Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Yurtdışından 9t pro almayı düşünüyorum. Kayıt masrafı masrafı neredeyse telefona fiyatı kadar , yılda 2 ay belki daha az TR de kullanmak için gereksiz masraf. Bu telefona imei atabiliyormuyuz ?
    Sadece tek sime atılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @oguzhan78

Hayir birebir ayni degil. Pro modelde samsung uretimi amoled panel var, düz model de ise panel markasi belirtilmemis. Kalite acisindan iki panel de ayni hatta xiaomi belirtmemis olsa bile duz model de samsung uretimi olabilir. Nedeni ise iki panel de DCI-P3 renk gamina ve HDR10 destegine sahip.

Bu panel farkliliklari hakkinda 9T ana konusuna ve Miui foruma konu acip panelin bir ihtimal visionox uretimi olabilecegini soyleyen de bendim zaten ama kesin bir bilgi yok.

Ayrica ilk sayfada pro model icin Super amoled yazilmis fakat yanlis duz amoled panel kullaniliyor. Hic bir xiaomi cihaz da super amoled panel yok. Resmi xiaomi sitesinde de super amoled degil, amoled olarak belirtmis zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Peki bu imei atmanın bir zararı varmı ilerde kapanma ihtimali yada imeinin uçması silinmesi veya telefonun bazı fonksiyonlarının çalışmama ihtimali falan varmı.

• quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

@oguzhan78

Hayir birebir ayni degil. Pro modelde samsung uretimi amoled panel var, düz model de ise panel markasi belirtilmemis. Kalite acisindan iki panel de ayni hatta xiaomi belirtmemis olsa bile duz model de samsung uretimi olabilir. Nedeni ise iki panel de DCI-P3 renk gamina ve HDR10 destegine sahip.

Bu panel farkliliklari hakkinda 9T ana konusuna ve Miui foruma konu acip panelin bir ihtimal visionox uretimi olabilecegini soyleyen de bendim zaten ama kesin bir bilgi yok.

Ayrica ilk sayfada pro model icin Super amoled yazilmis fakat yanlis duz amoled panel kullaniliyor. Hic bir xiaomi cihaz da super amoled panel yok. Resmi xiaomi sitesinde de super amoled degil, amoled olarak belirtmis zaten.
    Tesekkur ederim sagolun

• Mi 9T ve 9T Pro arasında kalıp arada fiyat farkı çok olmadığı için daha hızlı bir telefon olması için pro yu tercih ederek aranıza katıldım. Kutudan gelen kılıf yeterli görünüyor, bl kilidini açıp malum yolla kayıt yaptıracağım. Telefonla ilgili ilk etapta yapmam gereken bir şey var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Sadece tek sime atılıyor.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler tek sim benim için yeterlidir. Bu işlemi kendimiz yapabiliyormuyuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Evet düz 9T den bahsediyorum, gayet başarılı çalışıyor. 9T ve 9T pro birebir aynı sensöre sahipler tek fark 4K 60 fps onun dışında fotoğraf kalitesi olarak aralarında hiç bir fark yok.

Alıntıları Göster
    Maalesef sensör aynı değil.

9T IMX582
    9T Pro IMX586

sensör kullanıyor. Ben de işlemci bağımsız kamera öncelikli olarak ikisi arasında kaldığım için araştırırken denk gelmiştim.
    https://www.kimovil.com/en/compare/redmi-855,xiaomi-mi-9t

• Telefonu yurtdışında aldım. Alır almaz sistem güncellemesine baktım hiç bir güncelleme yoktu. En son sürümü bu mu?
    Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

Adaptör büyük geldi gozume kaç wattlık bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerry smith -- 16 Eylül 2019; 17:32:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Teşekkürler tek sim benim için yeterlidir. Bu işlemi kendimiz yapabiliyormuyuz ?

Alıntıları Göster
    Yapanlar var ama ben cesaret edemem şahsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

Peki bu imei atmanın bir zararı varmı ilerde kapanma ihtimali yada imeinin uçması silinmesi veya telefonun bazı fonksiyonlarının çalışmama ihtimali falan varmı.
    Imei atınca şimdilik eu rom kullanılmak zorunda. Onun dışında hiçbir eksi yönü yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenya64

Maalesef sensör aynı değil.

9T IMX582
    9T Pro IMX586

sensör kullanıyor. Ben de işlemci bağımsız kamera öncelikli olarak ikisi arasında kaldığım için araştırırken denk gelmiştim.
    https://www.kimovil.com/en/compare/redmi-855,xiaomi-mi-9t

Alıntıları Göster
    4K 60 fps haric birebir ayni sensorler. Video ile isi olmayan adam icin fotograf kalitesi bakimindan aralarinda zerre kadar fark yok bildigin ayni sensorler yani. Adlarina bakip farkli bir sensor sanmayin

https://akillitelefon.com/2019/07/28/sony-imx586-ve-imx582-kamera-sensoru-farki-nedir/

• mi 9t pro modelini malum yolla kayıt ettirince otomatik güncelleme alıyor mu? yoksa güncellemeler için ek uygulama mı kullanmak gerekiyor?

teşekkür ederim.
  • Bilgi için teşekkür ederim. Farklı isimler olunca insan gayrıihtiyari bir şekilde farklı olacağını düşünüyor. Umarım tek fark odur.
  • Güncelleme geldi sanırım. Bilgisi olan var mı? Güncelleme yapmaya gerek var mı?

• jerry smith kullanıcısına yanıt
    27 wattlıkmış avrupaya 27 verıyolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: AKA_33

Mi 9T ve 9T Pro arasında kalıp arada fiyat farkı çok olmadığı için daha hızlı bir telefon olması için pro yu tercih ederek aranıza katıldım. Kutudan gelen kılıf yeterli görünüyor, bl kilidini açıp malum yolla kayıt yaptıracağım. Telefonla ilgili ilk etapta yapmam gereken bir şey var mı?
    Kaca aldin? Kilidi nasil aciyorsun ucretlimi?

• Emre0721 E kullanıcısına yanıt
    Sıfır kapalı kutu 6/128 karbon siyah ı 2700 e aldım. Bl kilidi açıldıktan sonra aldığım arkadaş uzaktan bağlanıp kayıt işlemini halledecek.

• 2850ye 128 gb modelini alarak aranıza katıldım. 9t ile çok arasında kaldım ama buna nasip oldu artık. Spigenden 9t kılıfı sipariş ettim bakalım dedikleri gibi kasaları aynı mıymış.

• pro modelini kullananlar parmak izinden memnın mu.
    Ben iphone'dan sonra mi9t den pek memnun kalamadım.

Derin uykudan sabahları uyanırken parmak izi tanımıyor. Algılama ile problemi bence yok. Yazılımsal gibi.

Pro modelinde nasıl %100 oranında yada yakjın başarı var mı.
    Şifre sevmiyorum. Kamera ile açıp kapamak da pratik değil.
    Tek parmak izini kaldık o da çok stabil değil.

• Bl +maglum yöntemle kullanip iş bankasi mobil ziraat ve yapi kredi mobilde sorun yasayan varmi sorun yasarmiyim.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.