Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2'nin Türkiye fiyatı belli oldu! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
5.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Migros'tan mix2 aldım geçen ay. 2500₺ 10 gün önce de Mi8 aldım 3400₺. A1 1000₺ bandında bir telefondu. Ancak 2600₺ A2 deniyor. Bu bir efsanenin sonudur. Dikkat ettiyseniz ben bu işin sorumlusu şudur demedim. Birilerini yargılamadım. Sadece bir efsane sona erdi dedim. Yani ömrünü tamamlamış yaşlı bir insanı, öldüğü için suçlayamazsınız. Ölümün sebebi olan yaşlılığa katil diyemezsiniz. Sadece öldü dersiniz. Mesajımdaki yüklem de bundan ibaret ki rakamların buraya çıkmasının sebebi herkesin malumu zaten. Ayrıca hb'de 4100₺ ye satışa çıkan Mi8 şu an 3700₺ oldu. A2 de bir miktar daha düşecektir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oha bu fiyat ne??? 1200 e snapdragon 835 li mix 2 aldım ama orta segment cihaz hayatta bu fiyatı etmez...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lite olanin gelmemesinin tek sebebi ucuzlugu ile one cikan ama dev ekranli dev bataryaliya Turkiye sartlarinda vergiler vs ile pekte bir anlami kalmadigi icindir ....

Xiaomi in yukselme sebebi aslinda uygun fiyata kaliteli premium cihazlari sunmasi iken sagolsun vergiler cehennemi ile suclanacaksa bu fiyatalara TL in ciddi deger kaybi ve artan vergilerdir ...

• Bir sene önce 1450 TL'ye aldığım Mi 5S Plus şuan 2200 TL..
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-5s-plus-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000008SNQ0

Suç Xiaomi'nin değilki. Dolar + vergiler almış başını giderse böyle olur...

• Ben hep 1000 liralık alıyorum

• Xiaomi türkiye'ye ofis açmadıkça güzel şeyle beklemeyin.
    Evofone filan hikaye.

• Newler çok güzel telefon diyor , oldların gözü yaşlı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia 8 alınmaz bootloader kilidi kaldırılmıyor.

• Bu fiyatlarla ülkede satış zor yaparlar. 2600 liram olsa gidipte xiaomi almam açık ve net. Tüketici ucuz diye aldı. Pahalı olunca ne farkları kaldı.

• iPhone x ile bile karşılaştırma yapan sayomicileri pisten alalım artık ahahahahahhaha

• Lg g6 al ben yeni aldım iyi ki almışım 2000 tl ye aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi Mi Note 3 1900 TL'e satılıyorken daha ucuza satışa çıkarılan A2'nin 2500 TL'e satılacak olması EVOFONE'un fırsatçılığıdır. Almayın aldırmayın açık ve net. Bu tip şark kurnazlarına ifrit oluyorum güya ticaret yapıyorlar, ticaret ahlakı denilen şeyden habersiz tiplere prim vermeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: intel7mix

Nokia 8 alınmaz bootloader kilidi kaldırılmıyor.
    O ne işe yarıyor onu kaldırmadan telefonu kullanamıyor musun? Ben alırım telefonu ne rom kurarım ne bir şey aldığım gibi kullanırım.
  • tasarım pek kötü değil hoşuma gitti
  • telefon yurt dışında 250 para yurt içinde 2.600 para

kurban yurt dışında 600 para yurt içinde 1.000 para

hep bize be babam

• ısrarla bu telefonu bekliyordum 1700 tl civarı idealdi ama beklenenden çok yülsek hayal kırıklıgı.tabi kurun da durumu ortada.

• Root atamıyorum ve custom rom atamıyorsun. Zaten xda çoğu kullanıcı sinirlenip telefonunu satmış.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.