Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    s8 den kalma akg kulaklıgım var maalesef aynı sıkıntı bende de var
  • ilyasklc İ kullanıcısına yanıt
    Bende yarın bir götüreceğim store a bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wolker kullanıcısına yanıt
    Peki diğer kulaklıklar ile sorun var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi forumlar arkadaşlar.bende bugün mi 9t pro sahibi oldum.cihaza iphone 6plustan geçiş yaptımm resmen level atladım:) ama geride bıraktığım iphone sadeliğide mükemmeldi.değiştirmek istediğim bir kaç ayar var yardımcı olursanız sevinirim.bu arada global sürümü kullanmaktayım belirteyim.

1.arka plandaki uygulamaları kapatırken sağlı sollu olması çok rahatsız ediyor.iphonedaki gibi yanyana veya üst üste yapabilrmiyim?

2.klavye ayarına o kadar baktım ama mevcut hali küçük nasıl büyültebilirim?türrkçe q klavye kullanıyorum.yazarkende klavyede sayılar yok ya ayrı sayfadan geçiyorum yada en üstteki harflere basılı tutarak.nasıl sayılarıda klavyeye sabitliyebilirim?

3.Ana ekrandayken ekranı aşşağıdan yukarıya kaydırınca kendi tarayıcısı açılıyor onu nasıl kapatabilirim veya değiştirebilirim?

4.bl kilidini açmak için şimdilik bir şey yapmam lazımmı yoksa 1 haftalık süreyimi beklemeliyim?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senhsey -- 5 Aralık 2019; 19:37:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Senhsey

İyi forumlar arkadaşlar.bende bugün mi 9t pro sahibi oldum.cihaza iphone 6plustan geçiş yaptımm resmen level atladım:) ama geride bıraktığım iphone sadeliğide mükemmeldi.değiştirmek istediğim bir kaç ayar var yardımcı olursanız sevinirim.bu arada global sürümü kullanmaktayım belirteyim.

1.arka plandaki uygulamaları kapatırken sağlı sollu olması çok rahatsız ediyor.iphonedaki gibi yanyana veya üst üste yapabilrmiyim?

2.klavye ayarına o kadar baktım ama mevcut hali küçük nasıl büyültebilirim?türrkçe q klavye kullanıyorum.yazarkende klavyede sayılar yok ya ayrı sayfadan geçiyorum yada en üstteki harflere basılı tutarak.nasıl sayılarıda klavyeye sabitliyebilirim?

3.Ana ekrandayken ekranı aşşağıdan yukarıya kaydırınca kendi tarayıcısı açılıyor onu nasıl kapatabilirim veya değiştirebilirim?

4.bl kilidini açmak için şimdilik bir şey yapmam lazımmı yoksa 1 haftalık süreyimi beklemeliyim?

Şimdiden teşekkürler.
    Öncelikle hayırlı olsun.

1) bilmiyorum
    2)swiftkey klavye tavsiye ederim. Play storedan indirirsiniz. İstediginiz gibi ayar yapabilirsiniz.
    3)ayarlar > ana ekran&son kullanılanlar > aramayı açmak için aşağıdan yukarıya kaydır şeçeğini pasif duruma getirin.
    4) bu videoda adım adım anlatıyor yardımcı olacaktır

https://www.youtube.com/watch?v=zg3lcutsDlA&feature=youtu.be

Bu işlemi yaptıysanız süre dolunca tekrar bilgisayardan unlock ederseniz açılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok teşekkür ederim.

• quote:

Çok teşekkür ederim.
    Cihaz yurtdısı mı? İmei için mi bl kilidi açacaksınız?

• D4rkshadows kullanıcısına yanıt
    Gelişmeleri haberdar ederseniz sevinirim ben de süreç bitince bilgilendirme yapacağım

• BPG2004 kullanıcısına yanıt
    Evet

• Merhaba arkadaşlar ilk posttaki imei tamir yöntemi ile imei atabilirmiyim telefona? Deneyip başarılı olan var mı?
  • quote:

Evet
    Okey yardım lazım olursa yine yazarsınız. Tekrardan hayırlı olsun

• Teşekkür ederim

• Arkadaslar ablamda bu cihazdan var biz telefoncudan kapali kutu mi9t pro biz actik kutuyu arkada redmi degil mi yaziyor ama bl kilidini actiktan sonra gelen mailde mi bildirimde mi ne hatirlamiyorum tam k20 pro cihazinizin vs vs.... Diye geldi sebebi nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: BrainDrain

Arkadaslar ablamda bu cihazdan var biz telefoncudan kapali kutu mi9t pro biz actik kutuyu arkada redmi degil mi yaziyor ama bl kilidini actiktan sonra gelen mailde mi bildirimde mi ne hatirlamiyorum tam k20 pro cihazinizin vs vs.... Diye geldi sebebi nedir
    Biz 3 tane aldık hepsine öyle geldi. Herkese öyle geliyor sanırım. Diğer arkadaslar da yorum yaparsa netleşir.

• BPG2004 kullanıcısına yanıt
    Sagolun tesekkur ederim bilgi icin

• BrainDrain B kullanıcısına yanıt
    Yazilimsal bir sey cok takilmayin, ayni cihaz olduklarindan yazabiliyor bu sekilde. Oraya ahmet mehmet de yazabilirsiniz..

• 1.Soruyu da ben cevaplayayım.
    Tek yönde sağ veya sola hareketle kaldırabilirsiniz.
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• necars N kullanıcısına yanıt
    Kaldırmayı demiyorum, uygulumaların resimdeki gibi durmasından rahatsız oldum.ya hepsinin yan yana ya da üst üste durmasını istiyorum.niyeyse çok rahatsız ediyor resimdeki gibi durması :)
    Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• ilyasklc İ kullanıcısına yanıt
    Tabi veririm.

• 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.