Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.303
Cevap
138
Favori
673.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8.5.4.0 miui sürümünü kullanıyorum. Önceki sürüme göre ahize sesi ve kulaklık sesi iyileşti.

En son miui 9 u yüklemedim. Şu an mevcut sürümümden memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotbes

Telefonun wifiye bağlandığı içerde bir sayaç vasıtasıyla tespit olunuyor sanırım değil mi?
    Reset atılsa bile kurtuluş yok..?

Merhaba.
    Açıkçası bu konuda bilgim yok. Ancak bence bunun önemi de yok.

Tüketici Hakları Kanununda; " Satıcı cayma süresi içinde malı tüketiciye teslim etmişse tüketici, malı ancak olağan bir gözden geçirmenin gerektirdiği ölçüde kullanabilir; aksi takdirde tüketici cayma hakkını kullanamaz." denmektedir.

Telefona sim kartı takmak ve wifi'ye bağlanmak, "olağan bir gözden geçirmenin gerektirdiği ölçüde kullanım" şartlarına gayet uygundur. Telefona sim kart takmadan telefonun en temel görevi olan görüşme işlemini istenen şekilde gerçekleştirip gerçekleştirmediğini nasıl anlayabiliriz? Yada wifi'ye bağlanmadan telefonun bir çok özelliğinin çalışıp çalışmadığı nasıl kontrol edilebilir?
  • Arkadaşlar teli 1,5 yıldır kullanıyorum, kulaklık ses tatmin edici ayarlarda nir çok kulaklık seçeneği var ordan telefon size uygun ayarları sunuyor, şu anki sürümüm mi 9 beta. Facedeki xiaomi grubundan salih tafsiye etti. telim brick olmuştu onun yardımıyla kurtardım, not kullandığım kulaklık çinden getirdim kz ed4 müthiş.bas felan. 2 tanesi 44 tl geldi ücretsiz kargo. ayrıca kablosu şeffaf slikonlu çok sağlam ve uzunluğu 1.30 cm L jaklı. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICEBLUEE -- 19 Aralık 2017; 20:35:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICEBLUEE

Arkadaşlar teli 1,5 yıldır kullanıyorum, kulaklık ses tatmin edici ayarlarda nir çok kulaklık seçeneği var ordan telefon size uygun ayarları sunuyor, şu anki sürümüm mi 9 beta. Facedeki xiaomi grubundan salih tafsiye etti. telim brick olmuştu onun yardımıyla kurtardım, not kullandığım kulaklık çinden getirdim kz ed4 müthiş.bas felan. 2 tanesi 44 tl geldi ücretsiz kargo. ayrıca kablosu şeffaf slikonlu çok sağlam ve uzunluğu 1.30 cm L jaklı. Saygılar.

Hocam çindekinin linkini alabilir miyim? Bir de ilk defa yurtdışından alışveriş yapacağım, normalden farklı olarak ne yapmamız lazım? Kredi kartı bilgileri girip ödeme yapıyoruz yine değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICEBLUEE

Arkadaşlar teli 1,5 yıldır kullanıyorum, kulaklık ses tatmin edici ayarlarda nir çok kulaklık seçeneği var ordan telefon size uygun ayarları sunuyor, şu anki sürümüm mi 9 beta. Facedeki xiaomi grubundan salih tafsiye etti. telim brick olmuştu onun yardımıyla kurtardım, not kullandığım kulaklık çinden getirdim kz ed4 müthiş.bas felan. 2 tanesi 44 tl geldi ücretsiz kargo. ayrıca kablosu şeffaf slikonlu çok sağlam ve uzunluğu 1.30 cm L jaklı. Saygılar.

Hocam çindekinin linkini alabilir miyim? Bir de ilk defa yurtdışından alışveriş yapacağım, normalden farklı olarak ne yapmamız lazım? Kredi kartı bilgileri girip ödeme yapıyoruz yine değil mi?

• Slm ben ödemesini danal kart ile yaptım kredi kartı para kartıda olur...20 günde geldi ücretsiz kargo...kulaklık efsane,, yanlız sipariş verirken dikkat et mikrofon lu, mikrofonsuz seçeneği var... ..aynı markanın kz ed 9 modelide var arkadaşımda gördüm test ettim onun kablo 1.20 cm yanlız.... NK... KZ ED4 için Mic ile Kulak Stereo Kulaklık Mobil telefon Metal HIFI Kulaklıklar DJ Bas Gürültü Izole Kulaklık Kulakiçi 9.6mm

http://s.aliexpress.com/BVzeQvMZ

(from AliExpress Android)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICEBLUEE -- 20 Aralık 2017; 10:23:54 >
  • ICEBLUEE I kullanıcısına yanıt
    Selam, kz9 modeli kz4 modelinden performans olarak cok farklı mı sizce. Hangisini f/p olarak alalim. Teşekkürler

• A. S valla ben bir fark göremedim 9 olanı metal uzun kullanımda rahatsız edebilir. Ed4 modeli çok iyi bence 10 cm daha uzun ben 2 tane aldım diğerini evde sakladım çocuklar bulmasın diye _) hatta bende lg 1100 blutut kulaklık var bi kenara attım onu o derece iyi kz markası... Saygılar.. 1100 isteyen varsa sahibindende ilanda 165 tl orjinaldir...

Teşekkürler hocam, sipariş vereyim o zaman. Merak ettim doğrusu

• Kz kulaklık işini başarmış üstelik kullandığı kablo uzun ömürlü slikon. Kaliteli ve ucuz ayrıca Ljak daha kullanışlı kırılma yapmaz soketden... 2,3 tane ver bence👍

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Mi5s'e Android 7 geldi mi, gelmediyse gelecek mi?

Ayrıca MIUI 9 gelmiş sanırım?

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    gelmedi sanırım getirmeyide düşünmüyorlar android 8 çıkacak global kullananlar hala android 6 kullanıyorlar
  • https://www.migroselektronik.com/kweb/prcview/74105085-62404-xaomi-mi5-s-64-gb-gold-cep-telefonu-elec

yarın gidip bunu almayı düşünüyorum,fiyatı sizce nasıl,cihazın ederi normalde ne kadar,sizce alınmalımı,migrosdan alan varsa bi sorun yaşadımı ve elec yazıyo,sanırım garantisi olması lazım,nasıl bir garantidir bu bilen varmı?
  • Slm arkadaşlar bu son mi9 beta sütüm eski kullandığım ecrmod a göre jarz çok yiyor nababiliriz arkadaşlar. Saygılar

Xiaomi Mi 5s  Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme

• Fiyatlar uçmuş

• Whatsappta ana ekranda turuncu kutucukta mesaj sayısının hepsi değilde sadece 1 yazıyor,nedeni nedir? Nasıl düzeltilir?

• Ne güncellemeymiş arkadaş. Bi gelemedi. Sanki androidi baştan yazıyorlar.

• Arkadaşlar bu sürümde türkçe varmı acaba, yüklüycem varsa.

Xiaomi Mi 5s  Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme

Evet var hatta los 15.1 android 8.1 çıktı.Onda da türkçe var
  • Tşkler.indirme link verebilirmisin usta, aradım bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICEBLUEE -- 22 Aralık 2017; 10:30:27 >
  • 
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.