Şimdi Ara

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları *** (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.647
Cevap
107
Favori
629.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Araştırınca sabıkası olmayan var mı? Cihazda sorun olmaması en iyisi,servise kalırsa işimiz zor
  • scorpion20 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende yaklaşık 1.5 senedir var blitzwolf şarj cihazı halan daha sorunsuz olarak çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahyademirci -- 21 Ocak 2019; 9:50:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Yavaşlama falan var mı? yoksa ilk günkü gibi hızlı diyebiliyor musunuz?
  • Arkadaslar iyi gunler sarj ile ilgili bi problemim var gece 3 te dolan telefonu sarjdan çekiyorum ve hic ellemeden sabah 8 bucukta aliyorum. Hic dokunmadan yüzde 3 yada 4 sarji gitmis oluyor. Bu durum bana normal gelmedi sizde gece tuketimi nasil ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • koroglu87 kullanıcısına yanıt
    Arka planda çalışan uygulamaları kontrol edin. Gereksiz bildirimleri kapatın. Ben instagramı bile kapattım sadece whatsapp bildirimini açık bıraktım. Yatarken interneti kapatıyorum akşam kaçla kapattıysam sabah en fazla %2 gitmiş oluyor çoğu zaman aynı şarjla devam ediyorum.

Çift hat mı takılı cihazda? bazen operatörler az çekince 2 hat birden cihazı zorluyor olabilir. wifi-bluetooth gibi şeyleri kontrol etmişsinizdir sanıyorum.
  • Çift hatla %2 civarı gidiyor benim gecede.
  • Çektiğimiz videolar takılıyor gibi izlerken sizde de durum böyle mi ?instagramdan attığımız olsun kendi çektiğimiz kameradan olsun biraz tskiliyor, çözümü var mıdır ?

• Brstng B kullanıcısına yanıt
    Eşimde G2 kullanıyordu uzun süre oldu, şimdi 8lite aldık her şeyinden memnun sadece klavyeden memnun değil.
    Siz nasıl buldunuz klavyeyi yada ne kullanıyorsunuz, gboard, swifkey ve tambu kullandı hepsi de aynı dedi.
    Dokunmatik sanki sorunlu gibi diyor, yani n'ye basıyorsun ama o m yazıyor şeklinde gibi sorunu var.
  • Mi8 Lite için Russia Stable 10.2 yayınlandı:

Mi8 Lite - Russia Stable - 10.2.1.0
  • Arkadaşlar mi 8 se ile lite arasında kaldım . Tr yada yurtdışı farketmez hangisini tavsiye edersiniz ?
    Bende de 3 veya 4 gidiyor. Bence normal. Sonuçta telefon o esnada da çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 01Mrt

Eşimde G2 kullanıyordu uzun süre oldu, şimdi 8lite aldık her şeyinden memnun sadece klavyeden memnun değil.
    Siz nasıl buldunuz klavyeyi yada ne kullanıyorsunuz, gboard, swifkey ve tambu kullandı hepsi de aynı dedi.
    Dokunmatik sanki sorunlu gibi diyor, yani n'ye basıyorsun ama o m yazıyor şeklinde gibi sorunu var.
    aynı sorun bende de mevcut, düzgün yazamıyorum. Ios'tan geçtiğim için alışma süreci olduğunu düşünüyorum.

Dokunmatiği ile ilgili değilde tutuşla ilgili sorun var gibi boyutundan dolayı, tek elle tutunca hiç olmuyor bazen alttan bar kayıyor yukarı vs.

Genelde abuk subuk yazıp gboard kelime önerileri ile düzeltiyorum.
    Tek hat takili ama wifi felan kapatmiyorum. Bide kapatip deneyeyim bakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Wifi kapatmıyorsanız normal bence, zaten o sırada herşey olabilir. Uygulama güncellemeleri yapıyorsa daha fazla bile gidebilir, bi de whastapp yedekleme durumunuzu kontrol edin, aralık sıksa onun yedeklemesiyle uğraştığı zaman olabilir.
  • Umut Aşkın U kullanıcısına yanıt
    Öncelik ve ihtiyaçlarınızı da belirtirseniz yardımcı olanlar çıkabilir
    Hocam çok ayrıntılı bakamadım . Şarjı daha iyi giden ev çentiği küçük olan bu gibi . O yüzden buna yöneldim . Genel kullanım fikirklerini almak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: invadersmustdie

aynı sorun bende de mevcut, düzgün yazamıyorum. Ios'tan geçtiğim için alışma süreci olduğunu düşünüyorum.

Dokunmatiği ile ilgili değilde tutuşla ilgili sorun var gibi boyutundan dolayı, tek elle tutunca hiç olmuyor bazen alttan bar kayıyor yukarı vs.

Genelde abuk subuk yazıp gboard kelime önerileri ile düzeltiyorum.

Alıntıları Göster
    Arkadaşa katılıyorum. Bende ios tan geçtim ve aynı zorluk bende de var. Dokunmatik sorunu incelediğim kadarıyla yok. Bende ilk şüphe oydu. Muhtemelen tuşlardan kaynaklı. Kaydırarak yazmak daha kolay geldi bana da. O şekilde yazıyorum.

• arkadaşlar asus kullanırken sharelink diye bir program vardı. telefon dan pc ye veya pc den telefona kablosuz dosya atabiliyordum. mi 8 lite da aynı işi yapabileceğim bir program var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvaFly

arkadaşlar asus kullanırken sharelink diye bir program vardı. telefon dan pc ye veya pc den telefona kablosuz dosya atabiliyordum. mi 8 lite da aynı işi yapabileceğim bir program var mıdır?
    Mi Drop uygulaması var cihazda gömülü gelen. Bende aynı şekilde Pc den telefona, Telefondan Pc ye Telefondan telefona dosya aktarabiliyorum (Telefon Mi6).

Telefonda Mi Drop ile Ftp server oluşturuyorsunuz ve Pc den telefon içeriğini gorebiliyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.