Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onurs27

Telefonum mi 9t pro 6/128 yaklaşık 1 haftalık global rom 10.3.1 (PFKMIXM) versiyon yüklü halde geldi. Son birkaç gündür wifi da kopma sorunu yaşıyorum. Modeme çok yakın olmama rağmen böyle oluyor. Evde ayrıca Redmi Note 7 mevcut onda herhangi bir sorun mevcut değil. Sorunu çözmek için yaptığım işlemler kablosuz ayarlarını sıfırlamak ve wifi doktor uygulaması ile fix yapmak oldu ama bir sonuca ulaşamadım. Bilgili arkadaşlardan yardım rica ediyorum...
    Başka wifilerde aynı sorun oluyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre0721

Kardesim kvk li alsaydin sende. Millet enayimi aliyor. Gidin 2 binlira ucuza alin sonra şu oluyorda bu oluyor.

Alıntıları Göster
    2000 lira belki sizin için az olabilir ama burada ki bir çok kişi için yüksek bir mebla. Ayrıca kıytırık bir garanti için 2000 lira niye fazla vereyim? (görende kvk apple, huawei kalitesinde garanti veriyor zanneder)
    Kvk li cihazlarda sorun olmayacağı garantisi mi var? Açın şikayet vari kvk ile ilgili sikayetleri okuyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 15 Eylül 2019; 11:25:22 >
  • Arkadaşlar Mi 9T Pro kullananlardan bir ricam olacak. Redmi K20 Pro"da İphone X"teki gibi stüdyo aydınlatması modları varmış. Eklediğim resimdeki gibi. İki telefon birebir aynı diyorlar ama net bilgi bulamadım. Bir bakabilir misiniz Mi 9T Pro"da da aynı özellik var mı acaba ?

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

Not: Fotoğraf ShiftDelete.net"in Youtube"daki Redmi K20 Pro inceleme videosundan alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gilean_ -- 15 Eylül 2019; 16:10:11 >
  • Emre0721 E kullanıcısına yanıt
    Sana telefonu nereden aldığımı sorgulama hakkı da nereden geliyor. Sorun hakkında bilgin yoksa konuşmayacaksın.

Telefonu kapalı kutu global Avrupa versiyonu olarak satın aldım ve herhangi bir işlem de yaptırmadım yani KVK lı olarak da alsam aldığım telefon global versiyon olarak elime geçecek ve şuan kullandığım telefonla aynı nitelikte olacak burada eleştirilecek birşey göremiyorum.

Yapıcı yorum yapmak yerine ego tatmin etmek istiyorsan orası başka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurs27 -- 15 Eylül 2019; 22:54:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun şuan için kendiliğinden geçmiş gözüküyor. Format falan da atmadım tekrar yedeklemek uzun sürer diye sanırım anlık bir hataydı ya da Uydunet te bir sorun vardı. Umarım tekrarlamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurs27 -- 15 Eylül 2019; 22:49:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurs27

Hocam sorun şuan için kendiliğinden geçmiş gözüküyor. Format falan da atmadım tekrar yedeklemek uzun sürer diye sanırım anlık bir hataydı ya da Uydunet te bir sorun vardı. Umarım tekrarlamaz.
    Ufak tefek sıkıntılar olur zaman zaman eu romlarda ama çabuk düzeltilir. Bende bir uygulamadan mi nedir nadirde olsa yeniden başlatma var. Çok az olduğu için sorunu etmiyorum (1-2 günde bir bir kere yapıyor) 100 tane uygulama yükledim onlardan biride sıkıntı çıkarıyor olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: gilean_

Arkadaşlar Mi 9T Pro kullananlardan bir ricam olacak. Redmi K20 Pro"da İphone X"teki gibi stüdyo aydınlatması modları varmış. Eklediğim resimdeki gibi. İki telefon birebir aynı diyorlar ama net bilgi bulamadım. Bir bakabilir misiniz Mi 9T Pro"da da aynı özellik var mı acaba ?

