Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU] (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.309
Cevap
75
Favori
430.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar android 11i yükledim şu an için gayet iyi gözüküyor sadece twitterda anlık güncelleme ilkinde olmuyor onu anlamadım ama daha hızlı daha akıcı şu an için.nova launcher kullanıyorum ben memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: anıl72

arkadaşlar android 11i yükledim şu an için gayet iyi gözüküyor sadece twitterda anlık güncelleme ilkinde olmuyor onu anlamadım ama daha hızlı daha akıcı şu an için.nova launcher kullanıyorum ben memnunum.

Hocam global rom'a mı geldi güncelleme?

• Booker DeWitt kullanıcısına yanıt

xiaomi tr garantili cihazım geçen sene n11 üzerinden mishop mağazasından almıştım.global sürüm mü bilmiyorum yani :)

• Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu global olayını bende bilmiyorum Hepsiburada üzerinden aldım
  • stock garantili, global yurtdışı garantisiz. benim bildiğim.

• Merhaba... bu 11 i yüklesek ileride miu arayüzüne çevirme şansımız oluyor mu yine de?

• nameless0 N kullanıcısına yanıt

yok hocam hiç alakası yok. xiaomi güncellemeyi 2 kanaldan veriyor . biri global biri da avrupa bölgesine eeu olarak. ben hepsiburada dan 2 cihaz aldım biri global biri eeu olarak geldi :) aslında temelde çok farkı yok avrupa ya geç veriyorlar o kadar

• vonaleee kullanıcısına yanıt

şu an a11 den dönüş yok hocam. kuramazsınız ileride ne olur bilince. geri dönüşü kapamışlar

• hareketliperde kullanıcısına yanıt

olabilir hocam, doğrudur. ben hiç araştırmadım sadece yurtdışından kaçak falan alanlar var ya garantisiz, onlarınki global yani evrensel sürüm sanıyordum her yerde kullanılsın diye

• Android 11 sonrası servise gönderdiğim telefonum geldi. Android 11 kurulu şekilde geldi, fakat bir iki problem gözüme çarptı, animasyonlar problem var, android 11 yükleyenler cevap verebilir mi? Herkeste mi var acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nameless0

Android 11 sonrası servise gönderdiğim telefonum geldi. Android 11 kurulu şekilde geldi, fakat bir iki problem gözüme çarptı, animasyonlar problem var, android 11 yükleyenler cevap verebilir mi? Herkeste mi var acaba?
    Evet sorunlu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupaya daha gelmedi arkadaslar 11

• erkahn kullanıcısına yanıt

Gelmiş olması lazım

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: -nothing2lose-

Gelmiş olması lazım

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

Hocam sen Eylül de kalmışsın. Ekim Kasım Aralık gelecek sonra 11 gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Hocam sen Eylül de kalmışsın. Ekim Kasım Aralık gelecek sonra 11 gelir

Hocam resmi simdi cektim avrupada boyle

Hocam bende Avrupa sürümü kullanıyordum bana 11 geldi kurmadım . Sonra da rom değiştirdim. Keşke bana da gelmese şimdi öyle Eylül de kalsa :)
    Stok rom kurup rootladım gene geldi duruyor öyle şu an güncelleme

• Güvenlik güncellemesi ile çözülür mü?

Ya her yükseltme de sorun yaşıyoruz, nefret ettim. Tövbe billah bir daha Xiaomi alırsam namert olayım...

• nameless0 N kullanıcısına yanıt
    Xiaomi nin elinde hocam isterlerse Şubat ayında bile çözerler. Ama benim güvenim kalmadı açıkcası.ne yaptıları belli değil. Hep bozuk güncelleme ver hemde rb koy cihazlara insanlar dönemesin android 9 yada 10 a

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt

Ben trde degilim hocam onu kastetmistim ondan olabilirmi die 🙂

Tesekkurler gelsede kurmam artik sayenizde beklerim

• 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.