Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sinsic

Root mu gerekiyor acaba, benim telefon rootlu olduğu için direk görünür çıkıyor olabilir.

Şöyle bir şey demişler:
    Bunu tuşlayın:
    *#*#6484#*#*
    Sonra software version'a basın
    aşağılara doğrı lcm olacak.
    Software version yok bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BPG2004 kullanıcısına yanıt
    Ben daha telefonun paketini açamadığım için yardımcı olamıyorum daha fazla maalesef :/
  • Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Sizin cihazinizin BL kilidi kapali sanirim. LCM degerini okuyabilmek icin BL kilidi acik olmali root gerekli mi bilmiyorum ama benim cihazim root lu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Sizin cihazinizin BL kilidi kapali sanirim. LCM degerini okuyabilmek icin BL kilidi acik olmali root gerekli mi bilmiyorum ama benim cihazim root lu.
    Benim kilit açık ama göstermiyor. Ama root yok sanırım. İmei atan arkadasa da sormadım hiç. İmei işleminden sonra rootsuz kullanılma imkanı var sanırım. Rootlu olup olmadıgını nerden anlarım?

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    BL açık root yok hocam doğrudur o zaman root lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BPG2004 kullanıcısına yanıt
    Cihazda Magisk kurulu olur.

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• Sizinkilerde Samsung dur arkadaslar cok dert etmeyin, olmasa bile diger firma visionox kotu bir firma degil oda dunya devi belki samsung dan ilerdedir panel konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 4 Aralık 2019; 13:29:38 >
    Sıkıntılı ekranlar aynı marka mı onu anlamaya çalışıyoruz hocam.
    64gb 8.2019 gri'lerde 3 kişide sorun var 1 kişi bende yok dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: weyis

hocam onu da yaptım boot ediyor bi saniye normal ekran görünüyor sonra yine recoverye giriyor.
    Pm den arkadaşın telefonunu yazdım

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Cihazda Magisk kurulu olur.

Rootlu değil o zaman benimki. Magiski sadece imei işlemi sırasında kurduk. Rootlu olmayan göremiyor demek ki. Bu arada arkadasın dedigi gibi problem yaşayan arkadaslarla ekran paneli karşılaştırmak için öğrenmek istedik

• sinsic kullanıcısına yanıt
    O is ciddiye bindi o zaman. Sorunu halen fotograflatan cikmadi aranizda belirgin bir sey degil anladigim kadariyla. Mi foruma konu acmanizi tavsiye ederim eger sorunu fotograf ve videoda belirgin gosterebilirseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 4 Aralık 2019; 13:57:56 >
    Şu şekilde görünüyor

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• jorge kullanıcısına yanıt
    Onu acin evet ama asil yapmaniz gereken o degil. Mobil internet ile telefonu hesabiniza kaydettirmeniz gerek. Ustlerde bir yerde videodan bakin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 4 Aralık 2019; 14:58:48 >
  • Ekrani kirdik, var mi fiyat kalite bilgisi olan ?

• fatmucu kullanıcısına yanıt
    Bu yutupda gsm iletişim mi ne var 9t ekran değişimi atmış onlardan başka ilan falanda görmedim 9t için 1050 demişler Aliexp de de 700 civarı ekranlar.
  • Hocam stok galeri uygulamasını Google fotoğraflar yapabilir miyim bir yolu var mı?

• ender E kullanıcısına yanıt
    9t pro için de 81e kadar çıktığını okumuştum ama paylaştığınız link mi 9 için sıkıntı çıkmasın? 9t pro'ya uygun mu aynısı?
  • https://www.webtekno.com/imei-degistirme-nasil-yapilir-h81070.html Webtekno'da IMEI değiştirme işini çok basitçe anlatmış sizce güvenilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.