Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.694
Cevap
93
Favori
101.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snatch1903

Arkadaşlar merhaba 32 GB versiyonunu yaklaşık 1.5 aydır kullaniyorum.Telefondan çokta memnunum fakat son zamanlarda aşırı takılmalar başladı.Sosyal medya ve günlük kullanımlarda yaşıyorum sıkıntıları oyun yüksek ram işlemci kullanan programlar kullanmiyorum. Microsoft launcher kullaniyorum başka ıvır zıvır bir şey de yok. Var mı önerebiliceginiz birşeyler?
    microsoft launcher telefonu çok kasıyor ram dan 400 mb yiyor. kaldırısan telefon rahatlar
  • serkanky kullanıcısına yanıt
    Ben de güncelledim ama hala WhatsApp a ayrı kişiler ayrı görünüyor. Birde kullanmadığım hale duo için ayrı numaralar çıkıyor. Hesapları kaldırınca düzeliyor, bir süre sonra tekrar geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snatch1903 kullanıcısına yanıt
    launcher kullanacaksanız apex yada nova kullanın, daha sade olsun derseniz pixel launcher yada pocho launcher da olabilir. hepsi hızlıdır ve telefonu kasmaz..
  • nova kullanın hem hızlı hemde az bellek tüketiyor

• Mogolo kullanıcısına yanıt
    Nova en iyisidir, prime olanı yani ücretliyi bende kullanıyorum. Fakat ücretli sürümü almazsanız çok kısıtlama var, fazla özelleştirme yapmaya izin vermiyor sıkıcı biraz..

bilmeyen arkadaşlara söyleyeyim nova ile apex birbirine yakındır. Nova nın ücretli sürümünü indiremeyenler apex in ücretli sürürümünü internette bulma imkanı oluyor..
  • arkadailar bu telefonun ortasında kavismi var, kırılmaz cam taktım ama ortada çok küçük kabarcıklar oluştu...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • N11 Techpazar hala kargoya vermedi telefonu patladık heralde😵

• radko kullanıcısına yanıt
    Ben 2 tane aldım ve geldi.aynı satıcıdan 1199 a

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • powerose P kullanıcısına yanıt
    Bende pazar günü aldım,mesaj attığımda yoğunluk var en kısa zamnda yollıcaz diyo

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    garanti pay de 500 uzerine 50 TL bonus var , 1000 TL uzerinde de 75 TL bonus var benim bildigim. n11'den kazanilan alt limitsiz kupon da sayilmiyor, kupondan dusen miktar (odeme yaptiginiz miktar) esas aliniyor.

Baska bir kampanya varsa bilemiyorum.

Gule gule kullanin.

• zipkin35 kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız aslında şöyle oldu vakıf kartdan ödediö 500 tl 40 worldpuan gelmişdi kişiye özel. Bu 500tl ödediğim 64gb. Diğer n11 kampanayasınıdan buzdolabı almışdım onlardan gelmişdi :) karıştırdım ama yinede kazandık

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

N11 Techpazar hala kargoya vermedi telefonu patladık heralde😵

Ben de kardeşime aldım dün geldi hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alla alla sorun bendemi anlamadım,bi mesaj daha atayım bakalım patladık gbi😡

• benim kutuya kulaklık koymayı unutmuşlar

• deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Xiaomi kulaklık koymuyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLyMoKoKo

A2 lite android one projesi olduğu için mi cloud özelliği yok.

i.mi.com adresinden hesabınızla oturum açarak bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
    Teşekkürler

• Dusuk parlaklikta cok iyi godiyor pil 10 saati asan ekran suresi alinabiliyor ama cok dusuk parlaklik. Benyuzde 10 civari kullaniyorum 6 7saat ekran surem.

• Dokunmatik çok tuhaf, kaydırarak tuş kilidi açmak zulüm oluyor ,klavye vasat bide

• xpowex X kullanıcısına yanıt
    diğer sayfalarda bu durumu belirttim ama bazı kişiler cihaz süper calısıyor diyor kesinlikle dokunmatiği kötü sarjdayken mesaj yazmak iskence ben samsung c5 pro dan geçtim ama pişmanım
    a2 almadığıma pişmanım onu incelediğimde daha akıcı biraz dokunmatiği daha iyiydi.
  • xpowex X kullanıcısına yanıt
    Aynısını bende yaşıyorum

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.