Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 64GB (Resmi Distribütör) Amazon 1615TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
10.556
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sony sağlam telefon üretiyor, kolay kolay servise düşmüyor, lakin kasa ekran oranları demode, artı, orijinal yedek parçası, özellikle bataryası servis harici bulunmuyor, sony müsade etmiyor çünkü. Hor kullanıyorsan, sık sık düşüyorsan sony al, diğer her türlü alma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gilean_ G kullanıcısına yanıt
    Ne yaptınız hocam denedinizmi

• albati kullanıcısına yanıt
    Biri de çıkıp senin aldığın lite modelidir dememiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben de 1 adet sipariş verdim sipariş alındı ancak kredi kartımda provizyonda bekleyen işlemlerde amazon 0 tl görünüyor daha sonra mı hesaptan kesiliyor bir bilginiz var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firstcurse -- 5 Aralık 2018; 19:30:35 >
  • Arkadaş telefon hakkındaki yorumlara bakmaya geldim. Adamı resmen lite dir o diye diye dövmüşsünüz. Paralite ithalatli lite'dir hocam hem de :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mf.kaya

Arkadaş telefon hakkındaki yorumlara bakmaya geldim. Adamı resmen lite dir o diye diye dövmüşsünüz. Paralite ithalatli lite'dir hocam hem de :)
    Paralel i de katarsan arkadaş foruma girmeyecek hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: firstcurse

Arkadaşlar ben de 1 adet sipariş verdim sipariş alındı ancak kredi kartımda provizyonda bekleyen işlemlerde amazon 0 tl görünüyor daha sonra mı hesaptan kesiliyor bir bilginiz var mı
    1368 civarına mi aldınız hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 5 Aralık 2018; 19:59:36 >
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Yok hocam 1615 e aldım

• HB de de 1699₺, 75 bonus veriyor, parçalı ödeme yapılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: firstcurse

Arkadaşlar ben de 1 adet sipariş verdim sipariş alındı ancak kredi kartımda provizyonda bekleyen işlemlerde amazon 0 tl görünüyor daha sonra mı hesaptan kesiliyor bir bilginiz var mı
    Bende bir adet sipariş verdim siyah 64GB olanından. Bende sipariş verirken cep telefonuna gelen güvenlik şifre sormadı. mazonda 3D Secure (Güvenli Ödeme) olayı yok mu ?
  • kara344 kullanıcısına yanıt
    3D yok amazonda
  • albati kullanıcısına yanıt
    Bir edit atsaydın

"Lite almışız yoksa duramazdık"

diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

3D yok amazonda
    Ya bana uyarı geldi hesabınız askıya alındı diye. Fatura ismi farklı Kredi kartı farklı diye galiba. Amazon müşteri hizmetlerini aradım ondan kaynaklı olabilir dedi. Banka kartı ödemesi için 3D yi kapattırın diyor. Kendi güvenlik sitemleri varmış.
  • Bende a2 alacaktım ama şu cihazları seçme sebebim zaten miui olduğu için note 6 pro aldım bakalım :) fiyat güzel ama.

• kara344 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi adres isim farklılığı gibi durumlarda oluyor böyle şeyler. Bu durum için kredi kartı ekstresi bir yere faxlanıyordu galiba ama tam emin değilim. Amazonun genel konusunda daha bilgili arkadaşlar vardır oraya bir sorun isterseniz
  • Arkadaşlar bu xiaomilerde garantisiz olanlarda fiyat daha da düşük. Garantili olanlarda ithalatçı garantili değil mi? Merak ettiği bu ithalatçı garantisinin gerçekten pratikte düzgün iş gören bir servis garantisi olup olmadığı. Yoksa fiyat avantajı nedeniyle garantisiz olanları mı tercih etmeliyiz söz konusu xiaomi olunca?
  • Eğer faturasını kesiyorsa garantisi var...tüketici kanuna gore koruma altındasınız..
    Resmi olmayan demek kaçak yollarla sokulmuş vergisi ve kaydı yapılmamıs cihaz demek..
    diğer turlu gelen her cihaz resmidir.ithalatcı garantisini vermek zorunda..
    xiaomi turkiye garantisi slagonıyla satılan cihazlarını servis hizmetlerini GENPA vermekte..
    diğerlerinin servis hizmetlerini genelde DELTA veriyor..
    Servis hizmetlerinin hızı ve kalitesi ise tartısmalı bir mesele..
  • El_domingo kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim . O halde garantisiz satılanlar kayıtlı dahil değil demek bu. Çünkü malum sitelerde garantisiz olup kayıtlı iddasıyla satılanlarda var gözüküyor. O halde o riske değmez gibi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.