Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.638
Cevap
582
Favori
728.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1617
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 23
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 582
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • turbetfur2 (396 mesaj) parlamenter (371 mesaj) mu5tafa (207 mesaj) diyar_21 (204 mesaj) Dert Sahibi (199 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5184 mesaj) Mobil (3469 mesaj) Tablet (13 mesaj) Mini (385 mesaj) Uygulama (1998 mesaj)
  • @
22 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Medya Oynatıcılar >> • Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •
Giriş
    2345 Mesaj

Süper.

İki tane aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mu5tafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3004 Mesaj

Ne aldın?
    |
    |
    Saint Ralph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    878 Mesaj
    Amazon'dan alınan paketlerin içinden pil ve kumanda ipi gibi aksesuar çıktı mı sizde? Bende çıkmadı lakin yurtdışında ki incelemelerde çıkıyor pil. Herhalde Türkiye'deki pil taşıma regülasyonundan kaynaklı.

• Binbaşı
    1137 Mesaj

Çıkmadı bende, yorumlarda da çıkmadığını söyleyen birçok insan var. Bu ürünü amazonda 350-360(379-389) tl'lerde alan birçok insan oldu, döviz kuruna çevirince yurt dışındakinin çok altında kalıyor. Çıkmasa da olur bu sebeple :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dert Sahibi -- 26 Aralık 2020; 12:7:32 >
    |
    |
    BeyazZenci01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1240 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

A101 online 49,95 e siyah yuvarlakımsı Piranha bir klavye var, bahsettiğin o mudur?

Evet hocam muhtemelen aynı cihazdır, kumanda ile çalışmayan 3.parti app ler için çok işe yarıyor, temel fonksiyonları da uyumlu, örneğin home tuşu, arama tuşu falan aktif olarak iş görüyor ben mağazadan 39.90a almıştım bu yaz

• Binbaşı
    1760 Mesaj

Wireless olacağına blueetooth olsaymış bide o klavye dungle olmadan çalışırdı direk..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    blackdiamond16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    878 Mesaj

Fiyatı evet uygun. Şimdiye kadar da bir sorunu çıkmadı cihazın. Ben iade ürünü olabileceğinden şüphelendim pili görmeyince. Sanırsam pil ve batarya taşıma regülasyonundan kaynaklanıyor bu durum.

|
    |
    Dert Sahibi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1137 Mesaj

Bende öyle şüphelenmiştim 😂😂 350 tl ye alınca...
    |
    |
    BeyazZenci01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2470 Mesaj
    Box s ve stick her iki cihazida kullandım görüntü 1080 p de stick daha iyiydi sanki box filmlerde daha kötü gibi geldi
    Orjinal ve farklı kablo denedim sonuç aynı
    Stick direk hdmı yuvaya takip kablosuz taktiğim için
    Olabilir mi

• Binbaşı
    1760 Mesaj

Box da ekran renkleri benim de hoşuma gitmedi..xiaomi tel de sarımtırak ve beyaz ekran konusu gibi sanki

|
    |
    ryalp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2470 Mesaj

Stick biraz yavaş menü ve gezinmelerde diye box s tercihim oldu ancak görüntü farkı canımı sıkıyor

|
    |
    Bella Ciao kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    97 Mesaj
    2 aydır sorunsuz kullandığım box s son 1 haftada iki kez durup dururken kapanıp açıldı. Birinde netflix birinde youtube üzerindeyken. Buna benzer bi sorun yaşayıp çözen oldu mu?
  • Binbaşı
    1137 Mesaj

Benim başıma 1 kez geldi bu durum, buraya yazdım aynı şekilde. Pek takan olmadı, bende üzerine düşmedim sonrasında.

Çok olağan bir durum gibi duruyor...
    |
    |
    EndlessDarkness kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    221 Mesaj

Merhabalar,

Google store’dan streamio indiremiyorum. Bunun için usb hariç indirebileceğim (box üzerinden) bir çözüm yolu var mıdır?

Teşekkürler
    |
    |
    Dert Sahibi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2345 Mesaj

A101 kumandası.

|
    |
    parlamenter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1137 Mesaj

Aptoide tv de stremio mevcut. Ben kullanmıyorum ama denemiştim birkaç gün.

Aptoide tv cihazınızda yüklü değilse usbsiz halletmek istiyorsanız telefonunuza önce aptoide tv apk(googledan) ve sonrasında send files to tv(play store'da mevcut) indirin. Mi box s cihazınıza ise send files to tv ile x-plorer uygulamasını indirin google play storedan.

Apkyı(aptoide'yi) telefondan mi box s e transfer edin send files to tv ile. X-plorer uygulaması üzerinden dosyayı yükleyin.

bu forumda sürekli bu konudan bahsedilir keşke biraz gezinme merakınız olsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dert Sahibi -- 26 Aralık 2020; 15:2:14 >
    |
    |
    gggkkknnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5280 Mesaj

Ne bu hocam paralımı biraz izah edebilir misiniz
    |
    |
    Lustra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • DH Yönetici
    7582 Mesaj
    Dostlar merhaba, prime video çalışmıyor bende şu an. Uzun süre bekletip, internet problemi diyor. Ama 2 hafta önce problemsiz çalışıyordu. Tamamen kaldırıp tekrar kurdum, fark etmedi.

Bilgisi olan var mı? İnternette güvenli internet ayarı ile alakalı olabilir denmiş ama bir değişiklik yapmadım bu süreçte.
  • Yüzbaşı
    547 Mesaj

tivimate programı için ödeme yapamıyorum , bir anlatım videosu varmı kullanıcı adı kabul etmiyor

|
    |
  • Yarbay
    5584 Mesaj

Hocam telefonda ki gece ışığı ya da mavi ışık filtresini mibox da çalıştırabilirsek bi nebze çözüm olur gibi,tabi bunu yapabilir miyiz mibox da bilemedim..

|
    |
    ryalp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Cancer Clinical Trials
Ko Cuce
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.