Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.150
Cevap
50
Favori
182.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aRiSe*

%0-%100 dolum süresi

1 saat 1080p video izlerken ne kadar batarya kullanıldığı ve
    30 dakikalık oyun sonucunda ne kadar batarya kullanıldığı ile alakalı inceleme videosu.

Ayrıca Mi Max 2 kullanıcılarına bir sorum olacak video çekimi sürecinde sürekli odaklama yaptığını gördüm incelemelerde. Bu sorun halledildi mi acaba.

Sürekli odaklama sorunu devam ediyor.

Miui 9 beta kullanıcısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnşallah düzeltilir. Ben Mi Max 2 'me kavuştum miui 9 a güncelleyip sıfırladım. Yapmamı tavsiye ettiğiniz birşeyler var mı?

• aRiSe* kullanıcısına yanıt
    Video ayarlarinda odaklanma modunu caf yerine dokunma secerseniz odaklama sorunu olmaz.
    Tabi o zamanda dokunarak odaklamaniz gerekebiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada kulaklık sesi az diyenler olmuş bangir bangir çalıyordu bende iyice taktığıniza emin olun.

Global sürüm siyah olanı aldim. Vodafone hat mevcut aşağıdaki değerleri aldım. Başka telefonda bu değerleri alamadım. Ayrıca volte desteği olması çok iyi oldu otomatik etkin geldi. Herşey dört dörtlük oldu
    ★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRiSe* -- 3 Aralık 2017; 11:19:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

İnşallah düzeltilir. Ben Mi Max 2 'me kavuştum miui 9 a güncelleyip sıfırladım. Yapmamı tavsiye ettiğiniz birşeyler var mı?

Hayırlı olsun hocam pek tavsiye edeceğim birşey yok keyfinize bakın.

• Arkadaslar,bir yakinima mi max2 alacagizda siyahi istiyor.Hangi saticidan almak daha iyi.Ilaveten ne ben ne o bu rom olaylarindan anlamaz.Tum ithalatci olan teller ayni romlami geliyor.Global rom ne demek.Hangi rom ile gelen daha iyi performans verir.

Simdiden tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Arkadaslar,bir yakinima mi max2 alacagizda siyahi istiyor.Hangi saticidan almak daha iyi.Ilaveten ne ben ne o bu rom olaylarindan anlamaz.Tum ithalatci olan teller ayni romlami geliyor.Global rom ne demek.Hangi rom ile gelen daha iyi performans verir.

Simdiden tesekkurler.

Hocam N11 de ve GG de alisverisadresim isimli bir satıcı var. Kendisi Siyah renk mi max 2 satıyor ben satın aldım hiç sıkıntı olmadı. Şarj cihazı tr uyumlu cihaz Türkçe dil ve Global rom ile birlikte geliyor. Alıp kullanmaya başlıyorsunuz direk başka bişey ile uğraşmaya, romdan falan anlamanıza gerek yok.

• Cok tesekkurler.

• Telefonu yeni alan arkadaşlar yapacak pek bişi yok uygulamalarınızı kurun ve kullanın + olarak tek yapmanız gereken tema indirip denemeniz çok zevkli. Şu an iphone xl temasını kullanıyorum epey bu kalır gibi

• Şu bildirim ışığının rengini nereden ayarlıyoruz. Sabit renk olması çok kötü yau

• Mi Max 2 sadece beyaz renk bildirim ışığına sahip, dolayısıyla herhangi bir ayar bulunmuyor.

• Miharbi kullanıcısına yanıt
    Araştırma yapmak lazım belki ayar kapatılmış olarak gelmiş olabilir. Yani farklı bir roma belki bu ayar yapılabiliyordur

• dun oglen gibi sistem uygulamalari guncelleyicisinin kendisi guncellendi. su zamana kadar telefonu 2 kere sarja taktim. nasil neye etki etti bilmiyorum ama telefon suan pili iciyor. 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi max lerde NFC özelliği var mı.?

• Yok

• zero-man kullanıcısına yanıt
    Kargo bedava olsa alacağım ama kargo ekliyorlar 7 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan-1907

Telefonu yeni alan arkadaşlar yapacak pek bişi yok uygulamalarınızı kurun ve kullanın + olarak tek yapmanız gereken tema indirip denemeniz çok zevkli. Şu an iphone xl temasını kullanıyorum epey bu kalır gibi

iPhone xl tema mağazada bulamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağazada yok. Facede videolu anlatma vardı ona bakıp yaptım. Aklımda kaldığı kadarı ile xl temasını dosyasını internetten indiriyorsun miui thema editör ile aratıp onu sisteme tanıtıyorsun herşeye next yes diyorsun sonra temalara geliyor ordan seçiyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

http://www.hepsiburada.com/case-4u-xiaomi-mi-max-2-silikon-kilif-mavi-p-HBV000007F9RY

http://www.hepsiburada.com/case-4u-xiaomi-mi-max-2-tam-kaplayan-temperli-cam-ekran-koruyucu-siyah-p-HBV000008SNG6

http://www.hepsiburada.com/case-4u-xiaomi-mi-max-2-korumali-arka-kapak-room-siyah-p-HBV000007F9S4

Bu kılıfları kullanan arkadaşlar var mı? Telefona oturuyorlar mı? Geçenlerde birisi ekran koruyucuyu beğenmemişti sanırım.

https://m.n11.com/xiaom-mi-max-2-kilif-room-silikon-lacivert-kirilmaz-cam-P202515955 ben bu kılıfı aldım. Cam ekranı tam kapatıyor. Çerçeve tarafı boş. Zaten boşluk sıfır olamaz oval geliyor kasa. Kılıf güzel tank gibi oluyor telefon

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.