Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU] (338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.309
Cevap
75
Favori
430.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aynen öyle güvenimizi sıfırladılar, o yüzden bir sonraki tercihim asla xiaomi olmayacak benim.

adam akıllın 1 ay daha bekletin şubatta düzgün verin güncellemeyi her seferinde aynı ...

tam 10 düzeldi dedik 11 geldi, telefon tuğla oldu... sonra servise gitti geldi, bu sefer 11 düzgün bir şekilde, stabil değil.. ne diyim ki

• nameless0 N kullanıcısına yanıt
    Evet düzeltilebilir ama Xiaomi düzeltir mi dersen bence hayır. Xiaomi benim de sıradaki telefon listemde aşağılarda yer alacak.
  • 1 haftadır android 11 kullanıyorum. Uygulama kapatırken ekranda kalıyor, bazen hiç kapattırmıyor, bildirim ekranın ortası şeffaf hata mı bilemedim , batarya durumu android 10a yakın, daha kötü ama minimal bir fark. Sorunlar ekranı açıp kapattığımda geçiyor ama çok sık olduğu için hoş değil. Kullanımda 10-11 arası bir fark göremedim ben. Ama android 9daki pil tüketimini mumla arıyorum.

• bahad124 kullanıcısına yanıt
    Hız farkı var mı, and 10da kasılmalar düzenli olarak var resmen
  • Amoled yanığı...
    15 Mart'ta TR Genpa garantili satın alınan Mi A3 cihazımda, üst bildirim çubuğunda ve alt navigasyon tuşlarının bulunduğu çubukta amoled yanığı oluşmuş.
    Galeride bir fotoğrafa bakarken, telefonu yan çevirince yanlarda gri fon mevcuttu. Gri fon üzerinde farkettim. Üstte saat vs, en altta ise navigasyon barı belirgin şekilde leke gibi kalmış şekilde.
    Galeri dışında hiç fark etmemiştim.
    Ne yapmalı?
    Tecrübesi olanlar var mı? Servise yollamalı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vanosfer -- 17 Ocak 2021; 12:38:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tatataftaf kullanıcısına yanıt

Android 10 son sürümü stabil sayılırdı. Onunla kıyaslayınca daha sorunlu ama öyle donma kasma yaşamadım hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: bahad124

Android 10 son sürümü stabil sayılırdı. Onunla kıyaslayınca daha sorunlu ama öyle donma kasma yaşamadım hiç

random rebootlar var and 10 son sürümde şuan 2 günde 1 oluyor en az, onlar düzelmiş mi

• tatataftaf kullanıcısına yanıt

Yok henüz yeniden başlatmadı kendini. Android 10da gerçekten can sıkıcıydı.

• Garanti kapsamında ekran değişiyor diye biliyorum ki olması gereken bu zaten
  • Ben başka bir arıza için evofone a yolladım amoled yanığı da vardı ekranla ilgili hiç bir şey yapmamışlar açıklama bile yapmamışlardı
  • Euya normalde güncelleme daha geç gelirdi bence bunlar globale vermeyi unuttu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatataftaf

Euya normalde güncelleme daha geç gelirdi bence bunlar globale vermeyi unuttu :D

+1

Forumda da kimsede görmedim global romda olup güncellemeyi almış olan ama reddit'te bazı global kullanıcılarına gelmiş güncelleme.

• Garantiyi düşündüm ancak bir süre daha kullandıktan sonra, daha belirgin ortaya çıkışıyla göndermek daha mantıklı olabilir mi?

Yenilense de ekran bu sorunu yaşayacağım belli ki yeni ekranda da bir süre sonra.

Peki aynı parça bir çok defa sorun çıkarınca, belli bir ücret karşılığı ya da ücretsiz yeni cihaza yönlendirme yaparlar mı?

• emre5652 E kullanıcısına yanıt

Genpa da Evofone'dan hallice. Bir müdahalede bulunur mu, var olan telefonu daha kötü hale getirir mi soru işareti...

• bmn51 B kullanıcısına yanıt

Benim cihazda da amoled yanığı mevcut. Genpa garantili ve 10 aylık cihaz. Şarjda kullanma, oyun oynama, ekran parlaklığını üst seviyede kullanma vs. cihazı yoracak şeyler yapmadım. Çoğu zaman kapalı şekilde şarj ettim cihazı. Ancak bildirim çubuğu ve navigasyon tuşları barı olarak yanık oluştu. Galeride dik şekilde çekilmiş bir fotoğrafı, cihaz yatayken baktığımda farkettim yanığı. Yanlarda gir fon varken belirgin şekilde görülüyor yanıklar.

• Amoled yanığı garanti kapsamında değil. Amoled güzel ama sorunlu malesef..

• Göçtüm şu an.
  • Ben bu dediklerini hep yaptim hocam ve halada yapiyorumbir sorun olmadi

• erkahn kullanıcısına yanıt
    Olmaması mutluluk verici. Ben de yıllardır Samsung'ta amoled ekran kullandım, hiç yaşamamıştım.
    10 ayda, bilinçli kullanımda başıma geldi amoled yanığı bu cihazda. Dediğim gibi tesadüfen fark ettim. Gri fonda, tam ekran yapinca fotoğrafı belli oluyor. Başka bir şekilde hiç fark etmemiştim. Arada kontrol etmek lazım.
  • 
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.