Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.694
Cevap
93
Favori
101.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FoxHound

Turuncu mağazada 1579₺ şu an, fiyat nasıl?
    Ben 1490tlye aldım geçen hafta Axess kartın varsa GittiGidiyor dan al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu şu sorulara bir cevap yazın.

- pil ömrünü uzatmak için ne yaptınız?
    - Ramın ne kadarını kullandığını nerden görebiliriz?
    - Youtube izlerken ekranı kapatsak bile devam edecek bir uygulama var mı?
    - Youtube izlerken başka program açsakda videou oynatacak uygulama var mı? yada ayar vs.
    - youtube videolarını izlerken aynı zamanda o videoyu veya müziği indirebileceğimiz birşey var mı?
    - youtube reklamlarını engelleyecek program vr mı?
    - bu Volte nedir? açılır mı? Bizim telde vr mı?
    - normal facebook ile facebooklite farkı ne? lite kullanmak için normalini de yüklememiz gerekiyor mu? aynı şey messenger için de geçerli.
    - en iyi kamera ayarlarını nasıl yaptınız??
    - 18.9 ile 16.9 arasındaki fark ne. nasıl kullanmalı.
    - telefon için ayrıca dikkat edilmesi gerekenler nelerdir, önerileriniz?
  • 2 3 hafta önce n11den 1400e aldım cihazı

Çok memnunum şu an ama keşke miui romu yayınlansa çentik gizleme falan gelse

Şarjı en az 2 gün gidiyor bazen 3 gün
    Pubg falan açtım sıkıntı yok

En çok dikkatimi çeken hoparlör müthiş ses bombası gibi

Video kalitesi rezalet fotoğraf kalitesi panorama vb. gayet iyi
    Bokeh efekti genellikle iyi nadiren saçmalayabiliyor bu fiyata normal

Ön kamera yüzü çok çabuk ve geniş açılarda tanıyabiliyor

Iphone x mi bu diye sorulara maruz kalıyorsunuz malesef sonra şayomi diyince hede hödö oluyor
    Malzeme kalitesi çok güzel ama biraz ağır telefon yatarken yüzünüze düşürmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 15 Kasım 2018; 11:32:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoBiN*

Sorun sadece mobilde bildirimin gelmemesi ise hattın guvenli internet ayarlariyla ilgili olabilir. Turk Telekom kullaniyorum guvenli interneti kapatinca mobilde de bildirimler sorunsuz gelmeye basladi
    Wifi ağa bağlıykrn oluyor. Misal mail gelmiyor. Sahibinden mesajlar gelmiyor. Dediğiniz ayar nerede.

• uyandirmaprojesi kullanıcısına yanıt
    1- %10 altına düşmeden sarj edin, sarj da iken kullanmayın.

2- Bilgim yok.

3- YOK

4- YOK

5-https://mytmp3.com (ister MP3 ister video olarak indir)

6- Bunun için cihazı root yapmanız gerekli.

7- Volte HD kalitesinde görüşme yapmaya yarıyor bu özellik varsa cihazda aktif edin.

8- Facebook tam kapsamlı çalışır sarjı sömürür, Facebook lite bazı özellikler kısıtlanmıştır düşük kapasiteli cihazlar için hazırlanmıştır. Bu ikiside resmi Facebook uygulamasıdır. Aynı şey Messenger ve Messenger lite içinde geçerli.

9- ......

10- bu sanırım resim boyutu, çekeceğiniz resime göre değiştirin.

11- kişiye göre değişir hocam neyine dikkat edicez bizle mezara gelmeyecek ki

• thestell kullanıcısına yanıt
    Hocam direk Mİ deyin

• Geldi sonunda,renk harikaymış,dokunmatikte bahsedilen sorunla karşılaşmadım

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 GB ram ile 4 GB ram arasında çok fark var mı acaba?

