Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.631
Cevap
620
Favori
1.172.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bazı ilanlarda mi box s bazılarında mi box 3 yazıyor ne fark var? Birde wifi alt katta çekim konusunda sıkıntı olur mu? Wifi çekimi nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 11 Aralık 2018; 10:30:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazın kendisinin içinde file manager yok sanırım. Reklamsız usb deki dosyları görebileceğim bir uygulama var mı tavsiye edeceğiniz. Es file da bir sürü reklam çıkıyor.
  • catalunya5 kullanıcısına yanıt
    File command diye bir şeydi. Şu an iş yerindeyim. Bulamazsanız akşam mesaj atın bakıp yazayım size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catalunya5

Cihazın kendisinin içinde file manager yok sanırım. Reklamsız usb deki dosyları görebileceğim bir uygulama var mı tavsiye edeceğiniz. Es file da bir sürü reklam çıkıyor.
    Mixplorer deneyebilirsiniz:https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1523691
  • Beyler az önce 389TL ye hepsiburda dan almış bulunuyorum ürünü , km9 almıştım ürünü yollamadan iptal etmiştim.İçime sinmemişti birtürlü...

Umarım pişman olmam

iptv ve netflix düşünüyorum bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mi box s cihazda netflix de çözünürlük düşük seviyelerde. televizyonun smart özelliği ile netflix seyrettiğimde bu çözünürlük problemi yok. mi box da çözünürlük ayarlarını 2160p 60hz de seçiyorum fakat buna rağmen çözünürlük tv'nin kendi smart özelliğindeki netflix kadar iyi değil hatta çok kötü. büyük ihtimal benim internet hızım ile de alakalı olabilir fakat bu seferde tv'nin smart özelliğindeki netflix çok net gösteriyor bunu çözemedim. mi box s cihazın ayarlarında birşeyleri yanlış mı yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mursel80

Bende 8 yıl önce aldığım Samsung full HD tv var. Smart tv özellikli bir tv almayı düşünürken bu cihazdan haberdar oldum. 4K smart tv almak yerine bu cihazı alsam. İnternet üzerinden istediğim sitede dolaşabilirmiyim Web browseri var mı? Bir de ürünün açıklama kısmında 3D video yazısını okudum. Benim tv 3d desteklemiyor. 3d filmi bu cihaza USB yada internet üzerinden açarsam benim tvde izleyebilirmiyim?
    Bu soruma Cevap verebilecek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hell line

Beyler az önce 389TL ye hepsiburda dan almış bulunuyorum ürünü , km9 almıştım ürünü yollamadan iptal etmiştim.İçime sinmemişti birtürlü...

Umarım pişman olmam

iptv ve netflix düşünüyorum bakalım.
    Bende bu ikisi arasında kaldım. ne yapsam acaba. 389 tl de iyi fiyat aslında. km9 da iyi kötü diyenler var.

• scorpionida kullanıcısına yanıt
    Merak edip smart ip tv'nin sayfasına baktım
    Diyorlar ki uygulama google play store'da askıya alınmış.
    Sayfada apk'yı vermişler indirip kurabilirsiniz demişler.
    Bilginize.
  • Merhaba bir arkadaş sorunu böyle çözmüş ben denemedim ben de sorun yokdu siz şunu bi deneyin.

" Orijinalden alıntı: avans09 

Cihazda wifi den dolayı sıkıntı yaşayan arkadaşlar.(Hız,bağlanamama,netflixte video izlerken sıkıntı)

Ben sıkıntıyı şöyle çözdüm;

Modem arayüzü üzerinden,bant genişliği kısmını 20mhz & 40mhz yerine sadece 40mhz yaptım benim sorun çözüldü.

• quote:

Orijinalden alıntı: mursel80

Bu soruma Cevap verebilecek var mı?

