Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.692
Cevap
620
Favori
1.176.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
60. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tivibu go yok blutv, tv+ var.
  • Tivibu go yu apk olarak kurdum ama cep telefonu uygulaması olduğundan kumanda ile kontrol edilemiyor. Mouse kullanmak gerekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim cihazımda geldi. Şu anda 8 mbhs İnternet ve Wifi ile bağlı olmama rağmen çok stabil çalışıyor. Bir kaç sorum olacak:

Öncelikle cihaza hangi programları yüklediniz? Ve kodi için repo önerilerinizi bekliyorum.

Chrome nasıl yükleriz kumanda ile çalışır mı?

Usbden video oynatmak için program yüklemeye gerek var mı?

• Cevaplar için çok teşekkürler, makbule geçti.
  • ledda kullanıcısına yanıt
    Smart ip tv playstore da var şimdi yine baktım kontrol edin ve bende playstordan yükledim stabil ve çok hızlı yanlız 7 gün denem süresi var 7 gün sonra 5.5 euro ücreti var almaya değer.

• emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Ürünü almanı tavsiye ederim, ben 1 yıldır kullanıyorum çoğunlukla netfilix, kodi, iptv, youtube , phutv ve beinconnect çok stabil ve f/p bir cihaz kumandası iyi iş görüyor fakat chrome vs gibi bazı proğramlarda airmouse kullanabilirsin. bence bu fiyata bu cihaz hakkını sonuna kadar veriyor.
    Not: sakın ama sakın çin version alma rom vs atarım diye kendini yorma global eu version alacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi force444 -- 8 Aralık 2018; 0:37:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: force444

Ürünü almanı tavsiye ederim, ben 1 yıldır kullanıyorum çoğunlukla netfilix, kodi, iptv, youtube , phutv ve beinconnect çok stabil ve f/p bir cihaz kumandası iyi iş görüyor fakat chrome vs gibi bazı proğramlarda airmouse kullanabilirsin. bence bu fiyata bu cihaz hakkını sonuna kadar veriyor.
    Not: sakın ama sakın çin version alma rom vs atarım diye kendini yorma global eu version alacaksın.
    Siz yazınca aklıma geldi sahi, beinconnect uygulaması kendi sisteminde var mı yoksa apk mi?
  • Bugün sipariş veriyorum ben de bu ürünü, hdd den film,dizi, iptv ve netflix için kullanacağım bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_91

Siz yazınca aklıma geldi sahi, beinconnect uygulaması kendi sisteminde var mı yoksa apk mi?

Alıntıları Göster
    Apk olalarak var.

• Teşekkürler.

• Netflix ve BeinConnect için düşünüyorum. 4k elzem değil. Mecool ve bunun arasında kaldım, hangisini tavsiye edersiniz? Wifi sıkıntısı yok demişsiniz ancak ne kadarlık bir mesafede deneme şansınız oldu?

Beinconnect dizi, film ve maç performansı nasıl yorumda bulunur musunuz?

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar ben bir şey merak ediyorum Turkcell Tvplus kullanıyorum bu cihazlarda yayını durdurma ve kaldığın yerden devam etme özelliği mevcut. Şimdi sorum şu Android TV BOX cihazlarında böyle bir özellik var mı yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler
  • Merhabalar,

Haber konusuna da yazmıştım ama doğru yer burası sanırım.

Netflix izlemek, internetteki dizi sitelerinde gezinmek vs için bu ürünü öneriyor musunuz ?

Satışta "Xiaomi Mi TV Box 3 4K Android Tv Box" ve "Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player" ürünü var ülkemizde. 3 modeli daha pahalı gibi. Yeni ve iyi olan Box S değil mi ?

Hangisini almak lazım ?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: becauseturk

Arkadaşlar ben bir şey merak ediyorum Turkcell Tvplus kullanıyorum bu cihazlarda yayını durdurma ve kaldığın yerden devam etme özelliği mevcut. Şimdi sorum şu Android TV BOX cihazlarında böyle bir özellik var mı yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler
    Turkcell Tv bende kullanıyorum bu cihazda durdurma geri sarma gibi özellikleri çok güzel sorunsuz şekilde çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wwtr

Netflix ve BeinConnect için düşünüyorum. 4k elzem değil. Mecool ve bunun arasında kaldım, hangisini tavsiye edersiniz? Wifi sıkıntısı yok demişsiniz ancak ne kadarlık bir mesafede deneme şansınız oldu?

