Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.694
Cevap
93
Favori
101.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 ve 3 icin cevap vereyim, ahize kismindan parmaginizi surukleyin cogu zaman ise yariyor.

ekran tasarimindan kaynakli batarya yuzdesini gostermek mumkun degil. belki uygulama vardir play storeda. android pie ile degisebilir bi ihtimal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MI A2 LITE / REDMI 6 PRO wp grubuna girmeyi istiyorsanız bana özelden telefon numaranızı atın. ;

Wp Grubuna Girmek İçin Neden Telefon Numaranızı Özelden Atmalısınız ?

Çünkü ikiden fazla fake numara ile grupa gelip +18 resim link paylaşıldığı için ! Ya telefon numaranı vereceksin ya da gruba giremeyeceksin.
  • Merhaba telefondaşlar, nasılsınız? Parmak izi okuyucu kendi kendine düzeldi gibime geliyor. Sizlerde durum nedir.
  • Ekran koruyucu tavsiye edecek arkadaş var mı çocuklardan dolayı bir an önce almam gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gence0088 G kullanıcısına yanıt
    Ben bundan sipariş verdim ama henüz gelmedi. Burada ki arkadaşlardan bazıları n11 den almıştı. Mi a2 konusunda bi ara bahsi geçmişti . @gence0088

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopeless1 -- 18 Eylül 2018; 19:48:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopeless1

Ben bundan sipariş verdim ama henüz gelmedi. Burada ki arkadaşlardan bazıları n11 den almıştı. Mi a2 konusunda bi ara bahsi geçmişti . @gence0088
    Sağol hocam

• Merhaba herkese,

Eski bir note 4 kullanıcısı olarak bende Migros dan 1.299 TL ye aldığım 3/32 mi a2 lite kullanıyorum. Herşeyden memnunum ancak pil yüzdesi açamıyorum.

Bildirim çubuğunda ki ayarlar simgesine uzun basılı tutunca cihaz hakkında kısmında sistem arayüz ayarlayıcısı geliyor ve orada pil yüzdesini her zaman göster seçeneğini seçsem bile olmuyor,

Bilgisi olan var mıdır?

• typing kullanıcısına yanıt
    bu ayarı yaptıysanız , bildirim ekranını aşağıya çektiğinizde pil değerini % olarak gösteriyor. yoksa ana ekranda bende de direk olarak yüzde gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mars51

bu ayarı yaptıysanız , bildirim ekranını aşağıya çektiğinizde pil değerini % olarak gösteriyor. yoksa ana ekranda bende de direk olarak yüzde gözükmüyor.

O ayarı yapmadan da pil yüzdesi aşağı çekince gözüküyor. Bug var. Düzeltilmesi lazım.

• yirthan kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle , arkadaşımda mi A1 var hatta gm android one 4g olan arkadaş da denedim onda android 7.1.1 yüklü, aynı ayarları yapınca pil yüzdesi çıkıyor. Umarım düzeltirler.

Kamera uygulaması olarak Google Camera yüklenebiliyor mu root vs yapmadan direkt APK olarak ? Ben bir kaç tane denedim ama yükleyebildiysem bile açamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: typing

Aynen öyle , arkadaşımda mi A1 var hatta gm android one 4g olan arkadaş da denedim onda android 7.1.1 yüklü, aynı ayarları yapınca pil yüzdesi çıkıyor. Umarım düzeltirler.

Kamera uygulaması olarak Google Camera yüklenebiliyor mu root vs yapmadan direkt APK olarak ? Ben bir kaç tane denedim ama yükleyebildiysem bile açamadım

Root yapmadan yüklenmiyor diye biliyorum.

• Uygulama artıklarını temizlemek için bir öneriniz var mı ? Uygulama veya herhangi yöntem olabilir.

• papummmm P kullanıcısına yanıt
    Ben gm in uygulamasını yükledim, güzel çalışıyor. Daha önceden CCleaner kullanıyordum ama pek memnun kalmamistim. Gm in uygulamasini başarılı buldum

Uygulamanın tam ismi nedir ?

• Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ arkadaslar bazı uygulamalardan çıkış yaparken alt bölümde kare bi kararma oluşuyor . Sizde de var mi boyle bir kararma ?

• papummmm P kullanıcısına yanıt
    General Mobile ın kendi uygulaması. Hatta bildiğim kadarıyla gm 5 android one telefonlarında ilk kullandılar.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.generalmobile.assistant

Teşekkür ederim, hemen demiyorum.

• koroglu87 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Muhtemelen program uyumsuzluğundan kaynaklaniyor. Gerci bizim cihazin yaziliminda da problem var... Duzgun bir guncelleme umuyorum, bekliyorum xiaomiden...

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

Orijinalden alıntı: typing

Root yapmadan yüklenmiyor diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    Çalışan bir sürüm buldum rootsuz Çalışıyor telefonumda yarın linki yollarım buradan

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.