Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Passenger

Geldi Android 10 ile birlikte. Ama şarj işi cidden can sıkıyor. Zaten cumartesi günü imei repair yapılacak.
    Mi Flash ile temiz Global Rom kuracağım. Tekrar MIUI 10'a inecek. 11'e çıkmam tekrar. Gün içerisinde rahat akşama kadar ekstra %15-20 civarında fazla şarj yiyor.

Alıntıları Göster
    Ben imei işini hallettim miui10 10.3.3de kaldım. O zaman geçmeye gerek yok zaten olumlu yönde pek fark yaratacak bir yenilik sunmuyor heralde. Benim batarya sabah tam dolu olursa diğer gün ikindi-akşam vaktine kadar yetiyor. Ortalama 10 saat ekran süresi alıyorum. Düzeni bozmaya hiç gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BPG2004

Ben imei işini hallettim miui10 10.3.3de kaldım. O zaman geçmeye gerek yok zaten olumlu yönde pek fark yaratacak bir yenilik sunmuyor heralde. Benim batarya sabah tam dolu olursa diğer gün ikindi-akşam vaktine kadar yetiyor. Ortalama 10 saat ekran süresi alıyorum. Düzeni bozmaya hiç gerek yok

Alıntıları Göster
    Yeltenme kesinlikle hocam. Bir de MIUI 11 ile Global olarak telefonunuz haliyle Türkçe ise ki öyle olacak, resim çektiniz diyelim sol altta çektiğiniz resme bakmaya kalkınca dışarı atıyor. Galeriden girmeniz gerekiyor falan. İngilizce dilde öyle bir sıkıntı yok. O nedenle pişman etti bizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Yeltenme kesinlikle hocam. Bir de MIUI 11 ile Global olarak telefonunuz haliyle Türkçe ise ki öyle olacak, resim çektiniz diyelim sol altta çektiğiniz resme bakmaya kalkınca dışarı atıyor. Galeriden girmeniz gerekiyor falan. İngilizce dilde öyle bir sıkıntı yok. O nedenle pişman etti bizi.

Alıntıları Göster
    Evet dün aksam kardeşimin telefonunda tecrübe ettim o sıkıntıları

Umarım en kısa zamanda düzeltirler.
    Geri bildirim kısmına muhakkak yazalım. Dikkate alıyorlar

• Miui 11 de, telefon sessiz moddayken instagramda fotoğraf çektiğimde kamera sesi çıkarıyor bunu nasıl kapatabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    goygoy yapiyoruz hemen ciddiye almissiniz. ister 100 saat olsun ister 3 saat ne farkeder. kisisel kullanimla orantili her sey. bu kadar gozumuzde buyutmeyelim alti ustu 200gr lik bir atik.. biraz nese biraz eglence keyif almaya bakin su telefondan, 20dk doldur gec gunu cikartir su sarj mevzusunu kapatalim artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BPG2004

Evet dün aksam kardeşimin telefonunda tecrübe ettim o sıkıntıları

Umarım en kısa zamanda düzeltirler.
    Geri bildirim kısmına muhakkak yazalım. Dikkate alıyorlar

Alıntıları Göster
    Aynen reis. Allah'tan repairden sonra cihaz mecbur sıfırlanıyor da Mi Flash ile temiz kurulum yapacağım.

