Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon resmi olarak Türkiye de mi satılacak? Son mesajlardan öyle anlaşılıyor da?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

LG G2nin kullanım ömrünü uzatan Miui rom oldu benim için. Türkiye'ye geldiğinde almak istiyorum bende MI5'i veya Lenovo tercihim olacak. Bir de Meizu var. Bu telefonların romu çok hoşuma gidiyor.

Hocam Miui deneyimini portlanmis şekilde değilde kendi orjinal telefonunda yaşamak bambaşka. Bir deneyim derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 25 Şubat 2016; 20:12:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridooo

Telefon resmi olarak Türkiye de mi satılacak? Son mesajlardan öyle anlaşılıyor da?

Yok hocam imkansız. Sebebi ise çift hattı tek imei üzerinde kayıtlı olması.

• Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Web tekno kağıt üzerinde ufak bir Mi5, G5, S7 karşılaştırması yapmış.

http://www.webtekno.com/mobil/mwc-2016-nin-3-sahanesi-xiaomi-mi-5-samsung-galaxy-s7-ve-lg-g5-i-karsilastirdik-h14802.html

Yazının sonunda anket var sonuçlar ortada

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Tabi ki eminim öyledir . Bildiğim kadarıyla tam uyarlanamıyor çünkü diğer cihazlara. Kısmetse Mi5 almak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Warknife_

32 GB lik mantikli duruyo çinden 300 dolara getirtilebilir.One plus two bakiyodum ama mi5 çok gúzel telefonu olmus insallah cinde stok sikintisi olmadan alinabilir

getirmeye getiriliyorda gümrükte sıkıntı oluyor
  • Hocam sırf Miui deneyimi için Redmi note 2 almıştım. Ondan sonra mi4c sonra note 3 şimdi de mi5 Bekliyorum :) mi5 biraz geç düşebilir piyasaya. Bence siz önden bi mi4 veya Redmi note 3 Pro falan alıp deneyin

• redmı note 3 pro alacaktım sımdı 2 tane mı 5 alacak vay arkadas :)
  • tr inceleme ilk sayfaya ekleyınız bence
    https://www.youtube.com/watch?v=d_eDExI3goI
  • devilmycry_87 D kullanıcısına yanıt
    Kendi prensiplerim gereği eline her kameralı telefon alanın çektiği sözde incelemeleri tanıtmamaktan yanayım. Ne zaman profesyonel denecek yakın çekimlerin bulunduğu bir inceleme gelir o zaman eklemeyi yaparım.

• mi4 ün 64 gb sını bulamayınca mi5 i beklemeye başladım.çıksında bir inceleyelim
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    mi4 veya mi4c lerde bahsettiğiniz konuda sorun yaşanıyormu yoksa hallediliyormu kolayca
  • 140000 antutu mu ohaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flag SHİP Killer -- 25 Şubat 2016; 22:18:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amiral gemi denilen Mi5, G5, S7 neden 5,5 inc degil anlamadim gitti.
    Ayrica 820 islemciye neden 2.800-3.000 pil koydular onu da anlamadim.
    Bence daha buyuk ekran ve daha kapasiteli pil kullanmak daha mantikli olurdu.
    Koy 5,5 inci ve 4000 mah'i, bak keyfine.

• quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

quote:

32 GB lik mantikli duruyo çinden 300 dolara getirtilebilir.One plus two bakiyodum ama mi5 çok gúzel telefonu olmus insallah cinde stok sikintisi olmadan alinabilir

aynen hocam gümrükte sıkıntı oluyor.Çinden tanıdık getirecek inşallah
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    5.5 inç ve üstü artık yep yeni bir pazar. 4-5 ay sonra mi note 2 pro veya farklı bir isimle mi5ten daha iyi, 2k ekranlı bir cihaz tanıtılacak. Her segmentten kullanıcıya hitap etmek için boyutu iyi ayarlıyorlar. Batarya konusuna artık çok takılmamak gerek. Her yeni cihazda süreler daha iyi duruma geliyor ek olarak bu cihazlar yarım saatte %80 doluluk oranına sahip olabiliyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

ne kadar mantıklı bilmiyorum ama filmlerden gördüğüm şekilde bi çözüm geldi aklıma satıcıyla şöyle anlaşıcan sadece telefonu kalın bir kitabı içini oydurup telefonu içine koycak ve ürün kitap olarak geçiçek alışverişte 75 doların altında göstertip bu şekilde bir fikir geldi aklıma bildiğim kadarıyla gümrüktekiler içini açıp bakmıyorlar faturaya bakıp geçiyolar olmazmı nasıl fikir

• quote:

quote:

quote:

quote:

ne kadar mantıklı bilmiyorum ama filmlerden gördüğüm şekilde bi çözüm geldi aklıma satıcıyla şöyle anlaşıcan sadece telefonu kalın bir kitabı içini oydurup telefonu içine koycak ve ürün kitap olarak geçiçek alışverişte 75 doların altında göstertip bu şekilde bir fikir geldi aklıma bildiğim kadarıyla gümrüktekiler içini açıp bakmıyorlar faturaya bakıp geçiyolar olmazmı nasıl fikir

X-Ray cihazından geçiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• djvietnam kullanıcısına yanıt
    hocam tehlikeli iş mahkemelik olunmasın sonra :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsessive*

quote:

quote:

quote:

quote:

X-Ray cihazından geçiyor

tamam geçsin kitap gözükücek ama telefon gözükmez heralde

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.