Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam market ve telefon resmi olarak taksit yasak diye biliyorum. Nasıl oluyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kutuda global yazmıyorsa almanı önermem, şimdilik sorun olmaz belki ama sonraki güncellemelerde Çin olanlar global rom alamaz diye değişiklik yaparlar kötü olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt
    Şikayet kaydı oluşturup aktif ettirdim sağolsun ilgilendiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta aldığımız telefon 8.1 sürümünde pi9 güncellemesi gelmedi ,niye gelmemiş olabilir?

• Fiyatı genel olarak mı bu seviyelere çekildi ürünün ? 3600 diyorlardı.
  • mehmetius kullanıcısına yanıt
    gelsede değişen birşey yok sknt yapma
  • Merhaba arkadaşlar bugün itibariyle migrostan 2999 TL cihaz 128 ligini almış bulunmaktayım. Fazla 3000 TL ağır geldi hala sindiremiyorum. Xiaomi inşallah yüzümü kara cikartmaz.

Şu an akiyor. Her baktımdan kaliteli bir cihaz ama sağlamlığı göreceğiz.

Genel olarak bilgim yok. Kurulum işi tamamdır. Sadece yedekleme icolud müdür nedir onu pek çözemedim.

• Migrosta 2 ithalatçının farklı zamanlarda stoğa giren ürünleri var. Hepsi ritzy garantili.

Kutunun üzerinde kendinden global versiyon yazan ürünü alın.yoksa mantıken almayın. Yada ilk sayfada linki olması lazım 'mi ürün sorgulama' yı migros teknoloji elemanına yaptırın. Eğer global çıkarsa alabilirsiniz.

Ödemeden sonra , elemanla açıp test sayfasından ekranı kameraları dokunmatiği kontrol edin ( ayarlar - hakkında - çekirdek sürümüme 4 5 kere basınca açılır)

Bide geliştirici ayarlarından bl ye bakacaksınız ki zaten globalse kapalıdır

• Sercan_000 S kullanıcısına yanıt
    Bazı büyük alışveriş mağazaları antlaşmış oldugu banka aracılığı ile size taksit imkanı sunuyor o banka onayı ile alabiliyorsunuz yoksa kredi kartı ile gidip taksit yapamıyorsunuz ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UoH -- 30 Aralık 2018; 20:30:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jason16 kullanıcısına yanıt
    Ben de migrostan mi 8 almayı planlıyorum kutusunda global etiketi var mıydı kontrol ettiniz mi

• Araba kullanırken Google Maps navigasyonu takıla takıla gidiyor. GPS sorunu yaşıyorum. Nasıl çözebiliriz bu sorunu üstadlar? Sürüm 10.1.2.0

• aidenjinx A kullanıcısına yanıt
    Dostum kutuda tam emin değilim ama sanırım yazmıyordu. global rom yüklü ama.

• Allah belasını versin bu xiaominin telefonu kapatıp açtım güncelledi kendisini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matematiqci

Araba kullanırken Google Maps navigasyonu takıla takıla gidiyor. GPS sorunu yaşıyorum. Nasıl çözebiliriz bu sorunu üstadlar? Sürüm 10.1.2.0
    sorun var gps te son sürüm kullanan çogu c,hazda var özellikle araç kullanırken belli oluyor ara yollar da gibi gösterdigi gidip geldigi hızlanıp yavaşladıgı kafasına göre takıldıgı oluyor şimdilip update bekleyin ve yandex kullann
  • Jason16 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun en doğru kararı vermişsin arkadaşım da xs max var yan yana koyup bütün testleri yaptık aşağı kalır yanı yok gördüğüm eksisi ıp68 ve stereo hoparlör sadece fiyatlarıda malum bu cihazdan 4 tane alırsınız aileye dağıtıp mutlu ederseniz

Mi 8 olanlar kıymetini bilsin lg g2 den sonra ayrı bir efsane

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

sorun var gps te son sürüm kullanan çogu c,hazda var özellikle araç kullanırken belli oluyor ara yollar da gibi gösterdigi gidip geldigi hızlanıp yavaşladıgı kafasına göre takıldıgı oluyor şimdilip update bekleyin ve yandex kullann

Alıntıları Göster
    Yandex te problem yok mu? Genel GPS sorunu gibi geldi de bana

• quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

migroslarda global var. Çin almayın güncellemelerde problem yaşarsınız.

Alıntıları Göster
    Çin olmasının güncelleme ile alakası yok kardeşim. Yanlış yönlendirme yapmayalım.Cin versiyon kullanıyorum 10.1.2 deyim ve kendi geldi güncelleme. Çin olmasının tek dez avantajı var sürüm düşürme yükseltme işine girersen eğer karşına çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enginesin_55

Çin olmasının güncelleme ile alakası yok kardeşim. Yanlış yönlendirme yapmayalım.Cin versiyon kullanıyorum 10.1.2 deyim ve kendi geldi güncelleme. Çin olmasının tek dez avantajı var sürüm düşürme yükseltme işine girersen eğer karşına çıkıyor.

Alıntıları Göster
    Guncelleme ile alakali problem degilmi bu iste ? Surum dusurunce brick oluyor nerede bu yanlis yonlendirme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • caneryendi C kullanıcısına yanıt
    Hocam bende yaklaşık 5 yıldır G2 kullanıyorum. Hala donup kalmaz, kendiliğinden kapanıp açılmaz mesela.. Ancak değişiklik vakti geldi kamera, hoparlör akıcılık açısından tatmin etmiyor artık.. Note 9 ya da Mi 8 arasında kaldım.. Tabii ki note daha iyidir ancak fiyat olarak oralara çıkmaya değer mi emin değilim.. Bu Xiaomi de yazılım ile ilgili kullanımda büyük sıkıntılar oluyor mu.. Kamerası ne derece tatmin edici.. Hangi konularda üzebilir ya da tatmin etmez? Genel olarak kullanan herkesten cevap alabilirim. Teşekkürler
  • Arkadaşlar, selam.

Benim de bir sorum olacak. Ben de pocophone ile mi 8 arasında kaldım. Araştırıyorum. Benim için ön kamerası da çok önemli. Batarya, radyo, kulaklık çıkışı ve ön kamerasının geniş çekimi yüzünden pocophone a meyletmis durumdayım ama hala karar veremedim. Benim sorum şu :

Pocophone un ön kamerada daha geniş açıda çekmesi, yazılımsal bir özellik mi, donanımsal bir özellik mi? Çünkü baktığımda ikisinin de diyafram genişliği ve sensör boyutu aynı. Neden poco daha geniş alan çekerken, mı 8 daha yakın çekiyor. Ve eğer bu yazılımsal bir özellikse, mi 8 e de gelme ihtimali var mı?

(zahmet edip cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lostgirll -- 31 Aralık 2018; 1:34:48 >
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.