Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.694
Cevap
93
Favori
101.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anlamadım a2 mi kötü redmi6 mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    a2 lite kötü saf android sıkıyor belli bir süreden sonra redmi 6 aynı cihaz zaten miu arayüzü var bu seferde redmi 6 band sorunu var
  • Q6600 Q kullanıcısına yanıt
    Hocam ben anneme aldığım için o konuda sıkıntı olmaz sanırım,bakalım gelsinde

• Uygulama bildirimleri bazen geliyor bazen gelmiyor. Sebebi nedir buna bir çözüm bulan var mı acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dokunmatiği çok iyi değil evet. zaten ekrana tırnağınızla vurun, birde gidip pahalı telefonlardan birine vurun. ses ve hissiyat farkını anlarsınız.

sanki ekranın altında fazlaca boşluk var gibi.

ama ben kullanımda çok bir sıkıntı yaşamadım.

bataryası şahane telefonun, diğer tüm eksilerini kapatıyor
  • 1000-1200 aralığında bir telefondan bahsediyoruz ama yazılarda hep 2000 üstü cihazlarla karşılaştırılıyor. Ben alo desin mail okuyayım mesaj atayım diye aldım. Bence temel amaçlar için uygun. Daha performanslı ürünler için 2000 üstüne çıkılması lazım. Sadece bildirimlerde sıkıntı yaşıyorum oda sanırım pil optimizasyon denilen olaydan kaynaklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Q6600

diğer sayfalarda bu durumu belirttim ama bazı kişiler cihaz süper calısıyor diyor kesinlikle dokunmatiği kötü sarjdayken mesaj yazmak iskence ben samsung c5 pro dan geçtim ama pişmanım
    a2 almadığıma pişmanım onu incelediğimde daha akıcı biraz dokunmatiği daha iyiydi.
    Bende şarj olurken herhangi bir sıkıntı olmadan mesaj yazabiliyorum, sizin ekranda bir sorum olabilir.

• Q6600 Q kullanıcısına yanıt
    A2 lite ile redmi 6 aynı cihazlar değil. Redmi 6 pro ile aynı cihaz ve redmi 6 pro Çin'e özel üretilmiş olduğundan global romu yok.

• Dokunmatik banada suan sorun olmadi bazilarinda var demekki.

• kaydirarak tus kilidi acmak icin hizli kaydirin..yawas yapinca algilamiyor cunku hizli bi kaydirma yapmaniz gerekiyor..

• dokunmatik sorunu bu cihaz icin değil kullandığım tüm stok Android cihazlarda böyleydi cok ağır çalışıyor dokunmatikleri yeterince hasas değil yazarken yanlış tuşlara basiyorsunuz

• Mogolo kullanıcısına yanıt
    Nexus 3 den beri stock android kullanırım ama hiç bir cihazımda dokunmatik le alakalı sorun yaşamadım..
  • tsmsk kullanıcısına yanıt
    Sorun sadece mobilde bildirimin gelmemesi ise hattın guvenli internet ayarlariyla ilgili olabilir. Turk Telekom kullaniyorum guvenli interneti kapatinca mobilde de bildirimler sorunsuz gelmeye basladi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşim için almayı düşünüyorum. Şu an en uygun garantili (ithalat vs.) nereden alabiliriz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: FoxHound

Eşim için almayı düşünüyorum. Şu an en uygun garantili (ithalat vs.) nereden alabiliriz acaba?
    N11den alın ben uygun iletişimden aldım , sorun çıkmadı

• Arkadaşlar aşağıdaki geri tuşu ve son uygulamalar tuşlarının yerlerini değiştirebilir miyiz? geri tuşunun sağda olmasını istiyorum.

• Merhababalar şuan 1500-1600 civarına alınabilecek en mantıklı telefon bu mudur? Telefondan şikayeti sıkıntısı olan var mı ben de almayı düşünüyorum.
  • YÛCEL kullanıcısına yanıt
    Maalesef yapamıyorsunuz. Pie güncellemesini bekliyoruz.

• Turuncu mağazada 1579₺ şu an, fiyat nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: omeric

Maalesef yapamıyorsunuz. Pie güncellemesini bekliyoruz.
    anladım bu çok kötü oldu, teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.