Alıntıları Göster
    Selam, tv 3d değil ise 3d görüntü alamassın ki 3d nin de okadar bi izlenebilir yanı yok benim tv 3d daha 1 yada 2 film izlemişim oda filmi bitiremedim şahsi fikrimdir yani 3d bi cazibesi yok. Web browser olayı ise cihazda tarayıcı yüklü gelmiyor siz sonradan apk olarak yükleyebilirsiniz ama kendi kumandası web tarayıcıda işlevsiz air mouse almanız gerekir, web tarayıcısı stabil değil ben web tarayıcı üzerinden film dizi izleyeceğim derseniz baya zahmetli oluyor fakat bence web tarayıcısana hiç gerek yok film, dizi için cihaz zaten hakkını veriyor kodi,netflix you tube, ip tv, vavoo, puhutv vs vs size zaten proğram olarak herşeyi sunuyor. Umarım yardımcı olmuşumdur.
    Edit: tv 4k değilse 4k yayın alamassınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi force444 -- 12 Aralık 2018; 15:1:30 >
  • hell line kullanıcısına yanıt
    1 yıldır kullanıyorum iptv ve özelikle netflix için almışdım iyiki almışım cihaz tam bir f/p ürünüdür hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Arkadaşlar bazı ilanlarda mi box s bazılarında mi box 3 yazıyor ne fark var? Birde wifi alt katta çekim konusunda sıkıntı olur mu? Wifi çekimi nasıl?
    İkiside donanım olarak aynı hiç bir değişiklik yok mi box 3 daha önce çıkıp androit 7 ile geldi şimdi 8 güncellendi fakat mi box s ise androit 8 ile geliyor ikisinden birini alabilirsin 1 yıldan fazladır mi box 3 kullanıyorum pek can sıkıcı bir olay yaşamadım wifi çekimi ise benim modem 2 oda yanda çekim oranı yüzde 70 gibi birşey takılma vs görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi force444 -- 12 Aralık 2018; 15:10:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: force444

İkiside donanım olarak aynı hiç bir değişiklik yok mi box 3 daha önce çıkıp androit 7 ile geldi şimdi 8 güncellendi fakat mi box s ise androit 8 ile geliyor ikisinden birini alabilirsin 1 yıldan fazladır mi box 3 kullanıyorum pek can sıkıcı bir olay yaşamadım wifi çekimi ise benim modem 2 oda yanda çekim oranı yüzde 70 gibi birşey takılma vs görmedim.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler.

Wifi çekimi çok önemli bizim için..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kumandadaki live butonunu kullanabilen var mı?
  • Ufaktan ufaktan ben bu gruba yanaşayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isacc

Kumandadaki live butonunu kullanabilen var mı?
    Playstoredan tvirl uygulamasını kurarsanız google live channels programı aktif olacak. O programı çalıştırıyor live tuşu. Tvirl programına iptv linkinizi eklemeniz gerekli bir de.

• Merhaba bu cihazla Netflix 5.1 sesle izlenebiliyor mu? Ya da Netflix sesini Avr'ye 5.1 aktarabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4EC26FADF -- 12 Aralık 2018; 21:11:46 >
  • quote:

Selam, tv 3d değil ise 3d görüntü alamassın ki 3d nin de okadar bi izlenebilir yanı yok benim tv 3d daha 1 yada 2 film izlemişim oda filmi bitiremedim şahsi fikrimdir yani 3d bi cazibesi yok. Web browser olayı ise cihazda tarayıcı yüklü gelmiyor siz sonradan apk olarak yükleyebilirsiniz ama kendi kumandası web tarayıcıda işlevsiz air mouse almanız gerekir, web tarayıcısı stabil değil ben web tarayıcı üzerinden film dizi izleyeceğim derseniz baya zahmetli oluyor fakat bence web tarayıcısana hiç gerek yok film, dizi için cihaz zaten hakkını veriyor kodi,netflix you tube, ip tv, vavoo, puhutv vs vs size zaten proğram olarak herşeyi sunuyor. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Alıntıları Göster
    tesekkurler denedim fakat ne yazık ki problem devam ediyor. bu cihazı netflix için alanlara kesinlikle tavsiye etmiyorum. çözünürlüğü kendi düşürüyor. tv nin knedi smart tv sinde yüksek çözünürlükle seyredebiliyorum fakat mi box s kendi çözünürlüğü düşürüyor.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Cevabınız içinTeşekkür ederim. Belli oldu bu cihaz benim işimi görmeyecek.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.