• Panel konusunda sıkıntılı olan paneller Visinox olanlar..
    Link veremiycem ama geçen gece miu communityde ve xda da birileri gece zifiri karanlıkta
    ekranın siyahları ips gibi gosterdiğinden falan yakınıyordu
    Samsung panelle visinoxu yanyana koyduklarında bariz fark vardı
    Xiaomi aynı haltı mi5s ve pocophonelarda da yedi.
    Tianma, boe ve ebbg gibi üç farklı panel kullanarak
    insanları sıkıntıya soktu, tianmalarda dokunmatik donması, ebbg ve boe panellerde ise
    beyazların sararması sorunu vardı, driver falan güncellediler ama nafile..
    Bu tarz şeyler çok can sıkıcı..Biraz da ucuz etin yahnisi kabilinden işler..
    Sorunsuz üretim yapan hiçbir firma yok..
    Kul yapısında illa ki bir hata oluyor ve bir klişe ile noktalayayım
    "Elektronik şans işi baba"
  • DnyL kullanıcısına yanıt
    Heryerede her teknoloji editörüne Samsung panel kullandıklarını söyletiyorlardı demekki hiçbir markaya güvenmemek gerekiyormuş...

• https://forum.xda-developers.com/k20-pro/help/display-panel-defects-t3967301 bahsettiğim sorunun birebir aynısı...
    Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu ve resim de buldum leke birebir aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyasklc -- 5 Aralık 2019; 1:7:11 >

• ilyasklc İ kullanıcısına yanıt
    DC dimming ile alakali demisler o secenegi kapatin normal bir durum demisler, endise etmenize gerek yok o zman.

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

DC dimming ile alakali demisler o secenegi kapatin normal bir durum demisler, endise etmenize gerek yok o zman.
    2. cevapta dc dimming'i kapatmasına rağmen devam ettiğini söylemiş konuyu açan kişi.
    İlyasklc'ye de birisi o ayarı kapattırdığında azaldı ama hala var demişti.

Edit: Bu sorundan bağımsız olarak DC dimming'i kapatmamanızı tavsiye ederim. OLED ekranlarda ekranı karartma işlemi voltajı azaltarak değil, bir açıp bir kapatarak oluyor.
    Dolayısıyla ışığı ne kadar kısarsanız siz fark etmeseniz bile, ekran kapanıp açıldığı için gözü yoruyor.
    Bunun yüzünden baş ağrısı vs. çekenler var. DC dimming özelliği bunu önlemek için sonradan ortaya çıkmış gerekli bir özellik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinsic -- 5 Aralık 2019; 8:31:55 >
  • sinsic kullanıcısına yanıt
    Dogrudur, ben yasamadim o sebeple yasayani ne derece rahatsiz ediyor bilmiyorum. DC dimming default olarak kapali geliyor, kullaniciya birakilmis yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 5 Aralık 2019; 10:17:27 >
  • Kılıf arayanlar için tercih edilebilir olduğunu düşünüyorum, ayrıca telefonun arka rengini çok güzel göstermiş. çok net, puslamamış.
    https://www.youtube.com/watch?v=edAuAWouesM

Burda da bir çok kılıf denenmiş.

part1:https://www.youtube.com/watch?v=f2zUyF_FQ-A
    part2:https://www.youtube.com/watch?v=SvNt_vRXNzE
    part3:https://www.youtube.com/watch?v=RjfVkN0a6AE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AHZ -- 5 Aralık 2019; 11:38:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Miui 11 de, telefon sessiz moddayken instagramda fotoğraf çektiğimde kamera sesi çıkarıyor bunu nasıl kapatabilirim
    Kamera ayarlarından, kamera seslerini kapatabilirsiniz.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Normal kamera değil ama hocam instagram kamerası bahsettiğim siz o şekilde çözdünüz mü?

• Nedense aklıma takıldı imei işleminden sonra band20 gitmiş midir bunu nasıl kontrol edebiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Normal kamera değil ama hocam instagram kamerası bahsettiğim siz o şekilde çözdünüz mü?
    Instagram kullanmıyorum, o yüzden yardımcı olamayacağım.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Anlaşıldı 👍🏻

• BPG2004 kullanıcısına yanıt
    K20 qcn i ile yapmadiysaniz gitmemistir. Uygulamada yaziyor hangi bantlari kullandigi.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wilysis.cellinfolite

• Mobilde bildirim gelmiyor. Hangi ayarı kapadım acaba.

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.