Şimdi Ara

Xiaomi mi A1 ve Xiaomi Mi5X Ne zaman Türkiye'ye gelir ? (GELDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mi 5S alamayı düşünüyordum ama sonraya kaldı şimdi alıpda pişman olmak istemiyorum 1-2 ay içinde mi a1 ve mi5x gelirmi Türkiye'ye ?

Edit: gelmiş arkadaşlar ama ben 5s aldım memnunum A1 sanki bi model düşüğü olmuş gibi ve fiyatları çok yüksek girdi piyasaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UtopikMuhayyile -- 31 Ekim 2017; 11:47:22 >

• Bugün doğubankta gördüm hatta kullandım, romla ıvırzıvır ile uğraşmaya gerek yok, direkt Android 8 yüklüydü sanırım, tüm Google servisleri aktif daha doğrusu saf Android arayüz vardı. Bununla birlikte kamera efsane olmuş!!!

Fiyatı 1400 dedi, yurtdışında 250 dolar....

Yarın marın düşer hepsi buradaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mi5x geldi de pek satilamiyor...

bootloader unlock için xiaomi nin keyfi bekleniyor...

global rom yok.

eu rom ise unlock olmadan olmuyor...

fake global romlu olanlar da brick oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 23 Eylül 2017; 1:5:44 >
  • miuitürkiye fo ru m ile buluşmada, 4 değerli yönetici arkadaş vardı, benimde o gün mi5 için bir arkadaş ile anlaşmıştım. 2.mi5'i alacağım. 900 liraya alıcaktım, yönetici arkadaşlardan birinde mi5x vardı, tasarımını çok beğendim hem ekranıda büyük. hemen oracıkta sahibindene baktım mi5x aradım, buldum ve akşamında gittim satın aldım. çok çok güzel bir cihaz...

evet şuan mi5x için serverlar bakımda fakat kısa sürede açılması bekleniyor.
  • Hocam nasıl telefon bir kaç fotoğraf örneği alabilir miyiz ve batarya performansı nasıl

• simaros kullanıcısına yanıt
    http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=5&idPhone1=8776&idPhone2=8106&idPhone3=8582

Buradaki testler göre kamerası orta– üst segment için hiç fena değil. Tabi garantisiz mala 1400tl fiyat çeken arkadaş baya uçmuş. İthalatçı garantili 1000–1200 olursa düşünülebilir. Ona da daha zaman var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etkinus -- 25 Eylül 2017; 18:33:37 >
  • Portre cekim modu var. Arkayi bulanik yapma. En sık onu kullaniyorum bu aralar. Mi6da ve iphone 7+ da olan mod.

Onlari paylasamam fakat portre mi5x diye yazarsan cikar zaten.

Bu sabah hdr ile cektigim fotograf.

Batarya performansi suan iyi fakat daha iyi olucak cunku fake rom kullaniyorum. Bootloaderin âcilmasini bekliyorum.

Bu arada cihazi 1200tlye aldim. Kesinlikle değer, her kurusunu hak ediyor. Biliyorsunuz ki bu cihazin markasi samsung olsaydi 3200tlden baslardi en az :)

Ekleme: cihaz mi6 ile ayni kamera lensini kullaniyor. Ekrani 5.5 olmasi benim icin cok daha iyi, ben mi6 ilani bakarken, mi5x ilanlarini hep atladim, fakat telefonu canli gorunce bayildim ve direk satin aldim. Mi5e, 900tl veya mi6ya 1800 tl verecektim cok cok guzel oldu :) artik mi6'ya da gecmeme gerek kalmadi..

Xiaomi mi A1 ve Xiaomi Mi5X Ne zaman Türkiye'ye gelir ? (GELDİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birkuşgibi -- 25 Eylül 2017; 18:49:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekran süresi ne kadar hocam ve cihaz hızlı mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talsuv61 -- 25 Eylül 2017; 19:39:34 >
  • talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    Hocam soruya salça oluyorum ama mazur görün :)

Videodaki arkadaş oyun oynayarak 7 saat ekran süresi aldı.

https://youtu.be/GsZh2HckDmI

• talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    Miui arayuz zaten hizli. Ekran suresi de 6 saat en az. Ama bir gunluk cihaz ve romu sevmedim cakma bir rom. Global rom ciktiginda 7 saat alirim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bootloader ne zaman açılır o zaman alayım ben

• quote:

Orijinalden alıntı: simaros

Bootloader ne zaman açılır o zaman alayım ben

bekliyoruz hocam. Resmi duyuru 'en kısa süre içerisinde' deniliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: micro77

mi5x geldi de pek satilamiyor...

bootloader unlock için xiaomi nin keyfi bekleniyor...

global rom yok.

eu rom ise unlock olmadan olmuyor...

fake global romlu olanlar da brick oluyor.

fake romlar nasıl brick oluyor hocam, hangi işlemi yaparken, açıklar mısınız?
  • Arkadaslar telefon hakkında var mı bir gelişme? Global rom? Türkiye'ye ne zaman gelir?

• up
  • Bu iki cihaz aynı değil mi?arada ne fark var merak ettim.

• şazenuş kullanıcısına yanıt
    mi5x de miui arayuzu var .
    A1 de ıse saf androıd var.
  • Mi a1 ben de çok bekledim ama gelmeyecek herhalde ülkeye. Android One olduğu için sanırım ipler general mobile elinde burda. Telefon giriş yapmayacak gibi.

edit: n11 de bir ara 1379a satılmış. Vergilerle beraber uçmuş alınmaz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 31 Ekim 2017; 11:44:45 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.