Şimdi Ara

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları *** (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.647
Cevap
107
Favori
629.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: b0Ni

bu ekran koruyucuları 0 toz ile nasıl takıcaz, içinden çıkan ıslak kuru mendil ile temizleyip takıyorum 2-3 parça toz kalıyor çöp oluyor koruyucu
    tozsuz ortamda önce ekran koruyucuyu bi ıslak medille falan yapıştırmadan sil onun bile üzerinde toz zerrecikleri oluyor bunun için banyo veya mutfak tezgahını tercih et iyi aydınlık ortam olsun kolay gelsin alışınca 1 kerede hızlı bi şekilde aradan çıkıyor zahmetli iş vesselam
  • Çok Kaliteli kablo ve hızlı şarj adaptörü tavsiyesi isteyenler buyursun...
    Blitzwolf bildiğiniz üzere en iyi kablo ve adaptör üreticilerindendir ve doğrudan banggood ve amazon üzerinden satılmaktadır.
    Bangood sitesinde şuan indirimleri olduğundan fiyatları gerçekten çok uygun.
    Aliexpress ofisleri de var fakat fiyatlar orada çok yüksek. Dileyen oradan da alabilir kuponu vs var ise.

Dün bu adaptörden 2 ve kablodan 3 adet sipariş verdim. Evdekiler ve 2 ay öncesinden sipariş verdiğim ve hala gelmeyen ugreen marka mikro usbler bu telefonu almamla resmen çöp oldu.

BlitzWolf® BW-TC15 3A USB Type-C Data Kablo 1.8m

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları ***

BlitzWolf® BW-S6 QC3.0+2.4A 30W Dual USB Charger

Ayrıca Joybuy sitesinden de alttaki kabloları da sipariş verdim. Bunlarında kalitesi çok güzel.
    Almışken fazla alıp eşe dosta dağıtıyorum. Malum maksimum 3 dolar olan bu kablolar ülkemizde 50 liradan aşağı değil...

Baseus Type-C cable 3.0 Amper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNeXiEtY -- 20 Ocak 2019; 2:52:43 >

• yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Hocam tt faturali hat kullaniyorum ama acamadim bir turlu. Online islemler menusunden aktif etmeye calisdigimda cihaz desteklememektedir diyor. Ayrica faturali olmasina ayri bi ucretmi yaziyor acaba. Birde hangi tur kod ile acdiniz yardimci olursaniz cok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Macbook un adaptör ve type-c kablosu var. Acaba o da hızlı şarj görevi görür mü ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: skyrime2828

Bu kılıf nasıldır kullanan var mı? Alternatiflere açığım.

?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefon tasarım olarak nasıl sizce sanki enine çok geniş gibi geldi bana boyuda kısa gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çektiğimiz videolar takılıyor gibi izlerken sizde de durum böyle mi ?instagramdan attığımız olsun kendi çektiğimiz kameradan olsun biraz tskiliyor, çözümü var mıdır ?

• aNeXiEtY kullanıcısına yanıt
    Linkleri de koysaydınız, bu kadar övünce alası geliyor insanın . Bunların hepsi 3.0 hızlı şarj doğru mu? Daha önce kullanan varsa ömrü ne kadar oluyor ki bu ürünlerin (Bazıları ilk başta iyi diyorsun sonradan hızlı şarj bile yapmıyor)
  • Şahan33 Ş kullanıcısına yanıt
    Hocam çok dar ve uzun değil eski 16-9 olanlar gibide geniş değil bence gayet iyi tabi bi samsung s8 ,s9 gibi dar uzun durmuyor. Bildiğim kadarıyla 19-9 ekran oranı var.

• yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Anladım peki duruşu göze batmiyor değilmi tasarımı göze nasıl

• Birde arkadaşın biri mate 20 lite ile kiyaslamis mi 8 lite a çok yapmacık duruyor diyo tuşlara falan sizce nasıl çok soru soruyorum kusura bakmayin

• Arkadaşlar hepsiburadanın kendisi sattığı 128 lik alıyorum. Herhangi bi problem yaşayan oldu mu satıcıdan dolayı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Şahan33

Arkadaşlar telefon tasarım olarak nasıl sizce sanki enine çok geniş gibi geldi bana boyuda kısa gibi
    Kardeşim de honor play var. Boyutları aynı gibi. Play boyuna yarım santimetre daha uzun. Ancak tutuş kolaylığı mi8lite da çok daha rahat. Ekran kalitesi daha iyi. Renkler daha canlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: emirhanardgn

Arkadaşlar hepsiburadanın kendisi sattığı 128 lik alıyorum. Herhangi bi problem yaşayan oldu mu satıcıdan dolayı?
    Ben sorun yaşamadım 3 gündür kullanıyorum. Sabah sipariş verdim akşam 10da geldi. Malzeme kalitesini bu kadar iyi beklemiyordum.

• Paketleme kutusunun içine ayrıca Duru marka toz çamaşır deterjanı koymuşlardı. ilk defa bu kadar alakasız promosyon ile karşılaştım. İnsan ekran koruyucu koyar şarj kablosu koyar. Toz deterjan çok ilginç oldu :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyrime2828 -- 20 Ocak 2019; 12:40:22 >
  • aNeXiEtY kullanıcısına yanıt
    https://www.joybuy.com/600119900.html

bende bunu almıştım geçen tanesi 1$'dı. adaptör almadım heniz sizin linkteki kargo ile 57ye geliyor trde de şu var 70e. 2sinden birini alacağım bi ara

https://www.hepsiburada.com/spigen-essential-30w-hizli-sarj-cihazi-2-port-usb-qualcomm-3-0-18w-ip-intelligent-power-technology-12w-duvar-sarji-f207-000ad21390-pm-HB0000057F5P

• quote:

Ben sorun yaşamadım 3 gündür kullanıyorum. Sabah sipariş verdim akşam 10da geldi. Malzeme kalitesini bu kadar iyi beklemiyordum.

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam. Burdaki çoğu kişi n11 den almış galiba onun için bi sorayım dedim ben de.

• emirhanardgn kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadadan da alanlar çok var, kronik sorun yazan çıkmadı. Problem yaşanırsa asıl sıkıntı orda başlayabilir. Garantisi ritzy.
  • quote:

Kardeşim de honor play var. Boyutları aynı gibi. Play boyuna yarım santimetre daha uzun. Ancak tutuş kolaylığı mi8lite da çok daha rahat. Ekran kalitesi daha iyi. Renkler daha canlı.

Alıntıları Göster
    Hocam 2 telefonu kıyaslama şansınız var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

Hepsiburadadan da alanlar çok var, kronik sorun yazan çıkmadı. Problem yaşanırsa asıl sıkıntı orda başlayabilir. Garantisi ritzy.
    Bende satıcı Hepsiburada olarak aldım. Delta garantili. daha önce birkaç kez satın almayı düşündüm ancak başka cihazlar satın aldım. Bu sefer fiyatı da göz önünde bulundurarak bunu aldım. Çünkü malumunuz resmi distribütör garantili iyi bir cihaz 3 bin TL den aşağı değil veya bunun muadili 2400 den aşağı değil. Bu yüzden gerek duymadım.

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.