Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.694
Cevap
93
Favori
101.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön kamera performansı nasıl? Redmi note 5 mi bu mu daha iyidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D5DA72FA0 -- 15 Kasım 2018; 21:49:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxHound

Hanım kullanacak ama yine de 4 GB olan modeli aldım. Kendim de Mi6 kullanıyorum. Umarım memnun kalırız...
    Ben de hanıma 4 GB olanı aldım. Ben de Mi6 kullanıyorum. :)
  • Note 5

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fblimelih kullanıcısına yanıt
    Xiaomi'ye bulaşan vazgeçemiyor... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxHound -- 16 Kasım 2018; 0:40:13 >
  • uyandirmaprojesi kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★

Volte bizim cihazda çalışıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: fanatice

Volte bizim cihazda çalışıyor...
    yaptim ama volte diye bir sey yazmıyor

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★

• quote:

Orijinalden alıntı: bulut_1903

gelistirici seceneklerini actiginiz zaman bellek kullanimini gorebilirsiniz.

Geliştirici seçenekleri nasıl açılıyor kardeş?

biri demiş, bir yere 5 tıkla açılır diye. tıklıyom ama açılmıyor?
    bir iki sayfa once yazmistim onu gormussundur belki.

ayarlar..sistem..telefon hakkinda..derleme numarasi na ardarda surekli basinca aciliyor.hizli hizli 4 5 kere basinca aciliyor.

• Mogolo kullanıcısına yanıt
    Volte cihazınızda aktif hocam. menüde görülen "geliştirilmiş 4g lte modu" volte ayarıdır zaten, şuan açık.
    Vodafone kullanan cihazlarda üstte şebeke ikonunun yanında Hd yazar. Diğer operatorlerde ne yazıyor bilmiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulut_1903

bir iki sayfa once yazmistim onu gormussundur belki.

ayarlar..sistem..telefon hakkinda..derleme numarasi na ardarda surekli basinca aciliyor.hizli hizli 4 5 kere basinca aciliyor.
    allah razı olsun yaptım.
  • twrp gükleyebilen varmı, yada custom rom...

• quote:

Orijinalden alıntı: zaramnahya

Volte cihazınızda aktif hocam. menüde görülen "geliştirilmiş 4g lte modu" volte ayarıdır zaten, şuan açık.
    Vodafone kullanan cihazlarda üstte şebeke ikonunun yanında Hd yazar. Diğer operatorlerde ne yazıyor bilmiyorum..
    Evet hocam verdiğiniz kodu girince HD yazmaya başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaramnahya

Turkcell turktelekom hatları var HD yazmıyor bende

• kahraman7 K kullanıcısına yanıt
    redmi 5 plusda da böyle perfomansi göre bilirmiyim sizce a2 lite mi yoksa remi 5 plus

• Mogolo kullanıcısına yanıt
    Telekom hakkında bilgim yok ama bildiğim kadarıyla türkcell hatlarda açılıyor. ama bildirim çubugunda ne yazar o konuda fikrim yok.
  • arkadaslar sizce a2 lite mi yoksa redmi 5plus sorunlari az olan hangi cihaz, 2 sinin arasinda gidip gelmekdeyim yardim ederseniz sevinirim tesekkurler

• Penah000000 P kullanıcısına yanıt
    A2 lite ekranını çok beğendim sizin gibi bende tereddütde kaldım redmi 5 plus ile ama mi a2 lite tercih ettim memnunum. Her hangi problem ile karşılaşmadım

• zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    turkcell de HD yazıyor aynı şekilde.
  • Benim gibi yeni alanlara hayırlı olsun. Sıra geldi kılıfa..

Var mı kılıf önerisi olan..
    - bataryayi surekli ilk gunku gibi tutmak icin onceki telefonlarimdan beri, %20-25 civari sarja baslayip %100 olunca cok da prizde tutmadan sarjdan cekmek yeterli.

- youtube mod icin oncelikle cihazda yuklu gelen youtube u dondurdugunu (titanium backup benzeri app'lar ile - root - veya adb-non root programlari ile) farzederek

youtube vanced kullanabilirsin (ekran kapaliyken bile oynatir bircok ayari var) ister full apk sitelerinden istersen ana sayfasihttps://vanced.app/
    kendi basina root istemeyen apk - root'lu cihaz apk - magisk mod'u var. ben ilkini kurdum.

- kamera icin bircok secenegin var sunlari dene derim: (stock camera'dan pek memnun degil cogu kullanici)
    opencamera (google play'de ucretsiz ve reklamsiz - default ayarlarla kullanabilirsin ama hdr modunu acarsan en kaliteli resmi ceker)
    google camera (root ve non-root secenekleri var, root icin magisk icinden camera2api modulu kurup camera apk si yukleyip deneyebilirsin - suan gece cekimleri en iyi sonuc veren)
    root'suz cozumde de gecici root atip camera2api yapip unroot yapilmasi gerekiyor.

- facebook alternatifleri
    https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/bullshified-version-facebook-okay-to-t3586318
    reklamsiz sadelestirilmis facebook+messenger apk leri

veya playstore'da swipe for facebook pro (web tabanli-messenger icinde-reklamsiz)

- oneriler: google play'den custom navigation bar app i ile alt navigasyon cubugu recent ve back tuslari yer degistirilebilir. program icinden islemi yapinca app'i kaldirabilirsin.

https://forum.xda-developers.com/mi-a2-lite

xda cihaz ana sayfasi, root-kamera-radyo-guncellemeler vs konulari var...

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.