Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.694
Cevap
93
Favori
101.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurtdisindan 150 dolara kardesime getirmeyi dusunuyorum a2 lite i. Aldiktan sonra root vs tum ayarlari yapmak icin yardimci olabilcek bi arkadas varmi. Yazilim destegine ihtiyacim var yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rehberde çift isim görünme sorununu çözdüm. Önce gmail hesabıma bilgisayardan girerek çift görünen kişileri birleştirdim. Sonra telefondan senkronize ettim. WhatsApp hesabını da telefondan hesaplarım kısmından kaldırdım düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeric -- 25 Eylül 2018; 16:6:56 >
  • omeric kullanıcısına yanıt
    WhatsApp'ı kaldiriyorum ama yine geliyor kendi kendine sizde durum nedir sabit tek kisi kaliyor mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • koroglu87 kullanıcısına yanıt
    Otomatik senkronizasyonu kapatın

• merhabalar , miax 2'den a2 lite'a gectim bende bugun ancak instagram ve snapchat on kameralari bayagi zoomlu olarak calisiyor bunun bir cozumu var midir ?

• Arkadaşlar, bu model için düzgün ekran koruyucu bulan var mı? İnternetten birkaç tane denedim ama ya çentiğe uymayıp sensörü kapatıyor ya da boyutu uymuyor. Ekran koruyucusuz kullanıyorum bir haftadır ama ufak bi kılcal çizik oluştu şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord of Light -- 25 Eylül 2018; 23:39:12 >
  • Lord of Light kullanıcısına yanıt
    Huawei p20 lite in ekran koruyucuları bizim cihaza uyuyor. Piyasada çok rahat bulabilirsiniz...

• Ben gittigidiyor dan aldın 24.90 fiyata. Tam kapatıyor( milimetrik açıklık kalıyor ama dikkatli bakmak gerekiyor). Tek beğenmediğim yanı camı biraz aynalı gibi, ekran kapalıyken bildiğin neredeyse ayna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NirceNidya -- 20 Eylül 2020; 19:31:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Motta.

merhabalar , miax 2'den a2 lite'a gectim bende bugun ancak instagram ve snapchat on kameralari bayagi zoomlu olarak calisiyor bunun bir cozumu var midir ?
    Kendi on kamerası zoomlu gibi zaten programla ilgisi yok ki

Cok kucuk bir alanı görüyor on kamera malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: caglar_sss

Kendi on kamerası zoomlu gibi zaten programla ilgisi yok ki

Cok kucuk bir alanı görüyor on kamera malesef

Alıntıları Göster
    normal kamerayı 4:3 ayarladığınızda gayet normal ama insta ve snapchatte bayağı direk suratımı çekiyor sadece , hiç açı yok malesef.Telefonu bayağı bir hevesle aldım ancak ufak tefek düzelmesi gereken çok fazla problemi var , umarım seri güncelleme alırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NirceNidya

Ben gittigidiyor dan aldın 24.90 fiyata. Tam kapatıyor( milimetrik açıklık kalıyor ama dikkatli bakmak gerekiyor). Tek beğenmediğim yanı camı biraz aynalı gibi, ekran kapalıyken bildiğin neredeyse ayna
    Link atabilir misiniz hocam?
  • Arkadaşlar iyi günler . HB'den aldığım 3/32gb modeli ile aranizdayim. Bir sorum olacak. Wifi ve Bluetooth gibi şeylerin bulunduğu durum çubuğu siyah renge döndü . Bunu nasıl duzeltebilirm ?

• 330neo kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın,

Arka plan wallpaper ı koyu renk belirlediğiniz de tema ve bildirim çubuğu koyu renk olur. Açık renkli bir wallpaper kullanırsanız eski haline döner

• 4/64-Siyah alarak bende aranıza katıldım. İki sorum olacak
    1- Alttaki sanal tuşların yeri değiştiriliyor mu?
    2- Pil yüzdesi göstermeyi bulamadım önceki cihazım a1 di oda android one dı o cihazda vardı ama bunda bulamadım..
  • zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    1- Tuşların yeri değişmiyor.
    2- Pil yüzdesini göstermenin bir yolu yok sanırsam. Android Pie ile gelir belki.
  • mi a2 lite twrp flashladım ancak recovery açılmıyor,birçok kaynak var a2 ile a2lite recovery'leri aynımı dostum,diğer redmi pro 6 twrp yüklesem olurmu acaba?bootloader açtım recovery yüklendi diyor ama açılmıyor
  • sendomi S kullanıcısına yanıt
    Mia2 lite(daisy) ile Mi a2(Jasmine) kodları farklı dostum Mia2 Lite (daisy) TWRP dener misin bunu ?

İkisinin farklı olduğunu hemen kanıtlayayım ;

MI A2 Twrp Boyutu 37.70 MB'dir. -> MI A2 ( JASMINE )

MI A2 LITE Twrp Boyutu 43.74 MB'dir -> MI A2 LITE ( DAISY )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dokucan -- 29 Eylül 2018; 17:59:8 >

• fanatice F kullanıcısına yanıt
    Denediniz mi? Ben iPhone X in taktırdım çentik dışında boy ve en aynı. Eğer p20 lite tam uyuyosa her yerde var öyle taktırırım

• quote:

Orijinalden alıntı: dokucan

Mia2 lite(daisy) ile Mi a2(Jasmine) kodları farklı dostum Mia2 Lite (daisy) TWRP dener misin bunu ?

İkisinin farklı olduğunu hemen kanıtlayayım ;

MI A2 Twrp Boyutu 37.70 MB'dir. -> MI A2 ( JASMINE )

MI A2 LITE Twrp Boyutu 43.74 MB'dir -> MI A2 LITE ( DAISY )
    sağolasın dostum zaten bunu yükledim ancak recovery gelmedi gcam yüklemek için yapıyorum zaten ama olmadı,göçerttim telefonu sonra yazılım attım kurtardım,çok kez yaptım bu işleri ancak neden olmadı hala anlamış değilim,yapılışla alakalı bir durum var,sen hiç yaptın mı?*

• typing kullanıcısına yanıt
    Evet şuan benim cihazda p20 lite ekran koruyucu takılı...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.