Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.708
Cevap
620
Favori
1.176.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• _CHARLOTTE_ kullanıcısına yanıt

Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • viranufuk kullanıcısına yanıt

Tivimate yazın 197 üye olan grup

• Amazon Prime'ı açtığımda bazen görseller yüklenmiyor. Sizde de oluyor mu bu durum? Diğer uygulamalar sorunsuz bir tek Prime Video'da oluyor bu durum.

Bir de bazen altyazıyı DANSK yapıyor. Tekrar girip Türkçe diye düzeltmek durumunda kalıyorum.

• Bu cihazlar monitöre takıldigi zamanda calisiyormu

• 0tyldrm0 kullanıcısına yanıt

Kesinlikle.

Geçenlerde robot süpürgesini de aldım, o da çok güzel ama mutlaka ufak da olsa bir sorun çıkıyor, bir araştırma gerekiyor inceden de olsa.

• Mitrovic kullanıcısına yanıt

Aynen var oyle sorunlar

• ssavtak kullanıcısına yanıt

Her hafta bir kitap bitiren biri olarak yazdığım yazının neresinden "bu kutunun o kadar abartılacak nesi var?" gibi bir ifade çıkarabildiğinizi çok merak ediyorum:) Ben size "bu aletin ne artısı var?" diye soru soruyorum siz beni "bu aletin hiç bir artısı yok!" demişim gibi yargılıyorsunuz. Henüz aleti kuralı 1 saat filan olmuş ne işe yaradığını bilmiyorum bilmediğim birşey hakkında neden böyle salakça bir cümle kurayım? Böyle cahillik olur mu? Araştırıp kullandıkça artılarını anlayacaksın demen bile yeterli. Umarım anlatabilmişimdir derdimi anlatamadıysam da çok da fifi sağlık olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iandi -- 17 Kasım 2020; 18:21:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iandi

Hocam rüyayı filan boşver üzgünüm ki okudugunu anlamama problemin var bence biraz kitap filan oku çok zorlanırsın böyle. Aleti araştırmadan aldım ve alet ile ilgili hiç bir fikrim yoktu. Ben akşamları maksimum 1 2 saat tv izleyen biriyim. Tv izliyorum derken de kastettiğim laptopu hdmi ile tv ye bağlayıp tvden netflix youtube amazon filan izliyorum. Aleti kurdum ve ilk izlenimim tvdeki görüntü kalitesi gözle hissedilebilir şekilde değişmedi. E ben zaten laptop u bağlayıp mause ile tv yi monitör gibi kullanarak netflixten istediğimi izleyebiliyordum. O yüzden size bu aletin bana katacagı artısı ne olur diye sordum. 1 cevap hariç verilen tüm cevaplar alay niteliğinde sizinki alayı da geçmiş saçmalamışsınız. Neyse incelemelerden ve bu konudan gerekli bilgileri araştırıp bulurum. Sağolun herşey için.

Laptop göre en büyük avantajı kablo karmaşası yaratmaması. Bende çalışıyorum. İşte gelince yok laptopu aç kabloları tak vs zaten 1 saat tv izlemek işkenceye dönüyor. Onun dışında tasarruf da sağlıyor. Laptopun harcadığı elektrik ile kibrit kutusu büyüklüğünde olan aletin harcadığı tabi ki bir değil. Sesli arama da çok pratik oluyor. Netflix YouTube vs 4k izletiyor. Güncelleme alıyor. Çoğu laptop 1080p den yukarısını göstermiyor bile. Boyutundan ötürü tv nin arkasında gözükmüyor bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 17 Kasım 2020; 19:50:38 >

• Arkadaşlar,son günlerde ev internetimde sorun var.cep telefonumun internetine bağlanmıyorum.şifresini girdiğim halde bağlanmıyor.
    Ne yapmam gerekir?

• Arkadaşlar bu "kablosuz mouse takınca, sanal klavye açılmıyor açılsa da kullanılmıyor" sorununu nasıl çözdünüz? Başka klavye de kurdum cihaza ama sonuç değişmedi. 1 haftadır kullanıyorum en büyük sıkıntım bu, onun dışında süper cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alivebora kullanıcısına yanıt
    Sanal klavye aciliyor ama maus islevsel degil
    Sacma bi sorun klavyeyi mausla kullanamiycaksak niye cikiyor
    Mi nin bu sorunu acil duzeltmesi lazim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler bu Apple TV olayı nedir burası yeri değil ama merak ettim ? Apple TV ye aynı mibox daki gibi stremio seyrturk İptv vb... gibi programlar kurulabiliyor mu? Yoksa sadece resmî uygulamalar netflix YouTube Amazon prime gibi uygulamalar mi kurulabiliyor (eğer öyle ise bir cacık değil ) bu konuda bilgisi olan var mı ?

• AppStore harici uygulamaları kuramazsınız tabi ki. Sonuçta orası Apple, Android değil.

Onun haricinde amaçları aynı (HomeKit, akıllı ev otomasyonları vs. entegre hizmetleri saymazsak).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShortcutsMaster -- 18 Kasım 2020; 14:13:5 >
  • ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Slmlar yarın cihaz gelecek de evde İnternet yok,arada bir cep telefonu İnternetini yayıp kullanıcam bu bağlantı kopma olayı bunda da olur mu, 4g şebeke hızı nasıldır

• 0tyldrm0 kullanıcısına yanıt

Merhaba.

Aynı durum benim başıma da gelmişti. Farklı bir telefondan ekranı paylaşıp sonlandırdım. Tekrar kendi telefonumla bağlandım çalıştı. Mümkünse sizde deneyin, düzelir diye tahmin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0tyldrm0

Herkese selam. Trendyoldan aldığım mi box s im az önce geldi ve kurulumu yapıp kullanmaya başladım. İlk başta telefonun ekranını smart viewle mi boxa yansıttım. Ancak şuanda tekrardan yansıtmaya çalıştığımda bağlanmıyor. Bunun sebebini bilen var mı ?
    Sorunu çözdüm belki başkalarına yardımcı olur. Vpn açıkken ekran yansıtma çalışmıyor. Vpn i kapatınca düzeldi bilginiz olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar cihazı yeni aldım bir haftadır kullanıyorum. En korktuğum wifi kopması ve yavaşlık sorunuydu , şükür sorun olmadı. Aleti mi wifi pro sinyal güçlendirici üzerinden wifi bağlantısı yaptım. Hiç kopma sorunu olmadı.

2.4ghz de sorun yaşayanlar var ise en azından düşük mliyetle mi wifi pro (siyah olan) alıp çare bulabilir belki. Yeniden 5ghz modeme geçmek tuzlu olabileceğinden bu öneriyi veriyorum.

• Eschcia04 E kullanıcısına yanıt
    Cebi cihazin yaninda hotspod.yapabilirsin

• 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.