Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.694
Cevap
93
Favori
101.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sendomi

Çalışan bir sürüm buldum rootsuz Çalışıyor telefonumda yarın linki yollarım buradan

İyi olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Radyoyu çalıştırabilen varmi? Ben engineer modda acabildim ancak uygulama olarak birşey bulamadim yani donanımsal olarak var ama nasıl aktiflestirebilenler gerekir bilemedim.bundan önce p70 in vardı factory resetle ülke Rusya seçildiğinde APK uygulama kendiliğinden aktiflesiyordu ancak bunda olmuyor sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Radyo ile ilgili çok araştırma yaptım ancak calistirana rastlamadım. Engineer mod dışında işe yarar bir şey yok. İnternet üzerinden dinliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibariyle hepsiburada'dan siparişi verdim umarım sıkıntısız ulaşır ve herhangi bir sorunu olmaz.
  • Ekran koruyucan mı kaynaklıdır bilemedim, çoğunlukla ilk denememde ekran kilidini kaydırarak açamıyorum.

Herhalde ilk denemede kısa kaydırıyorum, benzer sorun yaşayan oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazın çekmiş olduğum inceleme videosuna bakabilirsiniz

• omeric kullanıcısına yanıt
    Engineer mod a kısayol oluşturdum o şekilde kullanıyorum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.szalkowski.activitylauncher

Bu uygulamayı indirip seçeneklerden factory kit testi ni seçip çıkan seçeneklerden en alttaki simgeyi basılı tutup masaüstüne götürürseniz engineer mod a kısayol oluşturur.

APK şuan bende bulamadım maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba dostlar nasılsınız?

Benim bir sorum olacak size. Ben ilk defa android telefon kullanıyorum. faklı bir ayarı falan olacağını sanmıyorum ama yine de kafama takıldı ve çözümü bulamadım.

Whatsapp dan mesaj alıp vermede sorun yok herkese dosya yollayıp alabiliyorum. ama sadece 1 kişiden gelen resim ve videoları bildirimde görüyorum açmak için sohbet penceresini açtığımda resimler ve videoları bir anlık görüyorum ama sonra otomatikman siliniyor. Bu kişi engelli listemde falan da değil. Neden olur bu? Konu hakkında fikri olan var mı?

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopeless1 -- 21 Eylül 2018; 14:11:56 >

• hopeless1 kullanıcısına yanıt
    whatsapp' a yeni gelen bir özellik. istersen gönderdiğin mesajı silebiliyorsun. size mesaj atan kişi, gönderdiği mesajları silmiş. sizde atılan mesajı artık göremiyorsunuz.

şuan baktım o menüyü göremedim gerçi kaldırdılar mı acaba mesaj silmeyi?

• Duratorq_ kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim üstadım. Evet. Görünen o ki gönderen kişi ben mesajı açmadan silmiş.

Ülen!... madem silecen niye fotoğrafı yolluyon. EEeee hadi gönderdin, ne diye siliyon?
  • hopeless1 kullanıcısına yanıt
    Gönderen kişi herkesten sil seçeneği ile silmiş hocam ondan dolayı
  • İmza eklemek isteyenler için resimli imza ;

[center][image]https://store.donanimhaber.com/47/53/14/475314cda84058b80ec25c19dbab4ad7.png[/image]   
    [link=https://forum.donanimhaber.com/mi-a2-lite-redmi-6-pro-ana-konu-kullanici-kulubu--134879976][color=#FF0000][b]★ Xiaomi Mi A2 Lite / Redmi6 Pro ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü[/b][/color][/link][/center]

İmza eklemek isteyenler için resimsiz imza ;

[center][link=https://forum.donanimhaber.com/mi-a2-lite-redmi-6-pro-ana-konu-kullanici-kulubu--134879976]][color=#FF0000][b]★ Xiaomi Mi A2 Lite / Redmi6 Pro ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü[/b][/color][/link][/center]

İmzanın Görünüşü ;

#

#

• Arkadaşlar güvenlik güncelleştirmsini 2 dur indiriyoruz ancak yüklenmiyor hata veriyor.

Nasıl aşacağız bu durumu

• Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★

• fanatice F kullanıcısına yanıt
    Ben sorunsuz yükledim.

• d.yigit D kullanıcısına yanıt
    Telefonun tarihini 1 hafta ileri alin duzelir guncelleme. Guncelledikten sonra tekrar normal tarihine alirsiniz...

• Bu güncelleme ile farkettiğiniz bir değişiklik var mı? Ben birşey farkedemedim...

• Bir değişiklik farketmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeric -- 22 Eylül 2018; 22:18:22 >
  • Herhangi bir değişiklik yok, sadece aylık güvenlik güncellemesi. Pie güncellemesi ne zaman gelecek acaba onu merak ediyorum.

Mi A1 de ki gibi 4 5 ay geciktirmesinlerde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fanatice F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.