Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Resimde gördüğünüz haber bildirimi kaldırmak istiyorum
    Yardımcı olursanız memnun olurum
    Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi finitura -- 31 Mart 2020; 18:7:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eu stabil 11.0.8 çıkmış. Kurup deneyen var mı? 11.0.7 ile batarya farkı nasıl acaba?
    10.3.3 globaldeyken imei işleminden sonra 11.0.7'ye geçtim. Batarya daha çabuk tükeniyor. Mi 9T konusundaki pil tasarruf tavsiyelerini yaptım. Buna rağmen özelikle geceden sabaha kadar yaklaşık %7-8 düşüyor. Bu normal mi? Global 10.3.3'teki batarya performansını özlüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmetmuhsin A kullanıcısına yanıt
    Hocam şaka gibi soru çıkalı daha 2 saat bile olmamış 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: weyis

Hocam şaka gibi soru çıkalı daha 2 saat bile olmamış 😂
    Konu sahibi delirtme postu :) Sabrimiz sinaniyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 31 Mart 2020; 21:46:3 >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    😂
    Hocam hiç kernel denedim mi şimdi candykernel yükledim. İşin kötüsü yanlışlıkla wipe data yaptım tüm ayarlar gitti. Daha kurulum yapmaktan iyi mi anlayamadım. Senin düşüncen nedir?

• weyis kullanıcısına yanıt
    Malesef aosp romlar içinde ne geliyorsa onunla kullandım. Kernel takıntım hiç yok, cihazda yazılımda akıyor zaten. Wipe Data fabrika ayarlarına dön ile aynı şey.
  • Eu stabil son sürümü indiriyorum ilerleyen günlerde deneyimlerimi paylaşırım

• Selâm , ön kameradan video kaydı yaparken Bluetooth kulaklık mikrofonunu kullanmak mümkün mü?

• 11 e 10 sürümüje göre daha fazla güncelleme çıkıyor sanırım, 10 da kalmakla iyi bir karar verdik sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Bi sıkıntısı yok ki 11 in. Bir iki saat daha az ekran süresi almaktan mi korkuyorsunuz? Ömrü ne ki zaten bu cihazların. Ben her zaman son çıkan yazılımı kullanma taraftarıyım. Dünya malı değil mi ; salın gitsin hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Bi sıkıntısı yok ki 11 in. Bir iki saat daha az ekran süresi almaktan mi korkuyorsunuz? Ömrü ne ki zaten bu cihazların. Ben her zaman son çıkan yazılımı kullanma taraftarıyım. Dünya malı değil mi ; salın gitsin hocam :)
    Hocam ben cihazları satmıyorum çevremde ihtiyacı olnlara veriyorum, tabii kullanırken de temiz iyi şekilde kullndığım için gönül rahatlığı içinde bırakıyorum, ben araba satarken de alıcılar bellidir bilen kapar benşm aracı, dünya malı diyerek hor kullanmak bana göre değil, bu cihazdan önce kullandığım iPhone cihazda 1 yılda pil sağlığı %93 idi, bir cihazda en önemli olay batarya, bahsettiğiniz 1-2 saatte kayda değer, benden sonra kullanacak kişi bana teşekkür edecektir cihazın da ömrü uzayacaktır ben ios bile stablitesini kaybettiğinden beri(eskiye göre) son yazılımı yükleyelim düşüncesine ön yargı ile yaklaşıyorum, yoksa güncelleme ile gelen özellikler her daim hoşuma gitmiştir, sorunlar giderildi stabilite arttırıldı gibi terimlere byılırım ama gerçeğe yansıması sancılı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Son global sürümde şarj süresi bence gayet iyi Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• Eu rom 11.0.8.0 indirmeye çalıştığımda indirilirken bir hata oluştu tekrar denensin mi diyor, tekrar denediğimde de yine aynı hatayı veriyor. Nasıl çözebilirim?

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Saygı duyuyorum ama son çıkan 11 sürümlerinde sıkıntı yok yani :) özellikle eu sürümleri çok başarılı ; tavsiye edilir..

• Beklenen gun geldi catti, cihazi bu sabah sattim. Ev aldim nakit lazimdi.

Kirdigimiz varsa affola, hakkinizi helal edin. Konuyu aranizdan birine devredecegim mecbur bana PM atin.

Yapmaya cesaret edemeyen veya hic bilgisi olmayanlara uygun fiyatlara IMEI tamir islemi yapmaya devam edecegim, yine PM atabilirsiniz konu hakkinda.

Saglicakla kalin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 1 Nisan 2020; 15:3:24 >
  • serkaon S kullanıcısına yanıt
    O hatayı otada veriyorsa buradan indirmeyi deneyin birdehttps://downloads.sourceforge.net/project/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/xiaomi.eu_multi_HMK20ProMI9TPro_V11.0.8.0.QFKCNXM_v11-10.zip?r=&ts=1585743119&use_mirror=netcologne

• Liquido02 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam 3. yeniden denememde indi şimdi.

Bir şey daha sorabilir miyim? Daha yeni eu 11.0.7.0 romunu kurup imei attım telefona. Ota üzerinden de 8 sürümünü indirdim. Twrpden direk flaşlasam imei gitmez değil mi?

• serkaon S kullanıcısına yanıt
    Yok gitmez. Her ihtimalle karşı efs yedeği alıp bilgisayar ve cloud da saklayın.

• Liquido02 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam yedeklerimi almıştım.

• 11.0.8.0 eu roma güncelledim. Yenilik olarak mi taşıyıcı programı gelmiş.

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.