Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band İnceleme ve Sıkça Sorulan Sorular(SSS) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
39
Favori
96.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O sectiginiz 4 renk, belirledigiz adim limitine ne kadar yaklastiginizi gosteren bildirimler icin ayarlanan renkler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • llhermesll L kullanıcısına yanıt
    Gelen çağrı bildiriminin rengini değiştirmek için ne yapmalı peki
  • Ve 4. Günde mi band çöktü. Bu gün attığım 14.000 adımı yok sayıyor ve 465 adım attığımı söylüyor

Xiaomi Mi Band İnceleme ve Sıkça Sorulan Sorular(SSS)

• Murat_5320 kullanıcısına yanıt
    Hocam benimki normalde yeşil yanıyordu şimdi Turuncu falan seçtim tek ışık mavi yanıyor eskiden üçüde yanıyordu. İstediğiniz rengi yakmak istiyorsanız bildirim bölümünde kayıt defteri,rehber ve aramaları ekleyip istediğiniz rengi seçin oluyorsa söyleyin arkadaşlarda bilgilensin bir zahmet

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

Gelen çağrı bildiriminin rengini değiştirmek için ne yapmalı peki

Sorunuz uzerine denedim buldum. Tek ledin standart rengi mavi. Bunu degistiremiyorsunuz fakat cagri rengi soyle degisiyor. Incoming call ayarini closed yapin. Notification ayarina girip, bende en altta, telefon simgesine girin. Cevirici yaziyor bende. Ona istediginiz titresim ve led ayarlarini yapin. Cagri geldiginde, cevapsiza dustugunde yani ceviricinin calistigi her an size bildirim veriyor. Tam olarak aradiginiz cozum degil belki ama sonuc odakli bakarsak istediginize yakin bir cozum olabilir.

• Gormemistim fakat platinium kardesim de benzer cevap vermis sanirim

• Teşekkür ederim, deneyeceğim.

• Tweak Miband Notification uygulaması, miband ın firmware güncelliyor değil mi?
  • Asus zenfone 5 4.4.2 de akıllı kilit ekranı açma çalışır mı çalışırsa alacağım.

• Eger telefonun smart lock ozelligi varsa calisir. Akilli kilit acma bileklikten ziyade isletim sisteminin ozelligi. Guvenlik bolumunde bununla ilgili bir ayar var mi bakin. Android 5 ve sony telefonlarda var. Bunun disinda bu sorunun cozumu bulunmus. Biraz ugrasmayla yapilabiliyor diye biliyorum.

Edit: Telefon rootlu degilse biraz ugrastirmakla beraber bir yerde cozumunu gormustum fakat ihtiyacim olmadigi icin cok incelemedim. Telefon rootlu ise su linkten gayet kolay olan cozumu bulabilirsiniz.

http://en.miui.com/thread-69422-1-1.html

Tum rootlu telefonu olan arkadaslar bu linkten faydalanip smart unlock ozelligini kullanabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi llhermesll -- 7 Şubat 2015; 3:08:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: llhermesll

Eger telefonun smart lock ozelligi varsa calisir. Akilli kilit acma bileklikten ziyade isletim sisteminin ozelligi. Guvenlik bolumunde bununla ilgili bir ayar var mi bakin. Android 5 ve sony telefonlarda var. Bunun disinda bu sorunun cozumu bulunmus. Biraz ugrasmayla yapilabiliyor diye biliyorum.

Edit: Telefon rootlu degilse biraz ugrastirmakla beraber bir yerde cozumunu gormustum fakat ihtiyacim olmadigi icin cok incelemedim. Telefon rootlu ise su linkten gayet kolay olan cozumu bulabilirsiniz.

Tum rootlu telefonu olan arkadaslar bu linkten faydalanip smart unlock ozelligini kullanabilirler

Eyw kardeşim yok malesef ozaman 5.0 bekliyecez sonra alırız

• Arkadaşlar uyandırma konusunu biraz daha açıklarsanız çok sevinirim. Sabahları uyandığımda dinç olamıyorum. Jawbone up' alarmı hakkında şunu okudum: belirlenen zaman aralığında, hafif uyku anlarında titreşim yaparak uyandırır böylece daha dinç bir şekilde uyanırsınız. Yani saat 7 ve 8 aralığına alarm kuruyorum, bileklik bu aralıkta hafif uykuda olduğumu anladığı anlarda titriyor ve uyku sersemliği olmadan uyanıyorum. Bu cihazdaki akıllı alarm denen olay da aynı mı? Yoksa bir saat belirliyoruz cihaz sadece o an geldiğinde mi titriyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Poison Well kullanıcısına yanıt
    Cihazda akıllı alarm yok. Belirlediğiniz saatte titrer.
  • Batarya konusunda bilgilendirme yapmak istiyorum. 24 gundur ilk sarjla kullaniyorum. Yani 24 gundur hic sarj etmedim ve daha yuzde 20 sarji var. Batarya konusunda hep sanssizdim su ana kadar. Ama bu cihaz bunu tersine cevirdi. Oyun bildirimleri bile dahil tum bildirimleri alarak, 24 saat telefona bagli sekilde yaklasik 1 ay calismis olacak.

• Bilekliği bugün aldım Discvovery ile eşleştirmeye çalışırken cihazı bulamıyor. Cihazın bir kaç başka sürümünüde denedim ama beceremedim sanırım
    Zenfone 6 ile denedim ve kolayca eşleşti. Zenfone da bağlanırken yuvarlak şerit dönüyor ama discoveryde dönmüyor buda ilgimi çekti
  • Az önce banggood dan 13.99 dolara sipariş verdim ilgilenenlere duyurulur

• Emeğinize sağlık.Başta size olmak üzere konuda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.
  • iPhone ile kullanıyorum IOS 7 , ekstra sadece arama geldiginde titriyor, bir sey sormak istiryorum
    Alarmı kurduğumuz zaman sadece 5 kere titriyor ondan sonra duruyor sizedede öylemi , kapatmak icin iki kere dokunmak gerekiyormuş ama kapatmaya fırsat kalmadan duruyor alarmi

• quote:

Orijinalden alıntı: koloccini

Az önce banggood dan 13.99 dolara sipariş verdim ilgilenenlere duyurulur

hocam bulamadım link alabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arad61

quote:

Orijinalden alıntı: llhermesll

Eger telefonun smart lock ozelligi varsa calisir. Akilli kilit acma bileklikten ziyade isletim sisteminin ozelligi. Guvenlik bolumunde bununla ilgili bir ayar var mi bakin. Android 5 ve sony telefonlarda var. Bunun disinda bu sorunun cozumu bulunmus. Biraz ugrasmayla yapilabiliyor diye biliyorum.

Eyw kardeşim yok malesef ozaman 5.0 bekliyecez sonra alırız

Note 3 n9005 resmi lolipop yükledim smart unlock özelliği bi türlü yapamadım samsung teller de yapabilen var mi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.