Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.866
Cevap
145
Favori
428.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de herhangi bir sorun yaşamadım hocam ses gayet iyi geliyor. Hat Turkcell.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkaon -- 29 Mart 2020; 13:52:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mi 9T Pro kendi kamera uygulaması ve Google kamera ile çekilmiş örnek bir fotoğraf karşılaştırması.

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• Kısayollara haber bölümü gelmiş. İyi güzel ama ingilizce. Türkçe nasıl yapılabilir veya nasıl kaldırabilirim?

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Ses boguklugu var sanki.
    Bazı internet sitelerindede yazmışlar bunu
    Daha kalın ses çıkıyor
    Mi6 var bende çok daha ses tiz geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi 9T Pro batarya performansı. EEA 11.0.5 yüklü. Bluetooth, WiFi, Hücresel veri tüm gün açık. Parlaklık otomatik.

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• Sabah cihaz birden sms göndermemeye başladı. Bana sms geliyor fakat ben gönderemiyordum. Müşteri hizmetlerini vs aradım bir ayar yaptıktan sonra bana sms geliyor ben gönderemiyordum. Mi flashtan global sürüm vs attım çözülmedi. En son sinirlenip sattım cihazı (gerekli bilgileri vererek) Donanımsal olarak ne kadar beğensem de yazılımsal olarak bıktırdı beni. Yeni rom kurmaktan vs yoruldum. Kendinize iyi bakın,bugüne kadar sorularımı yanıtlayan herkese çok teşekkkürler

• s.volkan kullanıcısına yanıt
    O sitede yazanlara bir sorun nasıl çözmüşler. Bizde durumlar normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr James Wilson

Sabah cihaz birden sms göndermemeye başladı. Bana sms geliyor fakat ben gönderemiyordum. Müşteri hizmetlerini vs aradım bir ayar yaptıktan sonra bana sms geliyor ben gönderemiyordum. Mi flashtan global sürüm vs attım çözülmedi. En son sinirlenip sattım cihazı (gerekli bilgileri vererek) Donanımsal olarak ne kadar beğensem de yazılımsal olarak bıktırdı beni. Yeni rom kurmaktan vs yoruldum. Kendinize iyi bakın,bugüne kadar sorularımı yanıtlayan herkese çok teşekkkürler
    Defalarca yazdık ama yine yazalım. Hattınız Türk Telekom ise ve Volte açık ise bu sorun yaşanıyor. Kapatın Volteyi, TT çözene kadar durum bu.
    Veya Turkcell ve 4g+volte açıksa

Şu servisi kapatmayınca sürekli SMS atıyor buga giriyor.

Gonderdiginiz her mesaj ve gorusmelerinizden sonra kalan bakiye bilgisini aldiginiz TLMETRE servisi, talebiniz üzerine iptal edilecektir. B002

Bunu kapatınca düzeliyor.

• s.volkan kullanıcısına yanıt
    Bende de en başta ses boğuk geliyordu sonra düzeldi. Tekrar imei attırmamdan ya da volteyi açtığım için düzelmiş olabilir tam emin değilim.

• Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Bende o kısım türkçe gözüküyor. Bölge ayarlarınızı kontrol etmeyi deneyin farklı ülke seçili olabilir belki.

• Liquido02 kullanıcısına yanıt
    Azerbaycan seçiliydi bende. Türkiye bilerek seçmemiştim. Sesler falan kısık geliyor dendiği için öyle de kalmış.

Global rom'da Vodefone ile volte açıksa da sms sorunu oluyor

• Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Ekranın doygunluğu değişiyor geri geliyor. Nasıl mı şöyle; netflixte mesela doygunluk düşüyor ana ekrana dönünce telefon menüsü falan da doygunluğu az gözüküyor, Netflix kapatınca normale dönüyor. Youtube Vancedda da video bir anda çok çok doygun oluyor.

Ayrıca bu sorun son 2-3 gündür oluyor. Öncesinde böyle bir durum yoktu. Ne yapabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 05mete05 -- 29 Mart 2020; 23:33:18 >
  • Aksama dogru yari adam/saat is gucuyle calisma karari alan sirketimiz sayesinde 2 haftalik tatile girdim. Nostalji yasamak icin 6 yillik HTC One M8 ime gectim bir sure. Arkadas 6 yillik cihazda stereo hoparlor var ve muhtesem. 2020 yilinda cikan cihazlara koymuyorlar. Ulan batarsinizda bir alternatifiniz gelirde tum isteklerimi yapar umarim..

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

M7, m8, 10 ve son olarak u11 modelini kullandım. Htc bambaşka idi. Yazık etti kendine :( m8 i hâlâ saklarım ben de ; ara da çıkarıp şekline şemaline bakar dolabıma geri koyarım. Efsane bi cihaz... Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

Volte açık değildi hocam :) Zaten tek sebep de bu değildi daha önceden karar vermiştim. Tekrar teşekkürler yardımlarınız için
  • Dr James Wilson kullanıcısına yanıt
    Olmayınca olmuyor tabi, iyi geceler.
  • hindistan romunda poco launcher çekmece kapatma seçeneğimiz var mı? göremedim. ana ekran dışında menü istemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.