Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2'nin Türkiye fiyatı belli oldu! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
5.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Biri bu firmalara uygun fiyatlı oldukları için iyi sattıklarını tekrar anlatmalı.
  • Aliexpress fiyatı 265$= Güncel kur (5,80) ile = 1537 TL + 92TL TRT Bandrolü+ 407 TL ÖTV + 366 TL = 2402TL yurtdışı satış fiyatı üzerine vergileri ekleyince çok abartı rakam çıkmıyor. Anlaşılan bir miktarda kur dalgalanmasından etkilenmemek için pay bırakmışlar. Tabi Xiaomi'ye maliyeri 265 doların altındadır ama... Lansman fiyatı çok abartı gelmedi bu kurdan sonra. Bir süre sonra Hepsiburada vs. gibi yerlerde fiyat lanslman fiyatı seviyesine düşecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstiklalFMK -- 16 Ağustos 2018; 13:34:36 >
  • 2200 liradan satabiliyorsan niye 1 ay sonra fiyatı 2600 liraya çekiyorsun? 220 euroluk telefona 2200 tl fiyat çekiyorlarsa 380 euroluk mi8 e 3800 lira ön sipariş fiyatı ön sipariş sonrası 4300 lira derler :)

Nokia 8 uygun fiyatıyla raflardan sesleniyor bir şeye ihtiyacın var mı gardaşım? diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ey apple sen kimsin ya. Sahadi geçtim şayomimsung var venus vestel var hani geçtim şayomi var ya şayomi ey ameriga

• 2500 liram var. Aklımda da Nokia 8 var. Nokia 8 almalıyım bu fiyata

• psikolojik sınırlar uçtu tabii, alt seviye cihazlar 2200 den başlayacak artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkiye pazarına girmesi kötü oldu bu açıdan.hemen dayarlar vergiyi

• Asus zenfone 5 al

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hindistan da 1350 tl den satışa çıkan telefon burda iki katı fiyattan çıkıyor,birileri de kalkmış hala, Xiaomiyi kaybettik diyor..hiç demiyor ki bir telefon kendime alıyorsam bir tane de niye devlete alıyorum arkadaş....neyse ver mehteri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerginix kullanıcısına yanıt
    Efsanenin değerlendirmesini onların tanıttığı fiyatlar üzerinden yaparsanız daha gerçekçi olur.Yani 265 dolarlık telefonu değerlendirin siz.Türkiye'ye 2.500 tlden sokulması da 1300 den girmesi de xiaomiyi bağlamaz.Ne ilki efsaneyi bitirir ne de ikincisi xiaomiyi daha da yüceltir.He seneye A3'ü ya da 7X i 300-350 dolardan çıkarırsa eyvallah xiaomi bozdu denebilir.
  • Çayomi %5 kar ediyor len

• samsung note fe edition

• Sd 835 li , kamerası ve ekranı güzel nokia 8 bunu tokatlar. Keske param olsada fiyati sicramadan alabilsem nokiayi :)

• 24 temuz da global tanıtımı yapıldı 279 euro olan telefon 2600tl ye satılıyor turkiyede .e kimse sesini çıkarmayıp tum vergilere boyun eğiyorsa olacağı bu koyun millet...

• Snapdragon ve gorilla glass var diye ek vergi mi yedi 2600 lira nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 4 aydır bu telefonu bekliyordum. 2600 tl beklentimin çook üstünde

• Zamlardan önce iki adet xiaomi telefon aldım..

Redmi 5 plus 64 gb 1069 TL.
    Redmi note 5 64gb kvk 1569 TL ..

Fiyatlara baksanıza uçup gidiyor tutabilene aşk olsun.

25 sene kullanırız artık bunları :pPpp
  • Vestel, Alchatel, Zte gibi telefonlara düştük artık. Bu ülke böyle kepazelik yaşamamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoNNiE- -- 16 Ağustos 2018; 14:52:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi yi neden bu kadar eleştirdiniz bilmiyorum. Biz avrupa bölgesindeyiz. Ve şu an bu telefonun euro olarak satış fiyatı 280 euro. Güncel kur 6,6. Yani 1848 tl yapar. Yüzde 10 trt bandrol 2032, yüzde 25 ötv 2540 tl, yüzde 18 kdv 3000 tl yapar. Elbette ilk ücret olan 280 euro satış fiyatı. Yani bizim ülkeye girişi 200 euro civarında olabilir. Bu durumda suçlu xiaomi değil kuru bu hale getiren yönetim ve bu kadar saçma vergi alan sistemdir. Suçu başkasında aramayın adamlar 280 euro ya bu telefonu satıyor avrupada. Orada askeri ücret 1500 euro zaten. Yani biraz olsun xiaomiye laf edenler düşünsünler bu konuyu. Adamlar 1800 tl ye satıp zarar mı etsinler ticaret yapıyorlar sonuçta.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.