Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 64GB (Resmi Distribütör) Amazon 1615TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
10.556
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu cihazı takip takip ediyorum, Lite yada normal. bütçeme uygun bulduklarımın hepsi Delta Servis yada farklı ithalatçı garantili. delta servis ismini yıllardır duyuyor ve görüyorum. delta Servis garantili cihaz alınır mı? riskli mi olur?
  • mr.isson76 kullanıcısına yanıt
    bende bu cihazı takipteyim hafta sonunu belki bir indirim olur diye bekliyorum...
    Tüketici kanunları tarafından tüketici koruma altında
    bir tarafta genpa diğer tarafta delta var..
    Eşit şartlarda tabiki genpa ancak oyle arada ciddi bir fark olacağınını düşünmüyorum..
    şahsen en ucuz hangi sindeyse onu tercih edeceğim..
  • El_domingo kullanıcısına yanıt
    ben delta servise güvenemedim. Amazondan P-Smart aldım.bugün geldi.şuan onunla uğraşıyorum. fiyatına göre iyi sayılır.
  • mr.isson76 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun gule gule kullanın bende hafta sonunu beklemedim dun xiaomi a2 64/4 aldım aynı gun teslim ettiler delta garantili..elektronik işi biraz şans kısmet işi..inaşllah sıkıntı yaşamayız..

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/104306-121189-126059-126567/huawei-p-smart_xiaomi-mi-a2-lite_xiaomi-mi-a2-64gb_general-mobile-gm-9-pro/
  • Biz 1614 e mi a2 aldık resmi garanti gayet iyi cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • El_domingo kullanıcısına yanıt
    sizede hayırlı olsun. İnşallah sorunsuz ve uzun ömürlü kullanabiliriz.
    benim de aklımsa 64/4 A2 Lite vardı. Delta Servis garantisine kafam çok takıldı, bu yüzden huawei aldım. epey.com'da 2 aydır telefon karşılaştırması yapıyorum. kurcaladıkça kafam daha çok karıştı. Huawei G7 vardı, çok kasılmaya başladı. yaklaşık 4-5 yıldır sorunsuz kullanıyorum. özellikle pili çok iyi. İnşallah P-Smartda böyle memnun eder.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.