Şimdi Ara

Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.212
Cevap
15
Favori
131.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekrana çift tıklamayla uyandırmayı bir haftadır kullanıyorum pil tüketiminin ciddi arttırıyor.
    Telefonun ekranı büyük ve digitizerda büyük ekran kapalıyken dokunma algılayan bu bölgenin tamamını açık lg g2 kullandığım zamanlarda ilk aldığımda o telefonda böyleydi ama sonra gelen güncellemelerle kenarlardan algılamayı kapattılar sadece ekranın ortasından algılama oluyordu çift tıkla uyandırma için, zaten lg bu iş için 2 taraflı digitizer kullanmıştı g2 de üstten ve alttan 2 parçaydı max3 bu teknoloji için donanımsal olarak geliştirilmedi ve sadece yazılımsal olarak eklenmiş bir mod hemde düşük güçtede çalışmıyor çok hassas dokunmalarıda algılıyor bu yüzden pili sömürmekte.
  • Güncelleme sonrası telefonun kulaklık sesinde azalma sorunu yaşayan var mı arkadaşlar? Benim telefonda güncelleme sonrasında kulaklık sesi bir hayli azaldı. Daha önceden rahatlıkla telefonla konusabildigim ortamlarda artık karşı tarafın sesini duyamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • balabanpictures B kullanıcısına yanıt
    Aynı Telefon aynı kulaklık aynı parçaları dinliyorum Bende hiçbir değişiklik yok. belki de sizin telefonunuzdaki bölge daha önceden farklıydı şimdi miu11 gelince bölgeyi otomatik olarak değiştirdiyse ses düzeyinde farklılık olabilir. çünkü her bölgede ses düzeyi farklı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONALTIKIRKALTI -- 12 Aralık 2019; 19:16:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ONALTIKIRKALTI O kullanıcısına yanıt
    Kulaklık yazmışım fakat ahize kısmından gelen sesi kastetmiştim. Telefonla konuşmak çok zor hâle geldi. Max3 modeli icin değil ama miui 11 den sonra Xiaomi nin başka modellerinde de aynı sıkıntıyı yaşayanlar olmuş. Google da aratınca başka modeller ile ilgili sıkıntılar olduğunu gördüm. Bölgeyi aldığımda honkong seçmiştim hâlen honkong olaraktl duruyor. Dediğiniz bölge değişikliği sıkıntısı değil sanırım ya yazılımsal yada donanımsal

• balabanpictures B kullanıcısına yanıt
    Valla bende stok rom var ve bölge Türkiye... Herhangi bir sorun yok. İsterseniz bölgeyi değiştirip bir deneyin bakalım ne olacak...

• Denedim. Fark eden bir durum olmadı maalesef. Sanırım donanımsal , parça değişimi gerektiren bir sorun. Cızırtı olmaya da başladı şu aralar. Cevaplar için teşekkürler

• kaliteli kılıf önerisi alabilir miyim?
  • ONALTIKIRKALTI O kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi gunler
    Bir sorum olucakti
    Gps aciyorum fakat bulmuyor konumu
    Google haritalar veya yandex de bulmuyor
    Bir adres yaziyorum git diyorum konumu atlayarak buluyor tam takip edemiyor sebebi nedir efendim bilginiz.varmidr.teskkurler

• telefonu alalı 2-3 gün oldu miui11 yüklü,ahize sesi az gibi sanki sizde nasıl?
  • gahmetk G kullanıcısına yanıt
    Diger cihazlara gore kisik evet
    Bende size.birsey sorim
    Gps acip.haritalara gelebilirmisiniz burda konumu buluyor gozukuyoe ama usten cubugi indirince gps ariyor durumda kaliyor sizde.de oglemi
    Bnde konum.bulmiyor tam yani bir aracta aciyorum.beni takip etmiyor atlama yapiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gahmetk

telefonu alalı 2-3 gün oldu miui11 yüklü,ahize sesi az gibi sanki sizde nasıl?
    Hat turkcell ahize sesi yönünden sorunum yok bir müşteri hizmetlerini vs aradığımda sesi hoparlöre vermeden ahizeden uzaktan duyabiliyorum normal konuşmalarımda da sorun yok operatörle alakalı olabileceğini düşünüyorum.

• Android 10 ne zaman gelecek bilgisi olan var mı ?
  • Oskis kullanıcısına yanıt
    bende de aynı ilginç
    Sizdede ayni ise sorun miu11 de malesef

• Gps açıp haritalara girip bildirim çubuğundan kontrol ettiğimde kilitlenmiş oluyor.
    Sizde yüksel doğruluk modu seçilimi?

Ek olarak cihaz global versiyonmu çin versiyonumu belirtmekte yarar var çin versiyonunda yaşanan bir sorun globalde olmuyor benim global.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 12 Ocak 2020; 12:54:57 >
  • Benimki global versiyon, yüksek doğruluk seçili, GPS aranıyor yazıyor ama ben bir sıkıntı göremedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Konum buluyor ama takip.etmiyor
    Nokta olarak.bulmada sorun yok
    Sorun navigasyonla biryeere gitmeye calistigimda takip etmiyor asil sorun bu

• ben de farketmistim konum bulamıyordu yandex navide konum izinlerini kontrol edip izin verdiğmde normale dönmüştü

• Gps test uygulmasını kurup yanında başka bir telefonla karşılaştırın derim kaç uydu buluyor isabet kaç metre.

• Mi Max 3 güvenlik güncellendi 431 MB geldi

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.