Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.549
Cevap
32
Favori
103.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fifa_05

Bugün seramik olanı 2199'a aldım hepsiburadadan.
    100 TL'de axess puan verdi.

hayırlı olsun iyi günlerde kullanın...

cihazınız ulaştı mı? izlenimleriniz neler seramik kasa ile ilgili ve genel cihaz ile ilgili

delta garantili mi geliyor hepsiburada dan

Teşekkürler...
  • Arkadaşlar bu cihaza kırılmaz cam nereden alıcaz kullanan var mi tam koruyan ???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murio

Arkadaşlar bu cihaza kırılmaz cam nereden alıcaz kullanan var mi tam koruyan ???

ben aliexpress den çerçeveli cam aldım hem kendime hem eşime. eşime altın renkli olanı almıştım direk çöpe gitti. sadece çerçeve kısmında yapışkan vardı ekranda yapışkan falan yoktu. resistif ekran gibiydi. ama kendime aldığım normal temperli cam şeklinde komple yapıştı. camı da hemen hemen tamamen kapatıyor. agreal diye bir marka. şu an eşim n11 den aldığım nano diye geçen koruyuculardan kullanıyor kılıf olarak da 360 olanlardan var komple sarıyor cihazı. bende de rock ve pzoz marka kapaklar var ikisi de çok iyi tavsiye ederim.
  • arkadaşlar bunun siyahı mı daha güzel duruyor seramik olanı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruşenamcanınoğlusedat

arkadaşlar bunun siyahı mı daha güzel duruyor seramik olanı mı

mix 2 nin cam modeli yok. hepsi seramik sadece çerçevede farklılık var. full seramik modelde yan çerçeve de seramik diğer model de çerçeve 7000 sınıfı alüminyum arka kısım seramik.
  • cihat_ozturk kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam hangisi ucuzsa onu alırım o zaman
  • Arkadaslar bende dun mi mix2 satin aldim. Bugun kargo teslim edilecek. Cihazin kronik bir sorunu varmi. Sanirim sim kart takmadan denemem gerekiyor iade edebilmek icin. Nelere dikkat etmeliyim bilgi verirseniz cok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba mi mix 2 yi az once aldim. Arka tarafinda

mobile phone model mde5

Xiaomi comminications co..ltd made in china yaziyor resim olarakta sadece ce ve cop kutusu var . Videolarda gordugum kadariyla birkac resim daha var sanki. Telefonun jelatini burus burus sarj adaptoru ve kablosu beyaz renk 2.5 amper. Bu yuzden biraz killandim. Sizde durum nedir
    Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infrared -- 2 Mart 2018; 21:47:32 >

• Cekebildigim kadariyla arka resim

Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konui. Sanki migrosta inceledigim 128 gb da arkada bu kisim yoktu

• infrared kullanıcısına yanıt
    Arka taraftaki yazi ayni sekilde bende de var Gittigidiyor'dan almıştım

• Cihazın sar olayı sıkıntı yaşatıyor mu arkadaşlar? Daha önce mi 5s kullanmıştım bir süre. Zaman zaman baş ağrısı yapıyordu bende.

• noblexfy N kullanıcısına yanıt
    videolarda vs bazı cihazlarda yok. mesela erdi beyin inceleme videosunda yok ve çok daha şık duruyor. acaba 128 gb lık modellerde mi yok yoksa global olmayan cihazlarda mı var?
  • infrared kullanıcısına yanıt
    Benimki 64 gb global ama var. Tam olarak o etiketin neden olduğunu bilmiyorum. Yanlış yonlendirmek istemem

• Arkadaşlar benim sıkıntım şu galeride resimler hep ayri ayrı oluyor toplu şekilde görülmesini istiyorum yapıla biliyor mu resimdeki gibi anlatmak istediğim

Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu

• Bende cihazi yeni aldigim icin bilmiyorum malesef. Sizin arka kasada bahsettigim yazilar varmi hocam. Foruma pek giren yok sanirim

• Merhaba arkadaşlar bende bugün ikinci el olarak 6 128 seramik aldım 2200tl sıfır ayarında

• quote:

Orijinalden alıntı: infrared

Arkadaslar merhaba mi mix 2 yi az once aldim. Arka tarafinda

mobile phone model mde5

Xiaomi comminications co..ltd made in china yaziyor resim olarakta sadece ce ve cop kutusu var . Videolarda gordugum kadariyla birkac resim daha var sanki. Telefonun jelatini burus burus sarj adaptoru ve kablosu beyaz renk 2.5 amper. Bu yuzden biraz killandim. Sizde durum nedir
    Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu

benim cihaz global 64 lük versiyon ama bende de yok. üretim tarihi kutuda yazar belki ilk serilerde yoktu sonrakilerde yazılmış olabilir. bende 2 tane var ikisinde de o yazı bir etiketteydi ve etiketi söktüm yazı da kalmadı. muhtemelen üretim kaynaklıdır. standart gereği yazılması gerekiyor olabilir. benim cihazlarım da beyaz aksesuarla çıktı fazla takılacak bir durum değil. tr de satanlar genelde adaptörü uyumlu olsun diye değiştiriyor ama onda da maliyetten kaçmak için qc 3.0 yerine dandik adaptör koyuyorlar.

• arkadaşlar ben de istiyorum baya bu telefonu. sıkıntısı olan varsa özellikle yeni alan arkadaşlar ilk izlenimleriniz nedir taze yazmışsınız yeni.

bir de geç çıkar ama 2s modeli de alınabilir bekliyorum ama bilemedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar xiaomi nin en son cikan telefonu bu mu? Mix 2s i beklemeli miyim yeni telefon alacagimda

• quote:

Orijinalden alıntı: infrared

Bende cihazi yeni aldigim icin bilmiyorum malesef. Sizin arka kasada bahsettigim yazilar varmi hocam. Foruma pek giren yok sanirim

Arkadaşlar o bahsettiğiniz yazıyı cihazı Türkiye ye ithal eden firma yazdırıyor, zorunlu olarak tabii. Yurtdışı cihazlarda öyle bir yazı olmaz, sadece ithalatçı garantili cihazlarda var o yazı. Ben zamanında sadece o yazıdan nefret ettiğim için mi mix i yurtdışı olarak almıştım.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.