Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 3 *#* Ana Konu *#* (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
21
Favori
47.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barannnnnn

3500 tl bütcem var, xiaomi mi mix 5g'ye gücüm yetmez maalesef. Şu an mi mix 3 için indirim kovalıyorum. Bi gözüm de mi 9'da.
    Bende aynı senin gibi kovalıyordumda, en düşük 3700 bandında indirim gördüm. Biraz daha bekleyim dedim şu an 4300 lere çıktı. Bende telefoncudan ritzy garantili aldım. Dediğin bantlara düşmesi süper olur fakat mi 9 piyasaya girip iyice satışı arttıktan sonra gibi geliyor bana. Yada dolarda extream bir düşüş olursa :(
  • Sen xiaomisin arkadaş. 4250tl ye telefon çıkarıyorsun. Üstüne kızaklı kullandıkça en kötü buradan patlayacak eski bir yapı kullanmışsın. MIUI 10 gibi notification sorunları olan bir ui dan daha bahsetmedim bile. Nerede mi5 i 1200tl ye aldığım zamanlar. Ülke içindeki fırsatçılar sağolsunlar xioami dahi bu fiyatlara çıktı. Örnek olarak poco f1 e bakabilirsiniz. Şu an 128gb lının fiyatı mi8 128gb dan yüksek. Nedeni ise açık heryerde poco f1 öneriliyor çıkış fiyatı çok iyi diye. İnsanlar mi8 e bakmadan dalıyorlar nasıl olsa en ucuz çıkış fiyatlı telefon bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 28 Mart 2019; 10:7:48 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet sonunda resmi olarak geldi fiyatıda gayet uygun ama sana bana değil satıcıya uygun tam istediği büyüklükte 5200tl
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-mix-3-128-gb-6-gb-ram-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000IMW2J
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaniler

Evet sonunda resmi olarak geldi fiyatıda gayet uygun ama sana bana değil satıcıya uygun tam istediği büyüklükte 5200tl
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-mix-3-128-gb-6-gb-ram-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000IMW2J
    Bu ne arkadaş yuh yani.
    4000 e kvk'lısını aldım, 1200 fark hayatta vermezdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mdirgin M kullanıcısına yanıt
    gcam kur (gcam 6.1.021) ve ar sticker la birlikte süper oluyor
  • mecato M kullanıcısına yanıt
    Nasıl kurabiliriz

• Arkadaşlar merhaba

Cihazın arka kamerasından ev çekimlerinden memnun değilim. Özellikle insan yüzlerini çok yapay çekiyor. Ön kamera da hiçbir sorunum yok. Hatta ön kamera daha iyi çekiyor. Güncellemeden sonra oldu daha önce böyle değildi. Cihazınızda hangi rom yüklü eu rom kullanan var mı ?

Google kamera nasıl kurabilirim ? Root gerekiyor mu?

• elifednah kullanıcısına yanıt
    https://androidfilehost.com/?fid=11410963190603846630

İndir kur direk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mdirgin M kullanıcısına yanıt
    Neredeki migros?

• maholan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
    Portre modundakü yakınlaştırma ve albümde ayrı klasör açma için çözüm var mı

• Arkadaşlar merhaba

1 haftalık Mi Mix 3 maceramdan sonra şükür telefonu satarak kurtuldum bu telefondan. 1 hafta boyunca yaşadığım olumsuzluklar ;

1) ana kamera çok parlak cilalı gibi gerçekten çok uzak çekimler yapıyordu neyi denediysem düzelmedi. Google kamera yükledim hiç bir fark olmadı kamera çöp yani. Dxmark 103 puan almış ama nasıl almış bir sormak lazım kendilerine

2) şirket maillerimi 1 hafta boyunca sağlıklı bir şekilde kullanamadım. En basiti mailde kopyala yapıştır yapacağım zaman bile işlemi sağlıklı gerçekleştiremedim. 15 tane farklı mail programı kurdum hepsinde aynı durum.

3) Telefonun kızağı ilk günden beridir gaçır guçur ötüyordu aldırış etmedim ama ilerleyen günlerde sıkıntı yaratmaya başladı.

