Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 3 *#* Ana Konu *#* (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
21
Favori
47.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sertifika sorunu varmış. 540p veriyor görüntüyü. 6t den sonra baya fark ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar tamperli cam lazım bendeki güzel tamamen kaplıyor ama kalitesiz cam ciziklerle dolu kullandığınız güzel tam kaplayan cam var mı baseus veya nillkin marka arıyorum Türkiye'de bulamadım var mı bildiğiniz bir satıcı?

• Bende cam ve kılıf önerilerine açığım. Kullanıp memnun kalan varsa yardımcı olabilir mi? Yukarıda AliExpress linki paylaşmış bı arkadaş ama o kadar bekleyemem sanırım

• Bildiğim kadarıyla henüz doğru düzgün bir kılıf pek yok, kendi kutusundan çıkanı kullanın daha iyi. Spigen vs. gibi markaları beklemek lazım sanıyorum. Piyasadaki diğer kılıflar da zaten ya kutudan çıkana benziyor, ya da dandik şeyler.

Şu kayan bölümü de koruyan kılıflar dikkatimi çekmişti ama Aliexpress'te falan da koruyucunun kenarlarının kırıldığı, kenarlardan çıktığı vs gibi burada da benzer şekilde şikayetler var. O yüzden başta cazip gelse de onu da almak istemedim.

Nillkin'in bi cam koruyucusu var. 2 modeli var, biri klasik, sadece cam bölümü örten kısım. Diğeri ise iPhone'lara benzer şekilde siyah bölümleri de örten "tam ekran" diye bir modeli, HD bilmemne diye geçiyordu galiba ama o da ekranı aslında tam örtmüyor, %90 kapatıyor diyelim. Ama Nillkin kaliteli bir marka diye tercih ettim. Yine piyasadaki koruyucuların çoğunluğu dandik.

Bi süre bekleyeceğiz sanıyorum doğru düzgün bişeyler çıkması için.

• Telefonunuzun kıymetini bilin :)

Bende mix 2 vardı çok severek kullanıyordum eskidi artık diye
    Mi8 pro aldım çentik yüzünden 1 hafta dayanamadım bildirim ikonu sabitleme sorunu var
    Gidip mix 3 aldım onda çentik olmadığı için sorun yok severek kullanıyordum tek problemi agirli idi bı arkadaş istedi kiramadim ona verdim

Mi9 da çentik çok küçük onda yoktur bildirim sorunu dedim ama

Gittim mi9 adım aynı problem bundada var şuan telefondan buzgibi soğudum :(

• elifednah kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Op6T ile mix 3 arasindayim.Neden 6T den bu cihaza geçtiniz.Teşekkürler.

• Ormanci kullanıcısına yanıt
    Nillkin iki modeli var biri nillkin cp+3d biri h+ pro cp olanı yanlarda siyah çerçeve var diğerinde yok diye biliyorum ben bu akşam aliden sipariş verdim cp olanı yorumlarda tam kapatıyor falan demişler xda da falan.. bakalım göreceğiz aslında şuan bendeki mevcut olan tam kaplıyor ama cam kalitesiz kolay çiziliyor baseusun modelini merak ediyorum mi 8 de guzel duruyordu...mix3 e uygun arıyorum hala

• LordMayros kullanıcısına yanıt
    Ben de sırf çentik yüzünden mix 3 aldım yoksa mi 8 fazlasıyla yeterliydi benim icin

• pasha_3434 P kullanıcısına yanıt
    Merhaba

6t den çok memnundum. Yurtdışından mix 3 geldi. Bende mix 3 ü deneyeyim dedim 6t yi sattım.

Batarya olarak 6t daha iyiydi. Yarın tam olarak test etmiş olucam mix 3 ün bataryasını.
    Kamera olarak da 6t kötü değildi fakat mix 3 daha iyi. Özellikle ev çekimi ön kamera çok daha iyi.
    Onun haricinde ikisi de hemen hemen aynı.
    Oneplus arayüzüne baya alışmışım o ayrı

• Bende P20 Pro'dan Mix 3'e doğru geçiyorum. Şuan ilk kez kullanıyorum gayet güzel hoş bir telefon. Yarın ilk iş ekran sticker olayını çözmek olacak. Gelene kadar pür dikkat kullanacağım. Yavaş yavaş bilgilerimi transfer ediyorum.

Tek sorum ise ekran süresi ayarını bulamadım. Nerededir ?

• Note 9 la mix 3 arasında kaldım galiba mix 3 ü tercih edicem, bu arada gelen aramayı kızagı kaydırıp cevaplıyabiliyor muyuz ? Kulanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim .

• DagustuN kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kilit ekranı>uyku buradan ayarlayabilirsiniz

• 06anil06 kullanıcısına yanıt
    Bõyle bir seçenek yok ya da ben rastlamadım :)

• Ltgdby L kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler..

Diğer cihazımdan belgelerimi yavaş yavaş geçiriyorum şimdilik iyi kötü bir nano glass ekran camı sipariş ettim.. O geldikten sonra kullanmaya başlayacağım inşallah. Grubuda biraz hareketlendirelim.

• Valla her gün fiyat bakmaktan sıkıldım artık ya. Dolar yükseliyo fiyatta haliyle yükseliyo. Mi9 geldi etti belki fiyatlar düşer dedim. 3.600 - 3.700 bandlarında satılırken şu an 4-4.5 arasında gidiyo. Vazgeçicem bu gidişle. 3.5 - 3.6 seviyelerine gerilemediği taktirde alamayacağım sanırım. Hani Xiaomi f/p değerleri nerde kaldı. Yada distributorlerin halt yemesi. yurt dışından kar yaparak 2800 e getiren şirketler var. ama burda 4000 den aşağı yok valla çok kötü ya insan memleketinin haline üzülüyor.
  • Ltgdby L kullanıcısına yanıt
    Sırf bu özelligi için tercih edecektim ama yoksa note 9 alıcaz artık.

Kızağı kaydırarak cevaplama işlemi mevcut herhangi bir ayarıda yok bende öyle geldi bence telefon muazzam güzel harika bir albenisi var birinci tercihin mix 3 olmalı

Sanki s10 da var bu ozellik dediğin olay çok basit yazılımsal bir güncellemeyle yapılabilecek birşey gelir de istediğin uygulamayı atayabiliyorsun kızağa zaten suan

Edit: varmış mix 3 de bu ozellik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ltgdby -- 18 Mart 2019; 22:48:37 >
  • Cidden varmis ben de şuan keşfettim olmasa da olur amaaann

• kızağı kaydırmak zor yahu, kim uğraşacak onunla.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.