Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.302
Cevap
138
Favori
674.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=234416
  • filfiloko kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Yalnız olay burada güncellemenin zorluğu değil, Xiaomi'nin tabiri caizse önemsemiyor olması. Gerçekten önemsemiş olsalar, örnek aldıkları Apple gibi küçük bir hotfix ile en geç bir haftada bu işi çözerlerdi. Kullandığım kadarıyla çok büyük bir sorun da yok zaten 9.1.1.0 sürümünde. Benim açımdan tek sıkıntı yukarıdaki durum çubuğunun üzerinde şerit çıkması. Ayrıca iki tane çekirdeğin çalışmıyor olması yazılmış çokça sefer ancak daha önce de belirttiğim üzere ne performans ne de pil olarak MIUI 8'den eksik yanını görmedim. Çin ROM'unun kararlı 9.1.3.0 sürümüne ulaşmış olması ise trajikomik tarafı.

Açıkçası Xiaomi'nin birçok cihazını kullanmış birisi olarak bu güncelleme işinden sonra biraz soğudum, markadan da telefondan da. Custom ROM ve root gibi olaylarla alakası olmayan, sevmeyen birisi olarak bootloader unlock başvurumu yaptım, onayımı aldım. Bir aksilik olmazsa yarın bu saatlerde Xiaomi.eu ROM'unu kuruyor olacağım. Cihazla arayı biraz da böyle sıcak tutalım. iOS 11 faciasıyla Apple ekosisteminden çıkmışken bir sonraki telefonum da Android olursa zaten OnePlus düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halacoglu -- 22 Aralık 2017; 23:4:2 >

• Arkadaşlar şahsi fikrim, telefonunuzdan jarzdan akıcılıktan memnunsanız sakın ha güncelleme işlerine ulaşmayın bunu 1 hsftada 3 rom kullanıp eski android 6 global sürümüne dönmüş bitisi olarak söylüyorum. Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar birini ararken karşı taraf telefonu açınca saliselik titreşim çalıyor onu kapatabiliyormuyuz?
  • Manchester United kullanıcısına yanıt
    Arama ekranına girin.Seçenek tuşuna basılı tutun.Çağrı ayarları açıldıktan sonra Gelişmiş Ayarlar.Oradan da arama yanıtlandığında titret seçeneğini kapatın.
  • fatih448 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.
  • herkeze iyi formlar arkadaşlar. Bugün mi5s aldım ve kullanmaya başladım. bir kaç sorum olacak ...

şuanda ilk aactığımda miui güncellemsi aldı ve gelen güncellemede miui global 8.5 olarak bu son sürüm mü kendi telefonlarınız da kontrol edebilir misiniz...??

2.si ise bana parmak okuyucusu çok yavaş geldi hatta bazen 2-3 denememde ancak acabiliyor. sizlerde bu durum nasıl??

• Samsung C5 kullanıyorum ve telefondan çok memnunum bugün Kipada 1199 a mi5s gördüm. C5 den bu telefona geçiş yapan oldu mu. Acaba değiştirirsem pişmanlık yaşarmıştım. C5 den önce mi5 almış ve beğenmeyip 1 hafta sonra satmıştım. Mi5 e göre çok şey katılmış mı mi5s e. Teşekkürler

• slm arkadaşlar menü geçişlerinde yanlızca bir saniye yazısı can sıkıyor çözümünü bilen varmı acaba foruma biraz göz attım yazan yok galiba.

• Arkadaşlar en son çıkan rom Android sürümü hangisi ? Stabil olsun yeter şarjı ekran süresi en iyi olan ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dermani06 kullanıcısına yanıt
    Alma hocam mi5 beğenmediysen bunuda beğenmezsin.. mutluysan öyle devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: medyanet60

Alma hocam mi5 beğenmediysen bunuda beğenmezsin.. mutluysan öyle devam

Cevap için teşekkürler.Yalnız bugün Kipada inceledim biraz parmak izi hızına hayran kaldım çok hızlı ve stabil

• GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt
    En iyi midir bilemem ama son çıkanı miui9 stabil sürüm Android 7.0 var. Ki bence yüklemeniz gerekli Linki birkaç sayfa önce vermiştim biraz konuya bakarsanız bulursunuz

• Merhaba,

Kardeşim için bugün migrostan bu cihazı 1199 a aldım. Bende yıllardır mi4 kullanıcısıyım.

Bu telefon için kararlı android 7, miui 9 çıktı mı acaba?

Bu arada parmak izi okuyucu çok iyi, cihazda çok iyi.
  • dermani06 kullanıcısına yanıt
    Parmak izi baya düzeldi ama bu cihazda en çok şikayet alan parmak izi oldu hep. ben memnunum gerçi aldım alalı..

C5ten performans olarak 4 gömlek üstün mi5 yada mi5s .. neyini beğenmeyip c5ten memnun kaldınız anlam veremedim açıkcası :) kağıt üstünde kat kat üstün cihazlar mi5 serisi.. ha diyosanız aldım memnun kalmadım. mi5s te aynısı yani birazcık güncel versiyonu. ben aşırı memnunum ekranın ufak olması dışında sorunum yok ama mi5 memnun etmedyse buda etmez.
  • arkadaşlar bu resimdeki sürümün ecrmodunu kullandım teli aldığımdan beri (1,5yıl) son 15 gündür fazla merak işte değişik romlar denedim en son global kurdum ama önceden bu saatlerde jarjım %40 larda olırdu şimdi olmuyor oyun oynamıam video izlemem 30 dk sosyal hesaplar ve 6,7 saat mp3 çıldırıcam ya, bu jarj için nabıcaz uygulamaların arkaplanları kapattım gene aynı. tşkler
    Xiaomi Mi 5s  Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICEBLUEE -- 25 Aralık 2017; 18:45:23 >

• soyken kullanıcısına yanıt
    bu sürüm recovery moddan yükleniyormu fatih usta twrp yok ama. sadece recovery mod var telde, mevcut sürümün üstüne yüklüycem uygulamalar dosyalar kalsın istiyorum. tşkler

• Arkadaşlar,
    Bana güzel birkılıf önerin..
    Kılıf sıkıntısı çekiyorum. :)
  • Hocam herkese merhaba. Kulaklık seçimi yapıyorum ama Mi5s kulaklık çıkış gücünü bilmiyorum kaç ohmdur maç mw dır. Değerleri bilen veya fikri olan biri aydınlatsın lütfen

• ICEBLUEE I kullanıcısına yanıt
    Miui9 stabil direk yüklenir güncelleyici ile. Ama yükleme esnasında sizden sıfırlamanızı isteyebilir. Ki daha iyi olacaktır bu şekilde.

• 
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.