Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (684. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    AliExpress den alınan batarya yukarıda linki paylaşılmıştı.2 gün önce değiştirdim bataryayı ve maalesef sonuç bu hiç tatmin edici değil. Orijinal batarya 2200 seviyelerinde idi +500 mAh için 1 ay bekleyip 130 tl para verdim. Tavsiye etmiyorum. Batarya da orijinal değilmiş bu arada.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Osse-Saeros kullanıcısına yanıt
    Orjinal bulmak mucize hocam. Yan sanayilerde hikaye. Bazı markalar çok övülüyor ama 5 6 ayda gümlüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya konusunda orjinal batarya icin mecbur servislere verecegiz telefonu o zaman.

Ben telefonu migros dan almistim 3 yil kadar once. Ritz garantili. Sordum 280 yada 260 gibi bir rakamdan bahsetmislerdi. Daha uyguna yaptirabilecegimiz ve bu telefonu farkli disb. den alinmis olsada degisim yapabilen yer varmi acaba orjinal ?

Evofonu aramistim faturasiz ve kendi cihazimiz olmazsa degisim yapmayiz demislerdi. Ne alakaysa...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son günlerde instada soryn yaşıyorum. Türkçe ayarlanmadı diyor ve kendi profilime ve birçok yere giremiyorum. Bu sorunu yaşayan ve çözümünü bilen var mı?

• virtue28 kullanıcısına yanıt

Gsm iletişime gideceğim ben kısmetse, nasıl yapar bilmiyorum

• GSM iletişime batarya için gidecekseniz onlar da orijinal batarya takmıyor diye biliyorum.

• An itibariyle deji batarya sipariş verdim. Ve b7000 tutkal.

• Pazar günü sipariş vermiş olduğum deji batarya elime ulaştı. Arka kapağı zor olsa da söktüm. aynı gün sipariş vermiş olduğum tutkal elime ulaşmadı henüz ancak arka kapak iyice oturdu sayılır. yine de tutkal gelince daha sağlam hale getireceğim. Aida programında 2100mah değer görüyordum. Şuan %98 civarına kadar doldu ve 3100 mahı geçti. İlk izlenimlerim eskiye nazaran bir tık yavaş Şarj oluyor. Şarj esnasına ısınma olmadı, Montaj zor değildi. İlk şarjı tam bitirdiğimde SS li şekilde ekran süremi atarım. Değişim öncesi 4 saat civarı bir ekran süresi alıyordum.

• kalorx K kullanıcısına yanıt
    Güzel bir sürüm bulursanız beni de etiketleyin lütfen.

• İlk şarj bitmedi henüz ancak şarj çok iyi. Hiç oyun oynamadım. Normalde de oynamıyorum.
    ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

• cgrigokcek C kullanıcısına yanıt
    3 4 ay sonra ölüyor. Benjm de ilk başta harika dediğim batarya 4. Ayda keşke eski bataryayi atmasaydim dedirtti :)

Bataryayı ne kadara aldınız, bu şekilde 1 yıl gitse süper olurdu aslında.

• Dejinin kendi sitesinden 95 liraya aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbeg44

3 4 ay sonra ölüyor. Benjm de ilk başta harika dediğim batarya 4. Ayda keşke eski bataryayi atmasaydim dedirtti :)

Evet ben de öyle biliyorum ancak yorumları okuyunca garanti sistemi övgü almış baya. Orjinal batarya bulmam imkansızdı. Bataryam da fazlasıyla eskimişti tek seçenekti anlayacağınız.

Neden tek seçenekti ki ? Yurt disi mi almıştiniz ?

Garantisi dolsa da getiren yerlerin servisleri orjinal batarya ile degistirir.

Maalesef orjinal bataryası piyasada yok cihazım yurtiçi. Ancak servisler bile orjinal batarya takmıyor taksa bile saten eski üretim ve raf ömrü dolmuş

Bende servise gonderip orjinal diye taktirmayi düşünüyordum. O zaman boşuna taktirmayalim.

Nereden ogrenecegiz ki orjinal olup olmadigini, acip bakmak lazim ancak anlasilir tarihi. Ama orjinallik muamma

Ben araştırdığım kadarıyla orjinal denilen parçalar A kalite çakma oluyor. Veya çıkma pil. En en iyi ihtimalle 2sene öncesine ait pil oluyor orjinal olsa da. Deji garanti olarak öne çıkan bir firma olduğu için güvendim ben. Şuan için değerler de gayet iyi. Performans düşünce de garantiye vereceğim. Yardımcı olacağını düşünüyorum.

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

95 tl ye deji almakla bence en mantıklı şeyi yaptınız. Diyelim servise verdiniz, servis en az 250 tl değişim için ücret isteyecek. Oda orjinalliği muamma. Deji performans düşüklüğüne bile garanti veren bir firma. 6 ay sonra performans düşerse garantiye gönderir yenisini alırsınız.

• heamvivna kullanıcısına yanıt

Ben de öyle düşündüm tamamen. En azından takılan batarya belli. 1 yıl garanti süresi var. Çok kararsızdım ancak batarya sağlığım aşırı düştüğü için artık değiştirmem gerekiyordu. Şuan için memnunum. Tavsiye edebilmek için erken henüz.

• 
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.