Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.150
Cevap
50
Favori
182.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fotoğraf düzenlemede geliştirme yapsalar daha güzel olur. Sadece aydınlık yerlerin ya da karanlık yerlerin ışığıyla oynama olması gerek artık.
  • Silikon kılıf aldım on numara oldu idarelik kırılmaz cam taktım. Her nekadar mi Max 2 için olsada yanlar 2,5d olduğundan yakışmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aRiSe* kullanıcısına yanıt
    link atabilir misiniz, hangi ürünleri aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zero-man kullanıcısına yanıt
    Ben üsküdar'dan aldım zor buldum
    ★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

• Ekran koruyucu konusunda sorun yaşıyor zaten Mi Max 2. Türkiyede satılan ve kesin almalıyım dediğim bir ekran koruyucu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

Bu kılıf efsane. Önceki tüm cihazlarımda aynı kılıfı kullandım. Cihazı kabala?tırmıyor ve hissiyatı çok iyi. Tek eksik yani ses ve güç tuşları kullanımda cebe girip çıkarken vs bir yere takılıp kolayca kırılabiliyor. Bide silikon kılıf aldım oda harika oturuyor fakat telefon kütük gibi oluyor zaten büyük iyice cebe falan sığmaz oluyor

• Güç ve ses tuşları silikon kaplama ve kabartılmış halde yani cepte bir yere takılma ihtimali yok.

• quote:

Güç ve ses tuşları silikon kaplama ve kabartılmış halde yani cepte bir yere takılma ihtimali yok.

Hocam yorumunu okuduktan sonra fotoğraflara bir kez daha baktım bendeki kılıftan farklıymı? bu. Dediğiniz gibi sizdekinin öyle bir derdi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgasubasi

quote:

Bu kılıf efsane. Önceki tüm cihazlarımda aynı kılıfı kullandım. Cihazı kabala?tırmıyor ve hissiyatı çok iyi. Tek eksik yani ses ve güç tuşları kullanımda cebe girip çıkarken vs bir yere takılıp kolayca kırılabiliyor. Bide silikon kılıf aldım oda harika oturuyor fakat telefon kütük gibi oluyor zaten büyük iyice cebe falan sığmaz oluyor

Link verirmisin bu kılıf için

• Cihazı sağlam bi kılıfla kullanıyorum fakat o güzel sade tutuş hissiyatını vermiyor. Çıplak kullansam da bişey olur diye korkuyorum. Ne yapmalı sizce

bu arada kullandığım kılıf bu :★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

• kronik sorunu var mı alınır mı bu cihaz? çok zor olmuyoır mu kullanımı, büyüklüğü yüzünden?
  • adam akıllı ön cam koruması yok, ya yarım kalıyor camlar veya altı üstü plastik olan ön kapak gibi bir şey üretiyorlar...

neden çıktı bu 2.5d cam? amacı nedir yani anlamıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadın Mühendisi

Cihazı sağlam bi kılıfla kullanıyorum fakat o güzel sade tutuş hissiyatını vermiyor. Çıplak kullansam da bişey olur diye korkuyorum. Ne yapmalı sizce

bu arada kullandığım kılıf bu :★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Bende bu kılıfı almıştım ancak çok kaba bir kılıf şuan kılıfsız kullanıyorum. Böyle çok kullanışmı telefon. En fazla ekran kırılır zaten xiaomi nin ekran fiyatları uygun

• quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

kronik sorunu var mı alınır mı bu cihaz? çok zor olmuyoır mu kullanımı, büyüklüğü yüzünden?

Kronik sorun yok sadece kulaklık sesi az geliyordu onu düzelttiler. Kullanım gayet kolay sadece ilk gün büyük geliyor. Daha sonra büyük ekranın rahatlığından iyi ki almışım diyeceksin.

• 3 4 saat oyun ile 10 saat ekran süresi . Oyunsuz 15 16 saat . Ekran parlaklığı yarıdan biraz az iken 1 saatte %4 şarj yiyor tarayicida takılır iken . Efsane

• quote:

Orijinalden alıntı: vermid16

quote:

kronik sorunu var mı alınır mı bu cihaz? çok zor olmuyoır mu kullanımı, büyüklüğü yüzünden?

Kronik sorun yok sadece kulaklık sesi az geliyordu onu düzelttiler. Kullanım gayet kolay sadece ilk gün büyük geliyor. Daha sonra büyük ekranın rahatlığından iyi ki almışım diyeceksin.

ekrana tam oturan cam yok dimi? şu komple ön kapak gibi olanlardan bahsetmiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

ekrana tam oturan cam yok dimi? şu komple ön kapak gibi olanlardan bahsetmiyorum.

Telefon ekran kavisli geliyor. Tam oturmaz camlar. Benim aldığım sadece ekranı kapatıyor. Kötü de durmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barad-dûr

3 4 saat oyun ile 10 saat ekran süresi . Oyunsuz 15 16 saat . Ekran parlaklığı yarıdan biraz az iken 1 saatte %4 şarj yiyor tarayicida takılır iken . Efsane

Benimde şarjım şuan %54 5 saate yakın ekran süresi aldım. Kaç saattir şarjı %50 nin altına düşürmeye çalışıyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Telefon ekran kavisli geliyor. Tam oturmaz camlar. Benim aldığım sadece ekranı kapatıyor. Kötü de durmuyor.

3d olanlar var aslında ama, iphone kaç yıldır kavisli ama hep ona özel cam yapıldı kavisli. cam değil de böyle yumuşak bir plastik oluyor.

• arkadaşlar bende tv izlemek için stand bakıyorum tavsiyesi olan var mı
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.