fark neden olduğunu anlamaya çalışıyorum anlarsam neden olduğunu sipariş vereceğim

• quote:

quote:

quote:

ali de 50/70$ fiyat bazında mevcut... burada ise baktığım yerler 600₺ istiyor.. bu fark neden olduğunu anlamaya çalışıyorum anlarsam neden olduğunu sipariş vereceğim

https://tr.aliexpress.com/item/High-quality-FOR-Xiaomi-Mi-MIX-Pro-LCD-Display-Touch-Screen-Tools-Digitizer-Assembly-Replacement-Accessories/32794698532.html?spm=a2g10.search0104.3.8.550c1d6cOf2MOc&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4_10152_10151_10065_10344_10068_10342_10343_10340_10341_10084_10083_10618_10307_5711212_10313_10059_10534_100031_10103_10627_10626_10624_10623_10622_5711315_10621_10620_5722415,searchweb201603_12,ppcSwitch_5&algo_expid=e0282361-39ef-4ba3-882b-8d4ee7af70da-1&algo_pvid=e0282361-39ef-4ba3-882b-8d4ee7af70da&transAbTest=ae803_5&priceBeautifyAB=0

Alman gereken ekran bu, çerçevesi mevcut, bu çerçeve montaj sırasında büyük kolaylık sağlıyor. Satıcı güvenilir, yorumlardan okuduğum kadarıyla size gönderdiği ekranın test videosunu HD kalitede i mail adresinize yolluyor. Yanında ufak tefek hediyelerde varmış.

Satıcıya sordum, kargo üzerine düşük ücret yazıyormuş ve gümrük sorunu da olmuyormuş.

• 60$ da var bu fark ne için acaba

• quote:

60$ da var bu fark ne için acaba

Kalite farkı olabilir hocam, öyle çok fiyat farkı yok, hatta mix in ekran fiyatı ucuz valla, bugün bir samsung s7 edge yada s8 edge ekranı kırsan 1000 tl den kapı açarlar.
  • merhabalar kendime ilk fırsaatta iyi bataryalı güzel bir telefon almak istiyorum asıl önceliği ekran büyüklüğü ve batarya ancak mix in kamerası çok kötü diyorlardı şu an en güncel versiyonunda kamerası nasıl çekiyor aslında baktım işimi görür ama akşam çekimleri ve videolarda sanki sıkıntı gibi. mix 2 daha iyi ama onu da o bataryayla hiç almak istemiyorum. bir de 4.5g sorunu var mı cihazın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crashris

merhabalar kendime ilk fırsaatta iyi bataryalı güzel bir telefon almak istiyorum asıl önceliği ekran büyüklüğü ve batarya ancak mix in kamerası çok kötü diyorlardı şu an en güncel versiyonunda kamerası nasıl çekiyor aslında baktım işimi görür ama akşam çekimleri ve videolarda sanki sıkıntı gibi. mix 2 daha iyi ama onu da o bataryayla hiç almak istemiyorum. bir de 4.5g sorunu var mı cihazın ?

Hocam kamera önceliğiniz ise mix den uzak durun. Ben çok severek kullanıyordum, hatta satarken üzüldüm telefonumu ama kamera çok kötüydü, ben birde bunu bilerek aldım ama olmadı.

Mİx 2 kullanmadım, bilmiyorum kamera kalitesini, ama sizin aradığınız telefon mix 1 değil.
  • çok da kötü değil fakat iyi de değil.. normal çekimi var. profesyonel 1 çekim istemezseniz bu yeterli olur bence

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.