Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 3 *#* Ana Konu *#* (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
21
Favori
47.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler. mi 9 daha iyi elbette, ama o gelecekte düşecekte
    Ben çentikten ve edge ekrandan nefret ediyorum, bu telefon tam benlik o yüzden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir tanıdığım vasıtasıyla Çinden mi mix 3 getirdiler.
    Yalnız telefonda Türkçe menü yok.
    İstanbul da Türkçe menü yükletebilecek bir yer var mı.
    İngilizce kullansam global sürüm ne zaman gelir acaba.
    Sizler İngilizce mi kullanıyorsubuz yoksa Türkçe mi..
    Birde pasaporta kaydetmeden direk imei değişimi ile çözersem problem olurmu.
    Bu arada fiyat 465 dolar.

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..

• Hocam ben de aynı kapaktan almıştım. Bende kamerayı aşağı yukarı yapınca. Kalıbın kapağı oturmuyor. Uğraştım çözemedim. Fikrin var mı? Xiaomi Mi Mix 3 *#* Ana Konu *#*
  • Arkadaşlar Mi Mix 3 te selfie çekilirken geniş açı yok mu acaba? Magazada denedim selfie çekinirken standart yakınlıkta alıyor geniş açıya geçebileceğimiz bir opsiyonu yok mu kullanan arkadaşlar cevap verebilir diye düşünüyorum.
  • suhagunduz S kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam yok

• Youtube videolarında tam ekran ayarı var mı? Tam ekran yapınca ölçekleme yapmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ltgdby

Maalesef hocam yok
    O kötüymüş ya :( selfide geniş acı topluluk çekimlerinde hayat kurtarıyordu
  • Bizde 5 yıllık iPhone 5 macerasından sonra mi mix 3 aldık. n11 cepporttan aldım kupon filan derken KVK garantili 4100e geldi. Valla iPhone 5 ten sonra Bold Pilot gibi geldi 🤣 bakalım kullanalım görelim

• Arkadaşlar telfonu satmk durumundayım severek kullanıyordum 1 aydır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar fsubasic profilimde telefon numarası olmadıpı için özel mesajlarınıza cevap veremiyorum. Buna atarsanız dönüş yapabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar ikinci el bölümüne koydum telefonu ilgilenen bakabilir.
    https://forum.donanimhaber.com/35-gunluk-mi-mix-3--137520386
  • akyme A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.. Bende şuan P20 Pro kullanıyorum. Bugün migrosta gördüm cihaz hoşuma gitti.. Kamera konusunda P20 Pro'dan sonra üzer mi acaba diye korkuyorum. Biraz araştırıp alabilirim. Şuan fiyatı 4000TL

• Cihaz sadece 5M Migros'lar damı var?

• stackman kullanıcısına yanıt
    3m'lerde de oluyor, ama teşhir olarak görmek istiyorsanız 5m. teşhirlerinde sadece kasasını görebiliyorsunuz, açmıyorlar sistemi. ayrıca ekran kırılmasını da sordum, bunda yok demişti bana satıcı.

• Merhaba, kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Gelen bildirimlerde her uygulamaya farklı ses atamak istiyorum. Yandex mail ve Instagram bildirimlerinde böyle bir menü bulamadım. Her bildirimde aynı ses çalıyor. Bunu değiştirmenin yolu nedir acaba?

• akyme A kullanıcısına yanıt
    uygulama içinde ayarı yoksa telefon üzerinden yapılmıyor. WhatsApp da var mesela

• arkadaşlar merhaba bende mi mix 3 almayı planlıyorum ama kafama takılan bir soru var. bu cihazdaki yüz tanıma teknolojisi 3 boyutlu derinlik algılayıcısına sahip mi? yani iphone x modeli gibi mi yoksa mi 8 de bulunan dandik fotoğraf ile kandırılabilinen bir teknolojiye mi sahip?
    kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum..
  • Arkadaşlar bende 6t den sonra mix 3 e geçiş yaptım.

Yalnız Netflix de HD izleyemiyorum. Piksel piksel görüntü 6t de böyle değildi. Şuan bl açılmasını bekliyorum. Global romdan sonra çözülür mü

• MindWalker kullanıcısına yanıt
    teknolojisini bilmiyorum ama sürgülü yapıdan dolayı o özelliği kullanmak pek pratik değil. Ben bunu bilerek aldım, parmak izini kullanıyorum.

• elifednah kullanıcısına yanıt
    netflix hdr içeriği ıphone 8 plus ile kıyasladım, ekran 8 plus dan kat kat güzel. hdr ekran farkını gösteriyor. dediğiniz gibi rom'dan kaynaklı olabilir sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Yetimoğlu_ -- 17 Mart 2019; 13:0:58 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.