Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam 3 gündür kullanıyorum. pro modelinin normal 9t den daha efektif parmak izi sensörü olduğu söyleniyor. ben toplamda 2_3 kere başarısız olmuşumdur onda da ellerim yağlı/nemli idi. iPhone 8 plustan geçtim ben , ikisinin de tepkimesi arasında fark yok. ya da varsa da son kullanıcı olarak ben bu farkı hissetmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qlidqyi

hocam 3 gündür kullanıyorum. pro modelinin normal 9t den daha efektif parmak izi sensörü olduğu söyleniyor. ben toplamda 2_3 kere başarısız olmuşumdur onda da ellerim yağlı/nemli idi. iPhone 8 plustan geçtim ben , ikisinin de tepkimesi arasında fark yok. ya da varsa da son kullanıcı olarak ben bu farkı hissetmedim
    Hocam cevabın için teşekkür ederim. Duruma göre mi 9t garantiliy satari yine garantili olacak şekilde pro ya geçerim.
    hepsiburada hemen fiyatı arttırdı. Artırmasa hemen geçerdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi9tpro 128 GB nereden almak lazım? Yardımcı olacak var mı? Hepsiburada da 64 Luk var ama onu bile fiyatı çok yüksek

• quote:

Orijinalden alıntı: Nerd Miner

Bl +maglum yöntemle kullanip iş bankasi mobil ziraat ve yapi kredi mobilde sorun yasayan varmi sorun yasarmiyim.
    Şu anda
    Maksimum, bonus flaş, fastpay, Kuveyt mobil, Türkiye finans mobil, enpara, iş cep ile herhangi bir sorun yaşamıyorum (eu rom ve malum yöntem ile kayıtlı)

• quote:

Orijinalden alıntı: Snow'

Mi9tpro 128 GB nereden almak lazım? Yardımcı olacak var mı? Hepsiburada da 64 Luk var ama onu bile fiyatı çok yüksek
    Aynen bende aran taran alacak yer bakıyorum. İlk 4000 TL çıktı mutlaka düşer ama beklemek istemiyorum.

• gan140 G kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayız. Beklemek istemiyorum ama 64te ilerleyen zamanlarda yetmez diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gan140

pro modelini kullananlar parmak izinden memnın mu.
    Ben iphone'dan sonra mi9t den pek memnun kalamadım.

Derin uykudan sabahları uyanırken parmak izi tanımıyor. Algılama ile problemi bence yok. Yazılımsal gibi.

Pro modelinde nasıl %100 oranında yada yakjın başarı var mı.
    Şifre sevmiyorum. Kamera ile açıp kapamak da pratik değil.
    Tek parmak izini kaldık o da çok stabil değil.
    Eğer parmak izi işareti olan yere denk gelirse sorunsuz her defasında açıyor ama bazen eski sisteme alışık olduğum için işaretli yere denk getiremiyorum o yüzden hata veriyor. Keşke çok daha büyük bir alana yapsalar şu parmak izini.
    İlk zamanlar yadırgadım ama ufak ufak alışıyorum.
    9t ler (yurt dışı için konuşuyorum) arada 300-500 TL falan fark var ve bütçe sıkıntısı yoksa pro modeli kesinlikle değer.
    Arada 800-1000 TL falan olursa bu kadar fiyat farkına değmez o zaman 9t tercih edilmeli diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 17 Eylül 2019; 11:58:21 >

• jerry smith kullanıcısına yanıt
    18 watt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gan140

Hocam cevabın için teşekkür ederim. Duruma göre mi 9t garantiliy satari yine garantili olacak şekilde pro ya geçerim.
    hepsiburada hemen fiyatı arttırdı. Artırmasa hemen geçerdim.

Alıntıları Göster
    Talep fazla ondan artmistir. 4 den 4500e cekti ama bugun baktim 4300e yine inmis

• 9t pro alarak aranıza katıldım ,8 ay süreyi beklemeye karar verdim yalnız video çekerken sola doğru kaydırırken kapı arasının titrediğini gördüm, yok mu bunun çözümü ? Bu telefola video çekmeyecek miyim yani

Sorunu çözdüm arkadaşlar FPS değerini 60 FPS yapı frekansı da 60hz yaptım duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökbörüü -- 17 Eylül 2019; 12:50:38 >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    çok tesekkurler cevabiniz icin.

• Fm radyo açınca haporlöre veriyor sesi kulaklığa sesi verebiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: qlidqyi

Bir fark da pro nun gps modülü dual . Benim gibi navigasyonsuz tuvalete bile gitmeyenler için önemli bir fark . Sokak aralarında ve kapalı alanlarda farkını belli eder .

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Bir fark da pro nun gps modülü dual . Benim gibi navigasyonsuz tuvalete bile gitmeyenler için önemli bir fark . Sokak aralarında ve kapalı alanlarda farkını belli eder .

Alıntıları Göster
    Bende onu farkettim çift gps baya iyi çalışıyor.

• Merhaba arkadaşlar, bu telefonun siyah renk ile carbon siyah aynımı? Yoksa ikiside farklımı

• telefon güncelleme geldi
    Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• Eu rom kullanıyorum ve titreşim bana az geldi. Sizde de böylemi?
    Daha önce stock rom kullandigim xiaomi telefonlar gayet yeterli titreşim vardı bunda sanki daha az(eu romdan olabileceğini düşünüyorum)
    Acaba bir ayar falan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 17 Eylül 2019; 21:55:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Alıntıları Göster
    Bilader navigasyonlami her yere gidiyorsun sacmalama o kadar sart degilabsrtmayin. Bu sey gibi oldu radyo olmazsa olmaz ya da kizil otesi. Sanki kac kez kullaniyor.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.