Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siz biraz hor mu kullaniyorsunuz acep cihazi :) servis ekran degistirmisti birde sizin telefona sanirim. BL kilidi kapali servis cihazi oldugundan bir oneride bulunmayacagim, servis bir baksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 27 Mart 2020; 18:18:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilyasklc İ kullanıcısına yanıt
    ne biliyim hocam işte kamerayı açın önce ( açılıyorsa) sonra bırakın yatağa keratayı
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Yok hocam aksine çok titiz kullanırım, her gün temizlerim muhakkak, kılıfsız ekran koruyucusuz 1 saat bile kullanmışlığım yoktur, belki de bu yüzden başıma geliyor böyle şeyler, sakınan göze çöp batarmış hesabı cihaz değişmişti hocam ekran sorunluydu.

• masmavidoksanlar kullanıcısına yanıt
    Pamuklara sarıp sarmaladıktan sonra yatağa bile olsa atmak bana zor gelicek ama olsun,daha da uğraşmam servisle falan kötü anılarım var.

• imei atınca çift sim çalıştırma yöntemi çıkmadımı daha arkadaşlar bana çift sim lazım ya.
  • 9T mi 9Pro mu yaa çok kararsın kaldım
    hocam sonuç nedir
  • masmavidoksanlar kullanıcısına yanıt
    Yastıktan yastığa attım pek çözülmedi gibi, ama daha sonra biraz el yordamıyla çekip ittirmekle oturdu gibi ama önceki gibi sıfıra sıfır oturmadı :/

• Arkadaşlar imei atılmış mi 9t pro kullanıyorum. İnternet bazen 4.5g yazmasına rağmen 2g hızında bağlanıyor mobil veriyi ac kapat yapınca ya da ucak moduna alip çıkarınca düzeliyor sonra yine aynı bunu internetin iyi çekmediği yerlerde yapıyor. Ayriyeten araçla hareket halinde iken de internet hep kağnı hızında daha önce karşılaşan oldu mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar arkadaşlar. Şuanda 11.0.5 sürümündeyim ama gerçekten bu telefonun ilk günki bataryasıyla şuanki durumunun arasında dağlar ovalar bayırlar ülkeler var. İlk başlarda aşık olduğum telefonu şuanda yok paralara satma kararı alıcam neredeyse o kadar soğuttu kendinden. 11.0.7 yükleyen arkadaşlar çok memnunmuş pil süreleri vs gibi durumlardan. Bootloader kilidini açmadan böyle bir kurulum yapma imkanım var mıdır
    Valla hocam valla benim kamerada biraz altta duruyor gibi milim yani olsbilir o da. Ben telefonu aldım alalım 30 kez açmamışımdır ön kamerayı

• DelikanliCekirge kullanıcısına yanıt
    Satin kurtulun insani sinir hastasi eder bu cihaz.

• Önder kullanıcısına yanıt
    Malesef Mi 9 Lite a yonelebilirsiniz onda var.

Sormayın hocam %100 den %90'a 1 saatte inmeyen cihaz 36 dakikalarda inmeye başladı. VPN desen zaten adam akıllı çalışmıyor, bildirimleri hangi ayarı yaparsanız yapın stabil asla ama asla çalışmıyor. Bir çok bildirim ve sync gelmiyor. Bir daha masraf etmekten çekinmesem direkt olarak şu 6000 mahlık Samsung serisi cihazlardan alıp kurtulucam yeter cidden gına getirdi yani. Miu10'da kalsaymışım diye kafamı dağlara taşlara vuruyorum şuanda.
  • Canımdan bezdirdi beni ne yapsaydım.
  • DelikanliCekirge kullanıcısına yanıt
    Sizin reçeteniz M31 o zaman.
    https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-m31-128-gb-samsung-turkiye-garantili-p-hbv00000rtwp7
    Hocam ne ara sattınız cihazı, ne almayı düşünüyorsunuz?

Yav bir durun ne satmasi :)

tam satmamıştır cihaza aşık olduğunu düşünüyorum yazacaktım
  • 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.