Not: Fotoğraf ShiftDelete.net"in Youtube"daki Redmi K20 Pro inceleme videosundan alıntıdır.
    K20 pro ve 9T pro birebir aynı cihazlar birinde varsa diğerinde de %100 vardır ki şuan kullandığım Mi 9T de stüdyo aydınlatma hem ön hem arka kamerada mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 128MilyarDolar -- 15 Eylül 2019; 23:11:26 >
  • Mi 9T dediniz değil mi pro değil ? Yanlış anlaşılma olmasın. Ben Mi 9T"de olduğunu bilmiyordum. Örnek olarak eklediğim fotoğraftaki kadar başarılı mı peki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gilean_ -- 15 Eylül 2019; 23:19:51 >
  • quote:

Arkadaşlar Mi 9T Pro kullananlardan bir ricam olacak. Redmi K20 Pro"da İphone X"teki gibi stüdyo aydınlatması modları varmış. Eklediğim resimdeki gibi. İki telefon birebir aynı diyorlar ama net bilgi bulamadım. Bir bakabilir misiniz Mi 9T Pro"da da aynı özellik var mı acaba ?

Evet var.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.

• quote:

Mi 9T dediniz değil mi pro değil ? Yanlış anlaşılma olmasın. Ben Mi 9T"de olduğunu bilmiyordum. Örnek olarak eklediğim fotoğraftaki kadar başarılı mı peki ?
    Evet düz 9T den bahsediyorum, gayet başarılı çalışıyor. 9T ve 9T pro birebir aynı sensöre sahipler tek fark 4K 60 fps onun dışında fotoğraf kalitesi olarak aralarında hiç bir fark yok.
  • Çok teşekkür ederim yardımınız için. Mi 9T Pro almayı düşünüyordum, nedenlerimden biri de bu stüdyo aydınlatma modu idi. Mi 9t"te olduğunu öğrenmem çok iyi oldu. Yalnızca Sd855 için muhtemelen 1000 tl fazla vermeme gerek kalmayacak, 9t bir adım öne çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gilean_ -- 16 Eylül 2019; 0:0:53 >
  • quote:

Çok teşekkür ederim yardımınız için. Mi 9T Pro almayı düşünüyordum, nedenlerimden biri de bu stüdyo aydınlatma modu idi. Mi 9t"te olduğunu öğrenmem çok iyi oldu. Yalnızca Sd855 için muhtemelen 1000 tl fazla vermeme gerek kalmayacak, 9t bir adım öne çıktı.
    1000 TL fark yaratacak bir durum yok tabi ki :)

Hele ki ağırlıklı olarak önceliğiniz kamera ise dediğim gibi 4K 60fps harici birebir aynı sensörler.
  • Evet önceliğim kamera idi. Ram konusunda zaten Redmi K20"de 8 gb yani fazladan 2 gb ram var. 8 gb ram ile yapıp da 6 gb ram ile yapamayacağım birşey yok. Onun da pek bir etkisi olmaz. 4K 60fps videolarını da izledim. Sanırım EIS çalışmıyor 4K 60fps"te. Çok fazla titreme oluyor, beğenmedim zaten onu.

• quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Evet düz 9T den bahsediyorum, gayet başarılı çalışıyor. 9T ve 9T pro birebir aynı sensöre sahipler tek fark 4K 60 fps onun dışında fotoğraf kalitesi olarak aralarında hiç bir fark yok.

Alıntıları Göster
    Bu olayı duyduktan sonra 1000 lira fazla vermeye gerek duymuyorum bende. şayet alo demekten başka ve arada numune fotoğrafı çekmekten başka bir şey için kullanmayacağım, almışken de iyisini alalım dedik 9tpro ile aynıymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Bu olayı duyduktan sonra 1000 lira fazla vermeye gerek duymuyorum bende. şayet alo demekten başka ve arada numune fotoğrafı çekmekten başka bir şey için kullanmayacağım, almışken de iyisini alalım dedik 9tpro ile aynıymış.

Alıntıları Göster
    Arada 1000 tl fark yok ki..
    (yurt dışı düşünenler için) Mi 9t ile k20 "pro arasında 450-500 mi 9t ve mi 9t pro arasında 600-650 TL fark var.(band 20 sorun etmeyen için k20 pro almak daha mantıklı)
    İlk mesajda 2 telefon arasında ki farklar belirtilmiş

• Mi 9T ile 9T pronun ekranı birebir aynı mu arkadaşlar..Mi 9T nin ekranını gördüm .Benim isteğim samsung A50 gibi bir ekrana sahip olması

• Yurtdışından 9t pro almayı düşünüyorum. Kayıt masrafı masrafı neredeyse telefona fiyatı kadar , yılda 2 ay belki daha az TR de kullanmak için gereksiz masraf. Bu telefona imei atabiliyormuyuz ?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.