• Arkadaşlar telefonla birini aradıktan sonra karşı taraf açınca telefon titriyor ya bunu kapatmanın bir yolu yok mudur?
  • FoxHound kullanıcısına yanıt
    Hafiza farki da biri 32 biri 64

Valla ben iyi ki 4gb ram almisim. Benim ram dolu oluyor her daim 2.6 2.7 gb civari.

• Hanım kullanacak ama yine de 4 GB olan modeli aldım. Kendim de Mi6 kullanıyorum. Umarım memnun kalırız...

• Arkadaşlar KVK garantili cihaz aldım ancak internet paketi almak istediğimde Türk Telekom 3G paketleri öneriyorlar. 4G alamiyorum kartı başka telefona takmadigim muddetce. Bu konuyu müşteri hizmetlerine ilettim. IMEI numaralarını isteyip kayıt oluşturacaklarını söylediler. Daha önce böyle birşey başına gelen var mı? Nasıl sonuçlandı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hepsi manyak bunların

Arkadaşlar telefonla birini aradıktan sonra karşı taraf açınca telefon titriyor ya bunu kapatmanın bir yolu yok mudur?
    Evet hocam öyle birşey oluyor. Ya titriyor yada bildirim gibi birşey geliyor sanırım. Bende anlamadım orasını. nasıl düzeleceğini bende merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLyMoKoKo

1- %10 altına düşmeden sarj edin, sarj da iken kullanmayın.

2- Bilgim yok.

3- YOK

4- YOK

5-https://mytmp3.com (ister MP3 ister video olarak indir)

6- Bunun için cihazı root yapmanız gerekli.

7- Volte HD kalitesinde görüşme yapmaya yarıyor bu özellik varsa cihazda aktif edin.

8- Facebook tam kapsamlı çalışır sarjı sömürür, Facebook lite bazı özellikler kısıtlanmıştır düşük kapasiteli cihazlar için hazırlanmıştır. Bu ikiside resmi Facebook uygulamasıdır. Aynı şey Messenger ve Messenger lite içinde geçerli.

9- ......

10- bu sanırım resim boyutu, çekeceğiniz resime göre değiştirin.

11- kişiye göre değişir hocam neyine dikkat edicez bizle mezara gelmeyecek ki
    Volteyi destekyip desteklemediğine nerden bakacaz ki. Sanki biri bu grupta volte hakkında birşeyler paylaşmıştı. O yüzden sordum.

• Kardeşler, rehberde kişilerin isimlerini nasıl düzenliyoruz? Ben bulamadım vallahi.

Arama var, Mesaj gönderme var, Yapılandır var. Ama yapılandıra tıklayınca görüntülü arama çıkıyor. Sonra aşağıda biraz yine mesaj gönderme simgesi var.
  • gelistirici seceneklerini actiginiz zaman bellek kullanimini gorebilirsiniz.

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★

• uyandirmaprojesi kullanıcısına yanıt
    Rehberde ilgili kişiye tıkladığınızda sağ altta kalem logosu çıkacak, ona tıklayın. Ordan kişileri düzenleyebilirsiniz... Siz sağ üstteki menüden yapmaya calışıyorsunuz ordan olmaz.

• carpediem86 C kullanıcısına yanıt
    Çözebilen varmı?

• carpediem86 C kullanıcısına yanıt
    Kalkmıyor diye biliyorum

• Xiaomi mi A2 Lite Kullanan varmı aranızda ona göre cevaplarsa sevinirim.Çentik sorunu hakkında bir şeyler duydum.Bazı uygulamalarda çentik kalkıyormuş .Tabi ki anlayışla karşılarım ama çentik kalkmasıyla bazı uygulamalarda ekran boyutu küçük(5.84 inc olan durum 3.5-4.0 inc lere kadar iniyormuş) kalıyormuş.Örnek uygulamalardan biri spotifye dı sanırım.Bu durumla karşılaşan A2 LİTE kullanıcıları varsa cevaplayabilirler mi.
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.