Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlis anlasilmisim, asla bir cihaza asik olmam. Egip bukup onu kolem yaparim :) Fiziksel parmak okuyuculu, stereo sesli amiral gemisi ciktigi an satiyorum ben bunu.. Z5 cihazim duruyor cekmecede adamlar ne guzel yapmis diyorum icimden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 27 Mart 2020; 22:30:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazın ön kamera maks 10 kere açılmıştır, bu gereksiz olayı yok eden, çentiğe izin vermeyen mühendisler, siz olmuşsunuz kardeşim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abisi k30 pro gelince havası sönecek
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Hocam acemi olunca böyle oluyor saatlerce uğraştım sonunda yükledim. İlk başta yüklerken wipe dan system i de silmişim bir forum sitesinde system kısmında da tik vardı sonra cihaz sürekli fastboot ekranına attı ne yaptıysam olmadı aha dedim bozduk telefonu sonra mi flaş ile orijinal global rom yükledim cihaz açıldı sonra yine eu rom kurmayı denedim bir kaç sefer de hallettim yükledim bu sefer Şimdi sorum eu stabil roma güncelleme geldiğinde ota dan kendisi güncelliyor mu güncellemiyorsa indirdiğimiz yeni üst versiyon romu telefona atıp twrp den sadece install diyerek zip dosyasını seçerek flaşlamak yeterli oluyor mu yoksa yine wipe dan bir şeyler silmek gerekiyor mu? Birde twrp deki recovery ekranı ne oradan ne yapılıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 28 Mart 2020; 1:43:49 >
  • Arkadaşlar kernel atan varmı cihaza? Xda 'da gördüm ama kurmadım şuan memnunum cihazdan

• İmei atma rehberi niye kaldırıldı?

• Önder kullanıcısına yanıt
    Ben attım açılışı kapanışı hızlansı ne fark eder bilmiyorum

• Dr James Wilson kullanıcısına yanıt
    theVerge T kullanıcısına yanıt
    Hocam erişilebilirlikten animasyonu kapat tikini açtım düzeldi.

• masmavidoksanlar kullanıcısına yanıt
    En basta niye kapattiniz acaba :)

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba efs yedeği almadan global rom dan eu rom a geçtim efs yedeği almamış olmam sorun yaratır mı? Birde şuan eu romdayım cihaza imei işlemi henüz yapılmadı eu rom da iken efs yedeği alsam daha sonra orijinal eea rom a geçsem aynı efs o rom içinde geçerli mi yoksa her rom için efs dosyası farklı mı? Eea romdayken imei işlemi yaptırmak istiyorum o yüzden sordum.

• Merhaba,

Bir süredir yaşadığım bir problem hakkında bir kaç sorum olacak.

Mi9t Proyu kullanmaya başlayalı 6 ay kadar oldu ilk aldığımda sorun yoktu telefonu pcye usb kablo ile bağlayıp dosya aktarımı yapabiliyordum.

Ancak şuanda telefonu pcye taktığımda pc üzerinde herhangi birşey olmuyor telefonu hiçbir şekilde görmüyor.

Telefonu bağladığımda önceden ne yapılcağını telefon ekranından seçim yapabiliyordum dosya aktarımı, fotoğraf aktarımı, şarj şimdi bu ayar gelmiyor yalnızca telefondan ses çımayacağına dair bir uyarı geliyor.

Sorunum bununlada sınırlı değil telefon kapalıyken şarj olmuyor.

Şarja bağladığımda telefon kapalıyken ekrana herhangi bir animasyon gelmiyor bildirim ışığı da açık olduğundaki gibi yanmıyor acaba şarj oluyor da göstermiyor mu diye bekledim bir süre taktığım yüzde ile açıldı.

wipe yaptım yeniden kurdum bu sabah, sorun devam ediyor yazılımsal olduğunu düşünüyorum.

MIUI 11 den sonra böyle oldu sanırım.

Durum ile ilgili bilgisi olan birileri yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Konuyu bilgilerineze sunar keyifli forumlar sağlıklı günler dilerim.

Saygılarımla,

Burak D.

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Hocam bu şekilde yaptım tik kapalıydı
    Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• AizenSan kullanıcısına yanıt
    Yazılımsal geldi bana bazı konularda bazı romların telefon kapalıyken şarj almadığı yazıyordu. Romunuz nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: masmavidoksanlar

Yazılımsal geldi bana bazı konularda bazı romların telefon kapalıyken şarj almadığı yazıyordu. Romunuz nedir
    Global rom kullanıyorum hiç bir şey yapmadım ekstra MIUI Global 11.0.3.0 QFKMIXM
  • Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum malesef, bir romda alın yedeğinizi o romun dosyasını saklayın sıkıntı olursa o romu atar dönersiniz.
  • Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    Aynı Romun yeni versiyonunu yüklüyorsan (mesela EU stabil yeni versiyonu) TWRP den install etmen yeterli. Veri kaybetmeden kullanabilirsin.
  • AizenSan kullanıcısına yanıt
    Güncellemeden sonra mı oldu? Garantiniz varsa gidin bence uğraşmayın.

• Bu telefonun sesi aldığım günden beri konuşma yaparken derinden geliyor sanki. Net değil.

Sizlerde de bu sorun varmı ?

Başka bir telefonla kıyaslama şansınız var mı ?

• Merhaba herkese iyi forumlar.
    Konuda arattım ancak hem bu konuda hem de 9t konusunda bulamadım. Benim sorunum WhatsApp görüntülü görüşmede (imoyu da denedim onda da ayni problem oldu) karşı tarafı, onun kendi kamerasından gördüğü kadar değil, daha azını görüyorum. Yani karşı tarafın görüntüsü yaklastirilmis olarak geliyor. Yaklastirilmis gibi göründüğü için karşı tarafın kendisini gördüğü karenin daha küçük bir karesini görüyorum. Bununla ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkaon -- 29 Mart 2020; 13:18:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • s.volkan kullanıcısına yanıt
    Hat nedir mesleğiniz nedir(dinleniyor olabilir)? Turkcell de böyle bir şey yaşamadım. Evde 3 xiaomi var 1 iphone var hepsi aynı kalitede bizde, hatlar turkcell.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 29 Mart 2020; 13:46:10 >
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.