Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.710
Cevap
621
Favori
1.177.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Araştırıyorum bende bu konuda ne yapılır diye

Gerçekten çok garip 4k destekli cihaz 1080p destekli cihazdan daha puslu bir görüntü veriyor özellikle hızlı ve karanlık sahnelerde

Cihazin anasayfasi bile fark var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryalp -- 26 Aralık 2020; 14:50:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katildim
  • DexterFringe D kullanıcısına yanıt
    Doğru söze nedenir
  • DexterFringe D kullanıcısına yanıt
    Savaş meydanına silahsız bıçaksız girdin bakalım kazan mübarek olsun
  • apk dosya aktarma 5. bir yöntemi daha videonun yorum kısmında belirttim (videodaki kişi ben değilim)

• EndlessDarkness E kullanıcısına yanıt
    Fişten çekip tak hafızayı Rami boşaltsin
    Arada bı fişten çekip takmak gerekiyor
    Sağlıklı çalışması icin.
  • righteous@ kullanıcısına yanıt

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • 

• quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

Şimdi açtım ve film izliyorum calisiyor

Farklı ağdan denedim, tamamen kaldırdım tekrar yükledim, güncelleme öncesi veya sonrası fark etmedi. Wipe cache partition temizledim fark etmedi. iPhone üzerinden veya bilgisayardan problemsizce giriş yapabiliyorum, enteresan.

edit: çözüldü, problem Adguard kaynaklıymış, kaldırınca düzeldi.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Janti kullanıcısına yanıt
    Modemi kapat aç
  • Janti kullanıcısına yanıt
    Adguard tarzı bir program bağlantıyı kısıtlıyor olabilir diye düşünüyorum. Eğer böyle bir durum yok ise yeni yüklediğiniz bir program yada değiştirdiginiz bir ayarı kaldırmak ise yarayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitescere

Adguard tarzı bir program bağlantıyı kısıtlıyor olabilir diye düşünüyorum. Eğer böyle bir durum yok ise yeni yüklediğiniz bir program yada değiştirdiginiz bir ayarı kaldırmak ise yarayabilir.

Bingo. Aslında en başından beri kullandığım uygulamaydı ama güncel bir apk ile güncellemiştim, ondan sonra problem oluşmuş olsa gerek.

Düzeldi, teşekkür ederim. Fikir veren arkadaşlara da teşekkürler. • Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • 

@mu5tafa @parlamenter

• quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Dostlar merhaba, prime video çalışmıyor bende şu an. Uzun süre bekletip, internet problemi diyor. Ama 2 hafta önce problemsiz çalışıyordu. Tamamen kaldırıp tekrar kurdum, fark etmedi.

Bilgisi olan var mı? İnternette güvenli internet ayarı ile alakalı olabilir denmiş ama bir değişiklik yapmadım bu süreçte.

Bu süreçte reklam engelleme programı kurdunuzsa ya da böyle bir program kuruluysa o engelliyor olabilir.Ben de prime videoyu ilk çalıştırdığımda aynı problemle karşılaşmıştım.Reklam engelleyicinin arayüzüne girip prime videoyu devre dışı bırakınca sorun hallolmuştu.

Yalnız geçen ay bir akşam prime videoya,netflix ve blutvye girememiştim.Diğer uygulamalarda sıkıntı yokken onları açmıyordu.Ne yapsam da başarılı olamadım.Ancak sabahına düzelmişti.Sebebini hala bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: temesa

Bu süreçte reklam engelleme programı kurdunuzsa ya da böyle bir program kuruluysa o engelliyor olabilir.Ben de prime videoyu ilk çalıştırdığımda aynı problemle karşılaşmıştım.Reklam engelleyicinin arayüzüne girip prime videoyu devre dışı bırakınca sorun hallolmuştu.

Yalnız geçen ay bir akşam prime videoya,netflix ve blutvye girememiştim.Diğer uygulamalarda sıkıntı yokken onları açmıyordu.Ne yapsam da başarılı olamadım.Ancak sabahına düzelmişti.Sebebini hala bilmiyorum.

Alıntıları Göster

Tahmin ettiğiniz gibi, Adguard'ı kaldırınca düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sürekli Dizi

Bu mesaj silindi.

İyisiniz hoşsunuz bende kovalıyorumda ,350e aldığınız ürünün ikinci elini 480 e satmak ancak bizim güzel insanımızın yapacağı şey, ama pardon serbest piyasa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.McNulty -- 26 Aralık 2020; 16:56:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

İyisiniz hoşsunuz bende kovalıyorumda ,350e aldığınız ürünün ikinci elini 480 e satmak ancak bizim güzel insanımızın yapacağı şey, ama pardon serbest piyasa.

Alıntıları Göster

Kapılı kutu ürün ikinci el mi oluyor?

Kafalar pırıl pırıl. İşine geliyorsa, 550ye de alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sürekli Dizi

Kapılı kutu ürün ikinci el mi oluyor?

Kafalar pırıl pırıl. İşine geliyorsa, 550ye de alabilirsin.

Alıntıları Göster

Hepsiburada dan alınmış ürün kapalı kutu olunca 0 ürün mü oluyor . Faturayı benim adıma kesecek misin ? Nasıl 0 ürün oluyor kesemiyorsan ? Neyse, avatarındaki atamızın amaçladığı ileri medeniyet seviyesine 3e aldığın ürünü 5e satarak erişebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Hepsiburada dan alınmış ürün kapalı kutu olunca 0 ürün mü oluyor . Faturayı benim adıma kesecek misin ? Nasıl 0 ürün oluyor kesemiyorsan ? Neyse, avatarındaki atamızın amaçladığı ileri medeniyet seviyesine 3e aldığın ürünü 5e satarak erişebilirsin.

Alıntıları Göster

Kapalı, hiç açılmamış ürün nasıl ikinci el oluyor lütfen açıkla da herkes bilsin. Fatura senin adına kesilince 0, benim adıma kesilince ikinci el mi oluyor? Tam olarak mantığı ne, bunu açıkla da sen ilerlet, aydınlat bizi.

• Klavye ve mouse ihtiyacı olanlara tavsiye ederim. Ürün ufak ama ellerim büyük olmasına rağmen kullanımı rahat. Karanlıkta ışığını da yakabilirsiniz. Alt ve tab tuşuna basınca arka planda çalışan uygulamaları açıyor ve oradan tümünü temizliyorum. Ram dolmuyor ve tvbox kasma yapmıyor.

https://www.amazon.com.tr/dp/B0763R97JX/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_Zs05FbS44QVK4

• mi box bağlanınca wifi ya bağlı dier cihazların interneti çok yavaşlıyor hatta kopuyor neden olaiblir bilginiz var mı

• 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.