Şimdi Ara

Xiaomi mi A1 ve Xiaomi Mi5X Ne zaman Türkiye'ye gelir ? (GELDİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    aynen hocam çok pahalı okadar etmez bu özellikler. ben 2 hafta önce migrosdan 1300e mi5s aldım şuan kafam rahat memnunum
  • Android One kapsamında olması iyi de bu fiyatla geleceğini de düşünmemiştim uçurmuşlar.
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Hocam 5s ile arasındaki farklar sizce neler birde fiyat olarak 1399 neden pahalı geldi size almayı düşünüyordum tamda.
  • cekmay C kullanıcısına yanıt
    Satın alan biri var. Bu başlıkta küçük bir inceleme yapacak.https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-5x-a1-ana-konu-kullanici-kulubu-xiaomi-mi-5x-distributor-satisi-basladi--129408713-4

Cihazın firma çıkış fiyatı iyi ama Türkiye'de pahalı oluyor kar marjı ve vergiler sağolsun. Bence beklenmeli 1200 bandından almalı en azından. Hiç telefonunuz yoksa acil bir durum varsa tabi olabilir onu bilemem .
  • mi 5x mi a1 mi sizce
  • inanccakil11 İ kullanıcısına yanıt
    MIUI ile Stock Android arasından seçim yapman lazım. Bir de 5X global bir sürüm değil. O yüzden band 20 yok. Son olarak A1 cihazları resmi kayıtlı almayacaksan, IMEI'si değiştirilmiş cihazlar güncelleme yapınca bozuluyor. Bunu da göz önünde bulundur.
    Bunları arıştırıp karar vermen gerekiyor.
  • faruk F kullanıcısına yanıt
    Mı a1 ithalci garantili satılmaya başladı n11 ve Migros da gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet hatta şu anda cepport 1250 liraya satıyor. 100 TL axess kampanyasıyla 1150'ye gelir ki Çin'den getirip satanlar da bu fiyata veriyor zaten. Almak isteyenler için güzel fırsat.
  • mi5x gelmiş diyonuz site atar mısınız? ben bi sitede buldum ama adam isteğe özel gizli ilan koyuyomuş. pek güvenemedim garip geldi.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.