Beinconnect dizi, film ve maç performansı nasıl yorumda bulunur musunuz?

Teşekkürler.
    Hocam ben herhangi bir sorunla karşılaşmadım modem yan odada wifi çekimi %90 diyebilirim çekim sıkıntısı görmedim cihaz biçilmiş kaftan iptv de maçlar sıkıntısız donma yok bu sizin hizmet aldığınız firmaya bağlı 24mbit ile çok rahat izliyordum artık ıptv kullanmadığım için şunki durumu bilmiyorum beinconnecte maçlar akıcı fakat proğramı air mousle kullanman gerekir kendi mouse işlevsiz kalıyor artı chromda yine air mouse kullanmak gerek. Beinconect playstore da yok apk olarak yüklemen gerek misal puhutv de yok idi apk olarak yükleyip kullanıyorduk şimdi playstore var ordan indirilebilir, fakat siz yinede youtube den kullanıcı videolarına bakın öyle karar veririn, diğer cihaz hakkında bilgim yok nvidia shild ve xiomi mi box kullandım ikiside güzel cihaz tabi fiyat farkıda ortada karar sizin. Ama çin version almayın sıkıntılı eu global version alacaksınız aklınızda kalsın.
    Not: netflix 1yıla yakındır kullanıyorum tüm cihazlardan daha iyi diyebilirim ki netflix lisansı olarak mi box da geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi force444 -- 8 Aralık 2018; 14:26:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arastir

Merhabalar,

Haber konusuna da yazmıştım ama doğru yer burası sanırım.

Netflix izlemek, internetteki dizi sitelerinde gezinmek vs için bu ürünü öneriyor musunuz ?

Satışta "Xiaomi Mi TV Box 3 4K Android Tv Box" ve "Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player" ürünü var ülkemizde. 3 modeli daha pahalı gibi. Yeni ve iyi olan Box S değil mi ?

Hangisini almak lazım ?

Teşekkürler.
    Netfilx bu cihaz için en iyi seçenek diyebilirim sorunsuz, sıkıntısız fakat chrome için web tarayıcı için işinizi görmeyebilir. Air mouse ile kullana bilirsin ama okadar işlevsel değil. Fakat bu cihaza chrome yüklemek için bir neden yok film dizi vs için mevcut prg var ordan herşey elinin altında kodi için araştır derim.

Piyasada alınacak iki tür cihaz var mi box 3 ve mi box s ikiside donanım olarak aynı ben sadece kumanda ya netflix yazısı koyduklarını gördüm iki cihazdan birisini alabilirsin ki muhakkak eu global version al aman aman çin version alma.iyi günler.

• Çok teşekkür ederim, air mouse tavsiyeniz var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende mi box s aldım ve bir şey sormak istiyorum kullanan arkadaşlara cihaz devamlı prizde dursa sıkıntı olur mu yoksa işimiz bittiği zaman prizdan çıkarsak daha mı iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: wwtr

Çok teşekkür ederim, air mouse tavsiyeniz var mı?

Dark Kam04 air mouse kullanıyorum. Kullanışlı yalnız klavye ile yazarken bazı karaktarler uyuşmuyor örnek ':' yazmak istiyorsunuz (fn basılı olduğu halde) farklı karakter çıkıyor. Bir kaç yerde denk geldi. Ama youtube, netflix vb. arama yaparken sorun olmuyor harfler neyse o çıkıyor. Benim işimi görüyor dark kam04 daha öncede kullandım memnunum. Bim'de satılan bir model vardı NORDICA o da güzel ama onu bulamazsınız kolay kolay. Yani bazen hem ürünün kumandasını hem de air mause kullanmak zorunda kalabiliyoruz. Daha iyi bir çözümü varsa da ben bilmiyorum.
  • MaRJiNaL45 M kullanıcısına yanıt
    Cihazı tamamen kapatmak mümkün değil, sadece uyku moduna alabiliyoruz.

Uyku modunda olsa da az bir elektrik kullanımı olacaktır. Bu yüzden cihazı kullanmayacağım zaman fişini tamamen çekiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 8 Aralık 2018; 19:49:5 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.