4) Telefon sd845 işlemciye sahip olmasına rağmen beklenen performansı vermiyor.

5) Ucuz etin yahnisi diyeceğim ama 4.000 TL para verip aldık hiçte ucuz değil yani. 4.000 TL para ver telefondan belirtilen teknik özelliklere göre verim alamamak çok kötü.

İlk xiaomi maceram olmakla beraber, bir daha bu maceraya girmeme kararı aldım.

Bu telefonu kullanan arkadaşlara kazasız sıkıntısız güzel günlerde kullanmalarını temenni ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mdirgin

Arkadaşlar merhaba

1 haftalık Mi Mix 3 maceramdan sonra şükür telefonu satarak kurtuldum bu telefondan. 1 hafta boyunca yaşadığım olumsuzluklar ;

1) ana kamera çok parlak cilalı gibi gerçekten çok uzak çekimler yapıyordu neyi denediysem düzelmedi. Google kamera yükledim hiç bir fark olmadı kamera çöp yani. Dxmark 103 puan almış ama nasıl almış bir sormak lazım kendilerine

2) şirket maillerimi 1 hafta boyunca sağlıklı bir şekilde kullanamadım. En basiti mailde kopyala yapıştır yapacağım zaman bile işlemi sağlıklı gerçekleştiremedim. 15 tane farklı mail programı kurdum hepsinde aynı durum.

3) Telefonun kızağı ilk günden beridir gaçır guçur ötüyordu aldırış etmedim ama ilerleyen günlerde sıkıntı yaratmaya başladı.

4) Telefon sd845 işlemciye sahip olmasına rağmen beklenen performansı vermiyor.

5) Ucuz etin yahnisi diyeceğim ama 4.000 TL para verip aldık hiçte ucuz değil yani. 4.000 TL para ver telefondan belirtilen teknik özelliklere göre verim alamamak çok kötü.

İlk xiaomi maceram olmakla beraber, bir daha bu maceraya girmeme kararı aldım.

Bu telefonu kullanan arkadaşlara kazasız sıkıntısız güzel günlerde kullanmalarını temenni ederim.
    Merhaba,

Valla dedikleriniz bana çok ilginç geldi. Bende global rom olmasına rağmen kendi mail uygulaması cihazla gelmiyor. Çin sürümlerinde mevcut. daha önceki tlf da xiaomiydi. Özellikle apksini bulup o mail uygulamasını kurdum. Şirket maillerinde kullanıyorum. PC ye gelmeden önce tlfnuma geliyor ve çok kullanışlı açıkcası.Arka kamerada güzellik modunu kapattığınızda dedğiniz gibi birşeye rastlamadım. Hatta gcam ın kamera fotograflarını daha başarılı buldum. Kızaktanda bir şikayetım yok. Arka ön kamerasında kadar koruyucu kullanıyorum artı olarak kılıftan çıkarmıyorum. Hız noktasında sizin tlfda bir problem olduğunu düşünüyorum çünkü daha elimi atmadan nerdeyse tüm uygulamarı açıp bekletmeksizin ara geçişleri sergiliyor. Sizin adınıza üzüldüm. Umarım aradığınız performansı sergileyen bir telefonla karşılaşabilirsiniz fakat ben ciddi anlamda birçok özelliğinden memnunum

• Valla bu yorumu görünce ben başka telefon kullanıyorum herhalde dedim

Belli ki arkadaş "ısınamadı", değiştirecek, hayırlısı olsun, yeni telefonunu güle güle kullansın diyoruz
  • Pil durumu nedir? Yoğun kullanımda günü rahat çıkarıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Full ışıkta gps herşey açık bir günü çok rahat çıkarıyor akşamdan şarja takmıyorum sabah yarım saat takıyorum bigün yetiyo bana

• Peki oyun falan da oynuyor musunuz? Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clash of clans oynuyorum 6-7 saat ekran süresi alıyorım ben

• Arkadaşlar Update yapabilen var mı?
    Kafayı yiyeceğim :)
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.